Dorothy , z Morganą tak źle?:-(
jak ci pomóc , leki jakie potrzebne?
napisz , przyślę
czy wet sugerował uśpienie? , czasem nie zdajemy sobie sprawy jak zwierzę cierpi
trudno to porównać , ale to co ten pies przezywał kilka lat w schronisku to była straszna trauma
teraz ma raj
a tu choroba ...
Ty wiesz najlepiej , ale myślę ,że Morgana bardzo chce żyć
nie mam doświadczenia z taką niewydolnością krążenia
duszenie własnymi płynami?
a może ma infekcję teraz i trzeba podać antybiotyk
zmiana weta czasem dobrze robi , wiem po sobie , nie chciałam , dopiero Tz mnie zmusił
tak się rozpisałam, ale Morgana jest mi bardzo bliska