-
Posts
34327 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ziutka
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Madziu, ile jeszcze puszek jest ? Bo nie wiem czy juz dokupujemy czy czekamy ;) Kokolino nasze Kochane....czytam sobie o tobie i nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała Cie wymiziać, ehh! -
[quote name='zebrazebra'][URL="http://naforum.zapodaj.net/48f8ae0948c1.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/48f8ae0948c1.jpg[/IMG][/URL] :)[/QUOTE] Maleństas mój Kochany :loveu:
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marysia O.']Ja bym powiedziała nawet "Koko-dżambo i... do domu!":lol:[/QUOTE] Ooooo dobrze prawisz Marysiu :) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Dotarłam i tutaj po cięzkim dniu pracy... -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']Notuje watek. Koko jest przesliczna.[/QUOTE] Witamy serdecznie :) -
Taka mała a tyle przeżyła. Lunka po wielu perypetiach ZNALAZŁA DOM.
Ziutka replied to Marysia R.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marysia O.']A na bazarku czekają jeszcze dwa kolejne pakiety:mdleje::evil_lol:[/QUOTE] :turn-l::turn-l::turn-l: -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Ziutka replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Napewno by znalazł nabywców :) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Zrobię coś dla małej tylko mam jeszcze 3 obiecane bazarki do zrobienia a nie mam kiedy :([/QUOTE] Dziekujemy :) Koko 1. [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/5mKgB/activate/[/URL] 2. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/opole/koko-sliczna-szorstkowlosa-czarno-biala-sunia-adopcja-576319780[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL] 4. [URL]http://doadopcji.pl/[/URL] 5. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,92618,Lw==.html[/URL] 6. [URL]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/URL] 7. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/[/URL] 8. [URL]http://naszemiasto.pl/[/URL] 9. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji[/URL] 10. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 11. [URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL] 12. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] 13. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] 14. [URL]http://sloniu.pl/index.php?view=post&cityid=203&lang=pl&catid=15&subcatid=108&shortcutregion=&[/URL] 15. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/KOKO---sliczna-szorstkowlosa-czarno-biala-sunia,-adopcja-id86746.html[/URL] 16. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=11519[/URL] 17. [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art18708,koko-sliczna-szorstkowlosa-czarno-biala-sunia-adopcja.html[/URL] 18. [URL]http://www.oddam-psa.pl/publikuje-nowe-ogloszenie.htm[/URL] 19. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/adm/e35e22db801ddb275f7d054572922922&added=1[/URL] 20. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=21880[/URL] -
Ewuś, nie ten bazarek...ten po lewo moj banerek "zaklinamy domy" :)
-
Nie wiem czemu, nie moge edytować postu wczesniejszego... Ewa, potwierdź jeszcze na bazarku, ze pieniążki dotarły to zamkniemy.
-
Ciesze sie, że mogłam pomóc :)
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marysia O.']Będzie dobrze:calus:[/QUOTE] Nie ma innej opcji :) -
Taka mała a tyle przeżyła. Lunka po wielu perypetiach ZNALAZŁA DOM.
Ziutka replied to Marysia R.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marysia O.']Ziutka uparła się nie tylko na domek dla Lunki ale dodatkowo żeby zamęczyć mnie pisaniem tekstów:evil_lol:[/QUOTE] Ktoś musi coś robić, żeby ktoś mógł robić coś :D -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Ziutka replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Ale superancka ta budka jest :) -
Bingo - warto było czekać! Szczęśliwy w SWOIM DOMU :)
Ziutka replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
I ja jestem :) Napewno jakoś wspomogę Bingusia finansowo ;) -
Taka mała a tyle przeżyła. Lunka po wielu perypetiach ZNALAZŁA DOM.
Ziutka replied to Marysia R.'s topic in Już w nowym domu
Marysiu - zabijesz mnie :D Wykupiłam 3 pakiety dla Lunki na naszym bazarku - pisz teksty :) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Umieram z ciekawosci, co to za popisowy numer:)[/QUOTE] Ja też ! Ale dexterka nie chce nic napisać :D -
Przelałam zmojego bazarku 741,40 pln - potwierdz Ewa na wątku ogłoszeniowym jak dojdą. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389[/url]
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Madziu, pisz o tym popisowym numerze ! :) Potem go zobaczymy jak nagrasz. Niech Ci nie bedzie przykro z powodu fotek, zdążysz zrobić jeszcze nie raz dobre foty :) Kochana Koko, nareszcie może wąchać trawkę i kwiatki :) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
Ziutka replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Na szybko. Może ktoś lepsze zrobi :) [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/13_179.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/14_132.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/a_765.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dla mnie super :) dziękujemy !