-
Posts
1518 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marzenna79
-
[quote name='madziasto4'] Witamy, witamy :) Tak, wiem dlaczego- bo wtedy ich rozróżniasz :evil_lol: Cieszę się, że nasz bannerek Ci się podoba :lol:[/quote] [COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Arial Black]ZGADŁAŚ !!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ŁATWIEJ MI ICH ODRÓŻNIĆ - TO PRAWDA !!!!!!! :cool3::cool3::cool3: Sama robiłaś bannerek, :crazyeye: czy aneta25 ??? A może jeszcze jakaś inna uzdolniona dziewczyna ?;)[/FONT][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=plum][SIZE=3][FONT=Arial Black] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1104/marzennash9.gif[/IMG]
-
[IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_3487.jpg[/IMG] [COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Arial Black]Witaj Paulinko ! :multi::loveu: To też świetna fota Mickeya.:loveu::loveu::loveu: Pozdrawiam Cię. :)[/FONT][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=plum][SIZE=3][FONT=Arial Black] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1104/marzennash9.gif[/IMG]
-
LALKA około roczna bokserowata sunia ! MA JUZ DOM !!!!!
marzenna79 replied to _ChiQuiTa_'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=Plum][SIZE=3][FONT=Arial Black]Laleczko hopaj !!!:loveu: w górę!!!:multi:[/FONT][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=plum][SIZE=3][FONT=Arial Black] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1104/marzennash9.gif[/IMG] -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
marzenna79 replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczęta !!!!!!!:multi: :crazyeye: ROZMIAR FOTEK ZA WIELKI !!!!!!! :shake::shake::shake: Dozwolony rozmiar fotek to 500x500 ! ;) Pozdrawiam Pianko ! :loveu: Znajdź dom Nerusiowi, życzę Ci tego.:roll: -
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8702/rudy4li0.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj Kati ! :multi: [B]CZY TO JEST RUDY ???????:crazyeye: :cool1: Do tej pory myślałam,że Rudy to pies !!!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ślicznie :loveu: pozuje kiciuś do flesza. :loveu: Pozdrawiam Cię Kati. [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=plum][SIZE=3][FONT=Arial Black] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1104/marzennash9.gif[/IMG]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/4396a85c3f69bfb1.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i9.tinypic.com/49g1o4w.jpg[/IMG] [COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj Madziu i małe bąbelki !!! :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Świetne są maluszki...:loveu: Jak ja lubię oglądać Masterka i Torusia razem na fotce...:evil_lol: Wiesz dlaczego, prawda ? :evil_lol: BANNEREK WIOSENNY PIERWSZA KLASA MAGDO !!!!!!!:cool2: [/FONT][/SIZE][/COLOR]Pozdrawiam- Magda oraz MASTER i TORO [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22688"][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/c89b88571312a83b.jpg[/IMG][/URL]
-
GALERIA SAMOGRAJA czyli OGARY POLSKIE i reszta ferajny!!! TATA[*] str. 28
marzenna79 replied to samograj's topic in Galeria
[IMG]http://www.gratissmilies.de/smilies/kranke/kranke_08.gif[/IMG] [COLOR=YellowGreen][SIZE=4][FONT=Arial Black]Aniu kochana, jak się dzisiaj czujesz z rana ? [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=YellowGreen][SIZE=4][FONT=Arial Black][IMG]http://www.gratissmilies.de/smilies/kranke/kranke_02.gif[/IMG][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][SIZE=4][FONT=Arial Black] Spieszę Tobie z pomocą,choć sama cierpiałam nocą. Otóż Aniu Miła : miód, malina i cytryna !!! To jest zdrowia podwalina !!! A do tego czosneczek dobrze zmiażdżony i już człowieku jesteś podleczony !!! Kilka dni taką terapię stosujemy, a potem już nie chorujemy. [/FONT][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=plum][SIZE=3][FONT=Arial Black] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1104/marzennash9.gif[/IMG] -
Choco -nasza czekoladowa lisiczka (strona 96- skoki str. 55, 57
marzenna79 replied to Czoko's topic in Galeria
[quote name='Czoko']Czy stosowaliście u swoich piesków jakieś środki uspokajające? Pomyślałam że ze względu na jutrzejszy huk, młoty pneumatyczne, łomot i rozkuwanie ścian w naszym mieszkaniu i mnóstwo obcych ludzi kręcacych się co chwilę po mieszkaniu może coś wartałoby zastosować. Jestem po telefonie do lecznicy - nie wiem od kogo usłyszałam że dostanę od weta Sedalin oczywiście konieczna wizyta. Poczytałam co to takiego i dziękuję bardzo - wolę ewakuować psa (utrudnienie bo najtrudniejszy okres cieczki) gdy poczytałam jak psy reagowały... i mam kolejny problem. Zastanawiałam się Kto zacznie 100 stronę i okazało się ze ja z opisem kolejnego problemu. - wobec tego zaczynam imprezę... i częstuję ciastem i czymś słodkim do picia. (zdjęcia oczywiście nie umiem wstawić ale może poradzę sobie z jakąś emotikonką...:multi: ;-) :multi:[/quote] [B][SIZE=7][COLOR=YellowGreen][FONT=Arial Black]100 strona - hurra! :smilecol::smilecol:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=7][COLOR=YellowGreen][FONT=Arial Black]:smilecol:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=7][COLOR=YellowGreen][FONT=Arial Black]:smilecol:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=7][COLOR=YellowGreen][FONT=Arial Black]:smilecol:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.kupkwiaty.pl/img.php?shop=2&id=292&pic=big&nr=1&mode=img[/IMG] [IMG]http://www.l2nowotny.gmxhome.de/tanzen.gif[/IMG][IMG]http://www.smaczny.pl/obr.php?min&obr_min_x=400&obr_min_y=300&obr_nazwa=tort_macedonski1.JPG[/IMG] [COLOR=YellowGreen][SIZE=5][FONT=Arial Black]GRATULUJĘ EWUNIU !!!!!!! [/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]http://www.l2nowotny.gmxhome.de/tanzen.gif[/IMG][IMG]http://www.l2nowotny.gmxhome.de/tanzen.gif[/IMG][IMG]http://www.l2nowotny.gmxhome.de/tanzen.gif[/IMG] [COLOR=YellowGreen][SIZE=5][FONT=Arial Black]:laola:[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=YellowGreen][SIZE=5][FONT=Arial Black]:laola:[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=YellowGreen][SIZE=5][FONT=Arial Black] :BIG::BIG::BIG: [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=YellowGreen][SIZE=5][FONT=Arial Black]:tort:[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=YellowGreen][SIZE=5][FONT=Arial Black]:cunao:[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=YellowGreen][SIZE=5][FONT=Arial Black] :popcorn: [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=YellowGreen][SIZE=5][FONT=Arial Black]:drink1:[/FONT][/SIZE][/COLOR] -
Cytat: [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4379/obraz729gy7.jpg[/IMG] [B][COLOR=Lime][SIZE=4][FONT=Arial Black]Witajcie Hakerkowe leemoncee ! :multi::multi::multi: Fota HAKERKA cudna.......:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1104/marzennash9.gif[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
marzenna79 replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
[IMG]http://images21.fotosik.pl/46/7aeb7c2d4e962d6b.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/19/578af221cf4c54f8.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj Anecioreczku ! :multi: Witajcie pieski ! :loveu::loveu: Jestem z rewizytą u WAS .:cool3: Trochę się spóźniłam , obchodziliście 100 stronkę !!! :loveu: Gratuluję i życzę następnych setek.......:ylsuper::B-fly: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] -
Sharon grzejaca sie w promieniach slonca [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/kroliczki/sloncem1.jpg[/IMG] [COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial Black]Jak pięknie Sharon się wygrzewa na słoneczku.:loveu:[/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/kroliczki/sloncem6.jpg[/IMG] [COLOR=SeaGreen][SIZE=3][FONT=Arial Black]A Era jak rewelacyjnie skacze przez koło.:loveu: Pozdrawiam Cię KaRa_TC. :multi::loveu: Śliczne sunie.:loveu::loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG]
-
[quote name='Paulina_mickey'][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Obiecane fotki:D:D:D:D[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#2e8b57]Sesja "językowa":evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_3484.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_3487.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_3492.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_3499.jpg[/IMG][/quote] [COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Arial Black]Świetne fotki Paulinko porobiłaś Mickeyowi.:loveu::loveu::loveu: To z wygiętym języczkiem i z maskotką super.:thumbs: Pozdrawiam.:multi: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG]
-
GALERIA SAMOGRAJA czyli OGARY POLSKIE i reszta ferajny!!! TATA[*] str. 28
marzenna79 replied to samograj's topic in Galeria
[quote name='samograj']Dzięki za odwiedzinki, jestem chora (połamana grypowo). Pozdrawiam, wpadne za jakis czas jak trochę sie podleczę!!! Nie mam siły pisać, papapa!!![/quote] [COLOR=Olive][SIZE=3][FONT=Arial Black]Aneczko, nie choruj nam słoneczko ! :loveu: My się o Twe zdrówko martwimy,:-( A bez Ciebie strasznie się nudzimy.:cool3: Wracaj szybko do zdrowia Aneczko !!!!!!!:loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] -
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
marzenna79 replied to DiDDlina85's topic in Galeria
[quote name='DiDDlina85']tarzam sie w ziemi [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_Nero151.jpg[/IMG] ale mnie razi to słonce [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_Nero153.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_Nero154.jpg[/IMG] mam butelke i nie zawaham sie jej uzyć [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_Nero155.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_Nero156.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_Nero157.jpg[/IMG] koniec:p[/quote] [COLOR=SeaGreen][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj DiDDlinko ! :multi:Witaj Nerusiu mój mały goldenusiu.:loveu: Piękne fotencje wstawiłaś Diddi .:loveu::loveu::loveu: Wymiziaj proszę goldenka.:loveu: On jest cudny.:loveu: :cool1: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] -
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
marzenna79 replied to WinterGirl's topic in Galeria
[quote name='bGirl'][SIZE=5]oui :cool2: [/SIZE] [SIZE=5][IMG]http://i88.photobucket.com/albums/k166/DebbieShoults/th_356c9ef6-1.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][B]marzenna79, Usia[/B][/SIZE] [SIZE=2]dziękujemy za odwiedziny, zapraszamy częściej[/SIZE][/quote] [COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=3][FONT=Arial Black]Hello ! bGirl ! :multi: JUŻ JESTEM Z POWROTEM.:cool3: Śliczna fotencja Cleo.:loveu::loveu::loveu: Trochę przypomina króliczka....:evil_lol: [B]A tak wogóle to jest cool ! :cool1::cool1::cool1: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] [IMG]http://www.album.astral.pl/album/fotos/1282/64/1453/8.jpeg[/IMG] -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
marzenna79 replied to Samturia's topic in Galeria
[COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black] Wdzięczność moja nie zna granic, Tylko nie mów, że to za nic.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [quote name='Samturia']no za nic za nic bo dla mnie robić takie rzeczy to przyjemniść... Cześć wam! :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]PRZYJEMNOŚĆ ??????? :multi: :loveu: :cool3: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]To proszę zrób mi jeszcze z napisem: SUKCES i WITAMY W NASZEJ GALERII ??? :cool3: :cool3: :cool3: Czy to już za dużo.......:oops: ........plisssssam Cię......:loveu::loveu::loveu: [B]MARTO KOCHANIUTKA !!!!!!! :loveu: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] -
[quote name='madziasto4']Słodkie, słodkie :loveu: Wróciliśmy ze spacerku, Toro jak zwykle łapie w pysk wszystko co jest godne jego uwagi :shake: Każdy kamyczek, patyczek, listek, papierek, nakrętka :shake: Śmieciarz mały, Master nigdy tak nie robił...[/quote] [COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witajcie Magdo, Masterku i Torusiu ! :multi::loveu: Jak tam dzisiaj chłopaki się czują ? :cool3: Toro - śmieciarz....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....dobre.... Pozdrawiam serdecznie.:loveu: Mizi,mizi dla cudnych bąbelków.:loveu: :loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG]
-
[quote name='justys95']Przez to, że mi galeria pustkami ocieka (:cool1:) jestem zmuszona dać jakieś fotki :razz: mocie więc...:cool3: [IMG]http://justys95.wrzuta.pl/img/middle/dsLgtaGLET/img_0032[/IMG] [IMG]http://justys95.wrzuta.pl/img/middle/nXBUlfD2pd/img_0050[/IMG] [IMG]http://justys95.wrzuta.pl/img/middle/kBOsyDIdHf/img_0052[/IMG] [CENTER][B][SIZE=4]A teraz mi komentować :mad:[/SIZE][/B] [/CENTER] [/quote] [COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj Justynko,:multi:i cudna Niki ! :loveu::loveu::loveu: Piękne foteczki nam wstawiłaś. :cool3: Świetny z Ciebie fotograf !!!!!!! :razz: :cool1: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG]
-
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3156/sssssshq5.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrange][SIZE=3][FONT=Arial Black]Świetna fotka ! :loveu: Jak Bonnieczka pięknie wpatruje sie w aparat.:loveu: Czekamy w takim razie na pańcię.:cool3: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG]
-
[quote name='ß@$!@']No.. to fotki dam może, co ?:evil_lol: P.S. Dam zaraz, bo idę sobie zrobić popcorn[/quote] [COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj B@S!@ ! :multi: Hurra !!! :multi: Będą fotki Czarnej Bonnie.:loveu: Czekamy z Sukcesikiem. :cool3: Pozdrawiamy Basieńko.:loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG]
-
Choco -nasza czekoladowa lisiczka (strona 96- skoki str. 55, 57
marzenna79 replied to Czoko's topic in Galeria
[B][COLOR=YellowGreen][SIZE=6][FONT=Arial Black]Choco - Czekoladka[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/193/tofkaiczoko2469ui.jpg[/IMG] [COLOR=YellowGreen][SIZE=3][FONT=Arial Black] Witaj Ewuniu :multi::multi::multi: i witaj Czekoladowa Choco. :loveu: Pozdrowienia dla pańci i mizianko dla ślicznej sunieczki. Wszystkiego dobrego życzę z okazji [B]zbliżającej się 100 STRONKI !!!!!!! :) [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/17/e65a5b1baa9e7ebf.jpg[/IMG][/URL] [B]ALE FAJNY BAżANT. :) [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/86/9fdf258d64fb1614.jpg[/IMG][/URL] [B]I ŁADNY JEŻYK. ;)[/B] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
marzenna79 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=Red][B]*****[/B]Speranza*****[/COLOR][/SIZE][/FONT] :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6167/dscf0046ck2.jpg[/IMG] [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Arial Black]Sunieczko, gdzie się błąkasz ??? [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] -
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5467/81106pegi81yv0.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Arial Black]Biedna Meg. :-( Hopaj szybko sunieczko. :multi: :loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG]
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
marzenna79 replied to WinterGirl's topic in Galeria
[IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/Cleo/112.jpg[/IMG] [COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Arial Black]Super wygląda na tej psiej podusi.:loveu: I do pyska Cleo w różowym. :loveu: A WielkoLUD rewelacyjny starszy brat. ;) Kapitalne psinki. :) [/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/TEDDY/DSCN48811111.jpg[/IMG] [COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Arial Black] Pozdrawiam. [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] -
[quote name='Agushka'] Marzena ja jestem super nocny Marek, zdarza mi się iść spać o 3, 4 nad ranem ale to tylko wtedy, jak moja przypadłość hazardowa daje o sobie znać. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/2be565bfd0bba7ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/68/4ceab9e0839d5a92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/f20309932423d029.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj Agushka ! :multi: Jejciu, jaki cudny fioletowy kwiat.:loveu::loveu::loveu: Mogłabyś mi się nim wpisać do galerii ??? Plisssam Cię. [B]PIĘKNY JEST :loveu: - CUDO !!! FIOLETOWY ZAWRÓT GŁOWY !!!:splat: Wymiziaj dzisiaj śliczne panienki:Tinę i Shilę.:loveu: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/rozmaite/pogoda/2.gif[/IMG][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Pozdrowionka i życzę słonka.[IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/rozmaite/pogoda/2.gif[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG] [COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black] [/FONT][/SIZE][/COLOR]