mój przelew poszedł dziś , więc pewnie jutro będzie na koncie
Łosiu kochany , nie choruj :shake:
Natusiu jak już będzie wiadomo choć cokolwiek napisz i daj znać co do leków:lol:
bardzo się cieszę !!:loveu::loveu::loveu:
Lenka będzie mieć domek !!
i pozwolę sobie wkleić taki oto filmik , który podkradłam z wątku Leona wyrzuconego wraz z innym psem na autostradę , przyjaciel Leona został zabity , ale ponieważ zakończenie wątku jest szczęśliwe dla Leona ( znalazł dom ) , a dawnemu właścicielowi psów życzę po chrześcijańsku wszystkiego co najgorsze...
obejrzyjcie bo fajne, tak dla oderwania się od smutków
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=nHlJODYBLKs[/URL]
Może Bono ma tatuaż ?
on naprawdę jest jak Tosa Inu......
[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6923/411786295.jpg[/IMG]
to nie Bono , to zdjęcie rasowego psa z netu....
no to w takim razie na początek
HURRAAA!!!! :cunao::cunao::cunao:
i jak ciotki lubicie takie kolorowe drinki , to proszę się częstować
[IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7679/drinkczerwonyladny276.jpg[/IMG]
bo ja takich raczej nie mogę , wolę nie mieszać
czyli najlepiej takie coś
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8811/jackdanielsb.jpg[/IMG]
Łatuś wszystkiego dobrego piesku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laola:
ooo fajnie !! Bono pies dla aktywnych !!
osobisty trener to mnie by się przydał....najlepiej z kijem co by mnie zmusił do chodzenia chociaż na basen , który mam pod nosem:p
założę się ,ze Bono umie też wspaniale pływać
strasznie lubię takie mordki boksiowate
Bono co prawda ma obserwatora , ale ja już nie wierzę w tych obserwatorów ...:roll:
Łatuś , pakuj się chłopie !! nowe życie zaczynasz i zima już nie będzie straszna
majusko , proszę rób zdjęcia ...
super ! super ! super !:multi::multi:
jej , chwalą mnie:oops:
dziękuję bardzo za miłe słowa !:lol:
Dzika_Figo bardzo dobrze wyszła Ci wtedy ta edycja:lol:
napisz mi konkretnie jakie masz problemy , bo tam jest dużo możliwości
w sumie to wolałabym się nie ciąć , choć kubraczek piękny...
mojej Fidze robiłam kubraczek z podkoszulka , oj komicznie wyglądała ...
tak sobie myślę ,że Luna skoro cieczkę juz miała , to przecież dojrzała już , i pewnie nie urośnie wcale , może w szerz ...6 kg , to ona malutka jest:lol:
a jaki fajny kubraczek w kropeczki ma !:lol:
jej ,śliczna jest !