[quote name='Zalosia']rany jaki śliczniuchy pies, taki w moim typie:loveu:, widać, że młodziuchny, te łapki, to pysio, cudny, mam nadzieję, że kiedy już będę w Azorku to psina będzie grzać pupcię w nowym domku, wtedy i rany szybciej się goją[/quote]
Zalosiu.......obyś miała racje kochana :roll:.........ileż ten psiak musiał cierpieć :shake: :-( całe swoje krótkie życie spędził w bólu z tą obrożą :-(