Bardzo dziękuję wszystkim kupującym, a Kamili Proc za dzielne podbijanie bazarku.
Najwięcej próbek kupiła sunnynight, więc ma prawo wyboru celu, na który wpłacę dochód z tego bazarku.
Adopcja Malinki to najlepszy njus na początku roku.
Oby takich więcej.
Bardzo żal suni. szkoda, żeby trafiła do schronu. Ona jest trochę podobna do Santy dawniej Nuri.