hi hi hi jestem dzisiaj coś niemrawa ;) 50 no to jeszcze troszke zostało....;)
najlepiej szukac domku, albo tymczasu, ale jeżeli nie będzie już żadnej innej mozliwośći.... to mam cos w zanadrzu ale to ostateczność.
jak myślicie może juz na wszelki wypadek rozpocząc zbiórkę pieniążków?
Plakaciki robimy??? dzisiaj będę u weta na grunwaldzie, mogłabym tam zostawić pakiecik..... ludzie czekając nudzą sie i przeglądają....