[quote name='Tago']poza tym wielki pieszczoch się z niego zrobił. Pomijam już to, że chce spać z nami w jednym łóżku ;)))[/quote]
Moja bona - mała zołzetka wie, że nie pozwalam i cwaniara się wslizguje do lózka jak mocno zasnę i rano budze sie a na poduszcze obok boskiowa doopka :evil_lol: