[quote name='anouk92']Podobno Pani nie odbierała telefonu, nagrali jej się ale nie oddzwoniła - chyba jednak zrezygnowała - szkoda:shake:[/quote]
Ehh....szkoda....ale nic na siłę...mam jednak nadzieje i mocno wierzę w to, że Sandrunia znajdzie szybko swój ukochany i wspaniały domek.