Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Ciotki zabijcie mnie :diabloti: Napisała.......o 8.00 rano ale Ja dopiero teraz zobaczyłam :evil_lol:.........bo ten numer na który pisała Madzia to mojego TZ....a On mi zapomniał powiedzieć, że mam eska :mad:, że Lenka ma domek :multi: :multi: No więc [SIZE=5][B][COLOR=Red]Lenka od wczoraj pomieszkuje w Poznaniu.....[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]więcej to już Marka napisze.[SIZE=2] Ja wiem tylko jedno.......MARKA więcej szczeniaków z Azorka u Ciebie na DT i wszystkie znajdą domki.....tak pięknie Ci idą te adopcje :cool3: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  2. Piękne pieski :loveu:..... widzisz dużo osób rozmnaża je dla czystego zysku, kryjąc, krzyżując psy bez rodowodu gdzie najważniejsze jest - ZAROBIĆ a nie dobro rasy i zdrowie psiaka.
  3. [quote name='luka1']Schronisko nie jest prywatne. Są zasady i trzeba się do nich stosować. Co dalej - zobaczymy.[/quote] A wyobraź sobie ciotka jaki kolor sierści miałby po dwóch dniach w kwarantannie :shake:.......czarna i mokra.......a teraz o kąpieli mowy nawet nie ma :shake:
  4. No i nic nie napisała :mad: :mad: :mad: :mad:
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/21/732c30cfe906ec3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/21/7dcfa386c2650d28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/21/9c1deb452c41c124.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/21/7c61b9022afc739e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/21/b62ec85df7a1ab78.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='kasiaprodex']luka a może tak umówimy sie na spacerek . [/quote] A Ja to co :mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy: :boom: :boom:
  7. [quote name='tanitka']wszystko jest możliwe, albo że wyzel tylko ze ciężarna suka:diabloti:[/quote] :D :D :D :D :D :D :D :D
  8. Gratuluje udanej akcji :multi: Kawał dobrej roboty odwaliliście....chylę czoła :lol:
  9. :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny:
  10. [quote name='Marka'][B]Proszę wszystkie ciotki o trzymanie dzisiaj mocnych kciuków za LENKĘ..!!![/B] :kciuki: PS. Info będzie późną nocą, bo droga przed nami daleka... ;)[/quote] O matuchno kochana.......zaczynam trzymać znaczy się :happy1::happy1::happy1: Pamiętaj Madziu, że Ja chodzę spać o 3-ciej w nocy :cool3: więc będę czekała na te info......chyba, że już nie będziesz miała siły :mdleje: siadać do kompa to plis :diabloti:...plis :diabloti:....napisz smska czy się udało :confused:
  11. Może zmieńcie tytuł, że pomoc do łapania potrzebna.....może więcej ludzi zajrzy i że okolice Wołomina :roll:
  12. Disneyland.....dobrze powiedziane :megagrin: Ciotka, Ty się powinnaś cieszyć......każdy by chciał zobaczyć i pojechać do Disneylandu a Ty....proszę, masz to wszystko w domu i jeszcze narzekasz :D Pa.......:scared:
  13. Ano......."znowu zapomnieli" :cool1:
  14. [quote name='Camara'] Na razie zawłaszcza moje kanapy :diabloti:[/quote] A czy zostało to uwiecznione w typie foteczek :cool3: :cool3: P.S. Odpowiedzi "nie" lub "niestety"....nie przyjmuję do wiadomości :mad: :mad:
  15. Ciotka to już dwa miesiące albo i dalej :angryy: :mad: :angryy: :mad:
  16. No więc : 1. Był wet :crazyeye: 2. Psina już próbuje sama wstawać i powolutku chodzi :roll: ale stan ogólny bardzo słabiutki :-( 3. Drgawki są nadal....dostał antybiotyk....jak pytałam na co ten antybiotyk to odpowiedź : a taki ogólny :roll: 4. Koopa nadal ładna i siuśki normalne :lol: 5. Podwyższona temperatura :-( 6. Wieku określić wet nie umiał :cool1: 7. Podejrzenie, że ma chore uszko, bo strasznie trzepie głową - a potem zmiana odpowiedzi jak zapytałam drugi raz to, że uszy trzeba pewnie wyczyścić :roll: 8. Dopiero we WTOREK ma pojechać na więcej badań do lecznicy.
  17. Nikt do psiulka nie zagląda...:shake:
  18. Trzymaj się Cykorku....jeszcze tylko dwa dni i...................:cool3:
  19. i zima się zbliża a Wiarusek nadal w boksie :shake:
  20. A co mi tam........hopsnę sobie Kuleczkę.....raz na jakiś czas można :evil_lol:
  21. Tfu...tfu...odpukać i nie zapeszam :thumbs::thumbs::thumbs:
  22. Przekochana mordeńka.....:loveu: :loveu: :loveu: Ach...te boksie :loveu:
  23. [quote name='_beatka_']super zdjęcie:multi: naprawde wzruszające, a pomyslec ze jeszcze pare miesiecy temu sabcia byla bezdomna, az sie lzy do oczu cisna lepiej by u nikogo nie miala, pozdrawiam cieplo i zycze samych radosci z dziewczynek:loveu:[/quote] Nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod słowami Beatki......to samo miałam na myśli.....:cool3:
  24. Jutro z samego rana dzwonie i zapytam co i jak z Goldim....na razie żadnych wieści czy coś lepiej......:cool1: A czy jest możność to jutro się dowiem :roll:
  25. Ehh....to kolejna bida :shake:
×
×
  • Create New...