witam ślicznego , biednego Martinka , który miał to szczęście ,ze go becia ukochała:lol:
allegro zrobiłam w stylu smutno-chwytającym za serce , i nie ma obrazków Dzikiej_Figi , które są jak zwykle prześliczne, ale za wesołe;)
zrób ciotka coś do płaczu:lol:
tekst zaraz poprawię