[quote name='paros']Chyba wszyscy zapomnieli o suni :-([/quote]
Pamiętam o suni.....ehh...miałam nadzieje, że Twój wpis brzmi inaczej :-(, że Sandrunia znalazła już domek...........a tu cisza....zero dobrych wieści :shake:
[quote name='Ania-Sonia']Miałam nadzieję i wielką chęć, żeby zabrać jutro Kiarę na spacer, ale nie dam rady do niej dojechać.
[/quote]
Wielka szkoda Aniu, że Was nie będzie :placz: :-( :shake:
Ale może uda się wam wybrać w przyszły weekend :roll:
Wiesz co........chciałam to napisać ale mówie....eee tam...takiego zwierza by się kicia bała a tu proszę bardzo :cool3: :cool3: :cool3:
Ta Twoja kocica mnie zadziwia i za każdym razem kiedy sobie o niej pomyślę to mi się śmiać chce........jest niesamowita wręcz :diabloti:
[quote name='oktawia6'][CENTER][B][COLOR=red]załatwiłam tymczas dla Pekinka-po zabiegu-proszę o telefon kontaktowy do osoby, która jest dowodząca:p[/COLOR][/B][/CENTER]
[/quote]
Ciotka czy już Ci mówiłam, że Cię kocham :cool3: :cool3: :cool3:
Jak nie to Ci mówię :loveu: :loveu: :loveu:
[quote name='kasiaprodex']zagadka za 100 punktów kto lub co ma (ł) na imie Tomek?:evil_lol:
[/quote]
:hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm:..........hmmm...Tomek :diabloti:........to wielka zagadka dla mnie.......może żółw :evil_lol: :evil_lol:...........albo jakiś ogromniasty ONek....ale nie, nie ONek bo przecież Ona się rzuca na wszystko co od niej większe........nie mam pojęcia kogo się bała :cool3:
PISZ CIOTKA :mad: :mad:
Witamy cioteczkę i jej kosmatki :loveu: :loveu: :loveu:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/99/b608cb4f5127056a.jpg[/IMG][/URL]
A to cioteczko Twoje ulubione zdjęcie :)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/5/ca52e7ade6a32424.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='mar.gajko']
A teraz ze spokojem sumiena możemy wpierać Kindze, że bez Gapcji jej życie bęzie puste, beznadziejne i zupełnei bez sensu ;).[/quote]
Racja..............:cool3: :cool3: :cool3: