[quote name='Marka']
PS. Nie wiem tylko, jak go nazwać - na razie mały funkcjonuje u nas jako... [I]srajdek[/I]... :evil_lol:[/quote]
Hmm........:hmmmm:.....nazwać powiadasz.
Ostatnio w Twoim domu było pa rusku troszki :evil_lol:....Lenka, Katia....to może teraz.......Sergiej :diabloti:....żartowałam oczywiście :evil_lol:.....może Oleg, Abakim, Abram, Abak, Azir, Kasjan :eviltong: