Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Faktycznie sunie wyglądają jak kloniki. Obie eleganckie dziewczyny z modelkowymi figurkami. malagosku. Twoja Nesca została beneficjentką mojego bazarku dzięki sunnynight, która zakupiła fanty za największą kwotę. podaj nr konta, to wpłacę 192 + 3 ode mnie dla zaokrąglenia = 195 zł. https://www.dogomania.com/forum/topic/413773-sprzedaż-zakończona-próbki-kosmetyków-mary-cohr-do-3001-g-22/
  2. Sprawdziłam, jest wpłata110 zł Za próbki, kocyk i wysyłkę będzie za mało. Dziękuję. Kiedy mogę nadać przesyłkę? powiadomię malagos o tym, że jej sunia jest beneficjentką.
  3. Aska7, podaj cel na jaki mam wpłacić kasę z tego bazarku.
  4. Już zapisuję. Wysłać wspólna paczkę? I na czyj adres?
  5. Można tak tanio. Julek, mój przyjaciel z USA bardzo się ucieszy. Czy na pewno chcesz wszystkie? Jest ich 17 ! x 5 zł= 85 zł. Czy wspólna wysyłka z Aldrumką i Jo37?
  6. Lepiej tanio, niż mają leżeć albo iść na przemiał. Czy wysyłka razem z Jo37 ?
  7. Była na Wrocław, jest na Katowice.
  8. W końcu rozmawiałam dzisiaj z LILU. Też jest zdania, żeby ogłaszać sunię. Scharakteryzowała ją,napiszę tutaj wstępny tekst do ogłoszenia. Ma jeszcze podać wagę i wysokość oraz dorobić parę zdjęć. Aldrumko, czy na wątku są wszystkie zdjęcia jakie LILU przesyłała?
  9. No właśnie. Anna GR już dostała przesyłkę i popiera propozycję Jo37 .
  10. Jak nie ma nikogo do wizyty , to może zrobić wideo wizytę?
  11. Podczytywamam ten wątek regularnie i byłam/ jestem pełna podziwu dla Was. Zastanawiam się czy wydawanie dużej kwoty na pomnik jest rzeczywiście sensowne? Czy Pan Marian nie wolałby, aby przeznaczyć kasę na pomoc dla zwierzaków? Jemu jest obojętne czy ma nagrobek czy kwiatki na obecnym.
×
×
  • Create New...