Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. [quote name='kejciu']Tak podpowiem tylko że o tej porze leci DLACZEGO JA i TRUDNE SPRAWY :):):)polecamy :):):)[/QUOTE] Dzisiaj chyba nie dotrwamy.... ;)
  2. [quote name='kejciu']a żebyś Ty wiedziala jak to zabrzmiało!!!![/QUOTE] Zależy kto i jak to interpretuje :eviltong:
  3. Madziu, ile jeszcze puszek jest ? Bo nie wiem czy juz dokupujemy czy czekamy ;) Kokolino nasze Kochane....czytam sobie o tobie i nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała Cie wymiziać, ehh!
  4. [quote name='Nutusia']Na ostro z Ziutką, ho, ho! ;) :)[/QUOTE] [quote name='malagos']Z Ziutką zawsze trzeba ruszyć na ostro, inaczej nie da rady :)[/QUOTE] Żebyście wiedziały jak My na ostro poszłysmy w środę trzydzieści minut po północy :diabloti::evil_lol:
  5. [quote name='zebrazebra'][URL="http://naforum.zapodaj.net/48f8ae0948c1.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/48f8ae0948c1.jpg[/IMG][/URL] :)[/QUOTE] Maleństas mój Kochany :loveu:
  6. [quote name='Marysia O.']Ja bym powiedziała nawet "Koko-dżambo i... do domu!":lol:[/QUOTE] Ooooo dobrze prawisz Marysiu :)
  7. Dotarłam i tutaj po cięzkim dniu pracy...
  8. [quote name='teresaa118']Notuje watek. Koko jest przesliczna.[/QUOTE] Witamy serdecznie :)
  9. [quote name='Marysia O.']A na bazarku czekają jeszcze dwa kolejne pakiety:mdleje::evil_lol:[/QUOTE] :turn-l::turn-l::turn-l:
  10. Napewno by znalazł nabywców :)
  11. [quote name='b-b']Zrobię coś dla małej tylko mam jeszcze 3 obiecane bazarki do zrobienia a nie mam kiedy :([/QUOTE] Dziekujemy :) Koko 1. [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/5mKgB/activate/[/URL] 2. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/opole/koko-sliczna-szorstkowlosa-czarno-biala-sunia-adopcja-576319780[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL] 4. [URL]http://doadopcji.pl/[/URL] 5. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,92618,Lw==.html[/URL] 6. [URL]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/URL] 7. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/[/URL] 8. [URL]http://naszemiasto.pl/[/URL] 9. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji[/URL] 10. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 11. [URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL] 12. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] 13. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] 14. [URL]http://sloniu.pl/index.php?view=post&cityid=203&lang=pl&catid=15&subcatid=108&shortcutregion=&[/URL] 15. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/KOKO---sliczna-szorstkowlosa-czarno-biala-sunia,-adopcja-id86746.html[/URL] 16. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=11519[/URL] 17. [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art18708,koko-sliczna-szorstkowlosa-czarno-biala-sunia-adopcja.html[/URL] 18. [URL]http://www.oddam-psa.pl/publikuje-nowe-ogloszenie.htm[/URL] 19. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/adm/e35e22db801ddb275f7d054572922922&added=1[/URL] 20. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=21880[/URL]
  12. Ewuś, nie ten bazarek...ten po lewo moj banerek "zaklinamy domy" :)
  13. Nie wiem czemu, nie moge edytować postu wczesniejszego... Ewa, potwierdź jeszcze na bazarku, ze pieniążki dotarły to zamkniemy.
  14. Ciesze sie, że mogłam pomóc :)
  15. [quote name='Marysia O.']Będzie dobrze:calus:[/QUOTE] Nie ma innej opcji :)
  16. [quote name='Marysia O.']Ziutka uparła się nie tylko na domek dla Lunki ale dodatkowo żeby zamęczyć mnie pisaniem tekstów:evil_lol:[/QUOTE] Ktoś musi coś robić, żeby ktoś mógł robić coś :D
  17. Ale superancka ta budka jest :)
  18. [quote name='kejciu'] zostałam teraz z dwoma psami w hotelu :(:(:([/QUOTE] Nie zostałas sama ! Koko wzięłyśmy razem i mówiłam, że teraz Wierka też jest MOJA ! Więc obie zostałysmy z dwoma psami....ale damy rade :)
  19. I ja jestem :) Napewno jakoś wspomogę Bingusia finansowo ;)
  20. Marysiu - zabijesz mnie :D Wykupiłam 3 pakiety dla Lunki na naszym bazarku - pisz teksty :)
  21. [quote name='Mattilu']Umieram z ciekawosci, co to za popisowy numer:)[/QUOTE] Ja też ! Ale dexterka nie chce nic napisać :D
  22. Przelałam zmojego bazarku 741,40 pln - potwierdz Ewa na wątku ogłoszeniowym jak dojdą. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389[/url]
  23. Madziu, pisz o tym popisowym numerze ! :) Potem go zobaczymy jak nagrasz. Niech Ci nie bedzie przykro z powodu fotek, zdążysz zrobić jeszcze nie raz dobre foty :) Kochana Koko, nareszcie może wąchać trawkę i kwiatki :)
  24. [quote name='b-b']Na szybko. Może ktoś lepsze zrobi :) [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/13_179.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/14_132.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/a_765.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dla mnie super :) dziękujemy !
×
×
  • Create New...