Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. [quote name='luka1']Brzydki kotek, fe[/quote] racja..........bardzzzooo brzydki.....gryzoń i drapacz :evil_lol:
  2. Czy to tak wiele.............:-( To dla niego byłby raj na ziemi :roll:
  3. Minął już tydzień od ostatnich wieści :cool3:...........ciekawa jestem co przez ten czas Taguś znowu nabroił :evil_lol:
  4. [quote name='paros']Chyba wszyscy zapomnieli o suni :-([/quote] Pamiętam o suni.....ehh...miałam nadzieje, że Twój wpis brzmi inaczej :-(, że Sandrunia znalazła już domek...........a tu cisza....zero dobrych wieści :shake:
  5. Migdałku ile jeszcze będziesz czekał :shake: :shake: :shake:
  6. [quote name='Ania-Sonia']Miałam nadzieję i wielką chęć, żeby zabrać jutro Kiarę na spacer, ale nie dam rady do niej dojechać. [/quote] Wielka szkoda Aniu, że Was nie będzie :placz: :-( :shake: Ale może uda się wam wybrać w przyszły weekend :roll:
  7. Kasiu a gdzie fotki z dzisiejszej wizyty u Beja :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  8. Piękna kudłata mordeczka :loveu: :loveu: :loveu: Mam nadzieje, że szybko znajdzie kochający domek :lol:
  9. Kora nie daje sobie rady w schronisku :shake: :shake: Ma depresję........jej jest potrzebny dom natychmiast :-(
  10. O tak........:loveu: :loveu: :loveu: KAJANEK :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Wiesz co........chciałam to napisać ale mówie....eee tam...takiego zwierza by się kicia bała a tu proszę bardzo :cool3: :cool3: :cool3: Ta Twoja kocica mnie zadziwia i za każdym razem kiedy sobie o niej pomyślę to mi się śmiać chce........jest niesamowita wręcz :diabloti:
  12. [quote name='AgusiaTerierka']Migdałek czeka nadal...[/quote] O wiele za długo.........:-( :-( :-(
  13. Dobranoc Fuksiku.............może jutro będzie dla Ciebie to lepsze jutro :roll:
  14. [quote name='oktawia6'][CENTER][B][COLOR=red]załatwiłam tymczas dla Pekinka-po zabiegu-proszę o telefon kontaktowy do osoby, która jest dowodząca:p[/COLOR][/B][/CENTER] [/quote] Ciotka czy już Ci mówiłam, że Cię kocham :cool3: :cool3: :cool3: Jak nie to Ci mówię :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Dobranoc Palmerku - Sitko :loveu: :loveu: :loveu:
  16. [quote name='kasiaprodex']zagadka za 100 punktów kto lub co ma (ł) na imie Tomek?:evil_lol: [/quote] :hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm:..........hmmm...Tomek :diabloti:........to wielka zagadka dla mnie.......może żółw :evil_lol: :evil_lol:...........albo jakiś ogromniasty ONek....ale nie, nie ONek bo przecież Ona się rzuca na wszystko co od niej większe........nie mam pojęcia kogo się bała :cool3: PISZ CIOTKA :mad: :mad:
  17. Dobranoc kochana Limeczko :loveu: :loveu: :loveu:
  18. Proszę wymiziać kluseczkę od cioci Ziuty i Aresika :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/99/b608cb4f5127056a.jpg[/IMG][/URL]
  19. Nasze dwa aniołki :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/6/6dd2718e59b8db46.jpg[/IMG][/URL]
  20. KWL wiesz co z suniami :roll:.....jaka decyzja podjęta :roll:
  21. Beka.....jak tam cudeńko się miewa :roll: Jakieś domki są na oku.....czy nadal wybrzydzasz :evil_lol: :eviltong:
  22. Gosiu.........jak możesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:
  23. Witamy cioteczkę i jej kosmatki :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/99/b608cb4f5127056a.jpg[/IMG][/URL] A to cioteczko Twoje ulubione zdjęcie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/5/ca52e7ade6a32424.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='mar.gajko'] A teraz ze spokojem sumiena możemy wpierać Kindze, że bez Gapcji jej życie bęzie puste, beznadziejne i zupełnei bez sensu ;).[/quote] Racja..............:cool3: :cool3: :cool3:
  25. Poziomko a zapomniałam zapytać......gdzie mieszkasz.....daleko od Krakowa :roll:
×
×
  • Create New...