-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
[quote name='zona']I jeszcze 3, tak się zabawiała Kora podczas mojej nieobecności;) [URL="http://i16.photobucket.com/albums/b47/teroslawa/x%20Schronisko%20K-ce/Kora/P1010003.jpg"][IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b47/teroslawa/x%20Schronisko%20K-ce/Kora/th_P1010003.jpg[/IMG][/URL][URL="http://i16.photobucket.com/albums/b47/teroslawa/x%20Schronisko%20K-ce/Kora/P1010002.jpg"][IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b47/teroslawa/x%20Schronisko%20K-ce/Kora/th_P1010002.jpg[/IMG][/URL][URL="http://i16.photobucket.com/albums/b47/teroslawa/x%20Schronisko%20K-ce/Kora/P1010001-1.jpg"][IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b47/teroslawa/x%20Schronisko%20K-ce/Kora/th_P1010001-1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Odpowiednie miejsce dla niej...:)
-
Niezła zmiana w ciągu 3 miesięcy.
-
To super pies :) Zona gdyby nie Ty, to pewnie sunia nie miałaby szans...nikt z nas nie mógłby jej wykąpać.Jeszcze raz bardzo dziękujemy :) Oby z tym zostawaniem samej w domu było dobrze, bo państwo pracują. Gdybyś mogła,to zajmij sie jej sierścią,ale tylko kiedy będziesz miała czas.
-
Nie wiem czy mnie pamiętacie, szukałam Owczarka dla jednego Pana.On sobie wybrał psiaka imieniem Bary, chyba z Kielc, to Owczarek długowłosy.jest on tam nadal?
-
Kiedy w domu są 2 psy,to zawsze tak jakoś inaczej, radośniej :)
-
Może zapytam tą Panią.. Sunia jeśli sie nie obrazi będzie miała nowe imie-Piękna. Wiesz może jak tam u niej z siku? czy w domu,czy na dworze :) I najwazniejsze- czy dałabyś rade pojechać w sobote? oni niedziele mają wolną, więc byłaby szansa na bliskie poznanie sie...
-
[quote name='zona']Jasne, kantarek dostanie ode mnie gratis, bo kupiłam go mojej dobermance, a jest na nią za mały. Na Korę pasuje idealnie.:) A obrożę i smycz jakie jej kupić? Takie taśmowe jak tutaj: [URL]http://allegro.pl/item270473758_smycz_skladana_dla_psa_13mm_240cm_tasma_mocn.html[/URL] ? U mnie w zoologicznym są tylko takie, obroża kosztuje dokładnie 5,60, a smycz ponad 15 zł. Z allegro do soboty nie dojdzie paczka...[/quote] To już wedle Twojego uznania...:)
-
A co dokładnie robiła w autobusie, że nie dało rady dalej z nią jechać? z Dworca ta Pani może jechać tylko i wyłącznie autobusem i tramwajem,bo to kawałek..
-
Ufffff...:) Bardzo bardzo bardzo dziękujemy :) Suni trzeba sprawić smycz,obróże i kaganiec...moglabyś sie tym zająć? oczywiście za wszystko będziesz miała pieniążki.
-
Pani poinformowana...nie może sie jej doczekać.Na razie wszystko idzie dobrze :)Oby jeszcze sunia okazała sie łagodna :)
-
Boje sie, że w schronisku powiedzą, że jej nie ma...
-
Zapomnieliśmy o smyczy, kagańcu...:)
-
[quote name='zona']Już mu dzwoniłam, żeby mi zdjęcia w pracy wydrukował, ale nie zdążymy, bo dzisiaj jak na złość do 17 siedzi. Z domu mnie nie wyrzuci, bo w końcu to tylko tymczas na krótko, to się nawet nie pytam.:P[/quote] Trzeba podprządkowywać sobie facetów :)
-
[quote name='kako80']swietny pomysl z ta komorka! a moze mozna by zadzwonic do schronu i uprzedzic? czy lepiej nie ryzykowac?[/quote] Nie ryzykujmy :)
-
Ze zdjęciem najlepiej... Podaj mi na PW swoje konto, to od razu przeleje Ci za wykup suni i bilety.
-
[B]BARDZO PROSMY O TYMCZAS na okres Świąt.Sunia nie ma sie gdzie podziać.[/B] [B]Została wyciągnięta z jednego ze schronisk na śląsku.Miała jechać na tymczas do W-wy ,lecz niesttey nie zaakceptowałaby piesków Pani.Była bardzo wystraszona całą sytuacją i wpadła w panike.Powarkiwała sobie na tamtą rodzine.[/B] [B]Jednak prawdopodobnie było to wynikiem stresu i zmieniania miejsca.Kora załatwia się na dworze,woli raczej większe pieski do towarzystwa.jest pogodna.[/B] [B]Gdyby nie Zona, nie wiadomo co by sie z nią stało.[/B] [B][IMG]http://images33.fotosik.pl/61/dfa11307a8557e24.jpg[/IMG][/B] [SIZE=5][COLOR=black]TAK WYGLĄDA:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images31.fotosik.pl/61/ddc35032faa5ced9.jpg[/IMG]