Jump to content
Dogomania

Jenny19

Members
  • Posts

    4331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jenny19

  1. Tosia jest na razie tutaj: (pozniej jej dorobię resztę,bo na niektórych stronach są limity:cool1:) [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.oferta.pl"]www.oferta.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.autogielda.pl"]www.autogielda.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.dogs.pl"]www.dogs.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.psy.pl"]www.psy.pl[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl"]www.bono-polska.pl[/URL] [URL="http://www.etablica.com"]www.etablica.com[/URL] [URL="http://www.gielda.bai.pl"]www.gielda.bai.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/warszawa"]www.gumtree.pl/warszawa[/URL]
  2. Focus ma ogłoszenia na : [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu"]www.polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.psy.pl"]www.psy.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl"]www.bono-polska.pl[/URL] [URL="http://www.etablica.pl"]www.etablica.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.gielda.bai.pl"]www.gielda.bai.pl[/URL] [URL="http://www.dogs.pl"]www.dogs.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.oferta.com"]www.oferta.com[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.autogielda.pl"]www.autogielda.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL] ;)
  3. Białasek jest również na: [url]www.4lapy.pl[/url] [url]www.adopcje.org[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.etablica.com[/url] [url]www.gielda.bai.pl[/url] [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] [url]www.gumtree.pl/Lodz[/url] [url]www.mojpupil.pl[/url] [url]www.ogloszenia.24polska.pl[/url] [url]www.psy.pl/adopcje[/url] [url]www.polskastrefa.eu[/url] [url]www.dwukropek.pl[/url] ;)
  4. Czyżby ekspresowa adopcja?:razz: Chociaż nie dziwię się-takie cudo nie mogło długo czekać.;)
  5. A i mam prośbę,sprawdź swoją pocztę,bo przez przypadek zamiast mojego emeila podałam Twój, i dostaniesz emeila żeby potwierdzić ogłoszenie:eviltong:
  6. Roxy jest na: [url]www.4lapy.pl[/url] [url]www.adopcje.org[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.etablica.com[/url] [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.polskastrefa.eu[/url] [url]www.ogloszenia.adverts.pl[/url] [url]www.psy.pl/adopcje[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.ogloszenia.24polska.pl[/url] [url]www.mojpupil.pl[/url] [url]www.kupiepsa.pl[/url]
  7. [quote name='LittleMy']Do schroniska na Paluchu trafil piekny, młody pies. Szkoda, by musial tam dlugo siedziec.... Ma okolo 2 lat. Czeka na odpowiedzialnego opiekuna. Zostal wykastrowany. Jest przyjacielsko nastawiony do ludzi. Przebywa pod numerem 1474/08[/quote] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4977/pic00744ka3.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114182&highlight=amstaff[/URL]
  8. [quote name='GameBoy']ciotka maciaszek sama sie znalazla :cool1:[/quote] a nieprawda,bo ktoś jej pomógł się znaleźć:cool3: też pomogę w ogłoszeniach,ale jutro;-)
  9. kolejny DA-7miesięczny,do tego bity:-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113615&page=1[/url]
  10. duży jak na amstaffa,może to dog argentyński(kolejny)?
  11. na zielonym są takie 2 zdjęcia jeszcze z zeszłego roku,nie wiem jakim cudem je przegapiłam:cool1: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/8736/aresasu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5492/trinibm7.th.jpg[/IMG] Napisałam do Kariny z prośbą o nowe zdjęcia i wieści co u Aresa.:cool3:
  12. kopiuje z katowickiego wątku: [quote name='maciaszek'][B]46.[/B] Kolejny bezsens polskiego prawa. Pies odebrany właścicielowi, który się nad nim znęcał. Przeciwko właścicielowi toczy się sprawa w sądzie, pies trafił do schronu, gdzie miał czekać (nie wiadomo ile...) na ostateczny wyrok. Ale kierowniczka schronu dostała ze Straży Miejskiej pismo ze zgodą na umieszczeni psa w domu tymczasowym. W takim razie [B][COLOR=Red]PILNIE SZUKAMY DT[/COLOR][/B]. Z racji przepełnienia schronu i rasy, jaką pies reprezentuje (a co za tym idzie niechęci do innych psów) psiak siedzi w izolatce - to naprawdę niewielka klatka, gdzie czworonóg nie ma zbyt wiele miejsca na ruch. Pracownicy wyciągają go stamtąd i wypuszczają na wybieg, ale jednak zdecydowaną większość doby spędza sam w małej klatce :(. W stosunku do ludzi pies jest bardzo przyjaźnie nastawiony. Ma (jeśli dobrze pamiętam) 5 lat. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/234/fe33b3efd79124d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/295/0ed9b43b58f44cf0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/234/dfd82c362feec603.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/295/e2fa7333809b4a3d.jpg[/IMG][/URL] [/quote] katowicki wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75461&page=50[/URL] wrzuciłam psiaka na niebieskie i szare forum i Sosnowieckie Schronisko-mix amstaffa sunia "została przywiązana do ogrodzenia schroniska , cudowna delikatna , jedyna w swoim rodzaju , bardzo potrzebuje kochającego człowieka , spokojna w stosunku do innych psów, ma wzruszające pytające spojrzenie i zero agresji w swoim zachowaniu , ma piękne charakterystyczne czarno białe umaszczenie (oczywiście gładkowłose), jest raczej klasycznej budowy - w kłębie ma ok. 40 cm" [url]http://sosnowiec.schronisko.net/adopcja14500-0.html[/url]
  13. wrzuciłam Boltona na: [url]www.aaaby.pl[/url] [url]www.4lapy.pl[/url] [url]www.adopcje.org[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [url]www.dwukropek.pl[/url] [url]www.polskastrefa.eu[/url] [url]www.psy.pl[/url]
  14. Wrzuciłam Tosię,Focusa i Tyrona na te strony: [URL="http://www.aaaby.pl"]www.aaaby.pl[/URL] [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu"]www.polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.psy.pl"]www.psy.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] nie wiem czy pierwsza strona jest aktualizowana więc nie wiedziałam które psiaki jeszcze poogłaszać,podeślijcie linki do wątków to dodam te których jeszcze nie wrzuciłam.
  15. Jenny19

    Metamorfozy

    [quote name='malawaszka']ahhh moja Pepitka jest w metamorfozach VI :loveu::loveu::loveu: w którychś wcześniejszych był Bolesławek :loveu: uwielbiam to - i ryczę zawsze jak wariatka :oops:[/quote] Pepitka jest boska,jak pierwszy raz zobaczyłam tutaj na wątku to zdjęcie na którym taka wyszczerzona biegnie z patyczkiem to się zakochałam.Cudowna:loveu:
  16. kolejna wyrzucona krówka:shake: znak,że wakacje się zbliżają:cool1: [quote name='małaczarnawredna']Historia tej przepięknej suni rozpoczyna się w sobotę na drodze między Podrzewiem a Buszewkiem koło Pniew. Panda błąkała się tam z przyczepioną do obroży karteczką. Karteczka gdzieś zaginęła, kiedy weterynarz przyjechał sunię na czas podróży uśpić, już jej nie było.(...) Jest naprawdę piękną, dorodną amstaffką. Ma wspaniałą, "mocną" (nie wiem czy to dobre określenie:roll:) figurę, lśniącą sierść, białe zęby bez grama kamienia - widać, że ktoś o nią bardzo dbał. Czemu wyrzucił - nie wiemy, nie chcemy wiedzieć - może karteczka przy obroży coś wyjaśniała, ale zaginęła. Najważniejsze jest teraz to, że ta prześliczna, łagodna i grzeczna sunia zaczyna nieśmiało rozglądać się za domem (najpierw musi zostać zbadana i wysterylizowana - przejść 2-tygodniową "kwarantannę").Panda w schronisku się załamie - już ma słaby apetyt, widać, że nie może odnaleźć się w nowej sytuacji. I widać też, że się nie przyzwyczai. Prosimy o szukanie dla niej domu, z uwzględnieniem czasu, który sunia musi spędzić w schronisku.[/quote] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/75/p10505711eh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/7425/p10506021ha4.jpg[/IMG] wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112534[/URL]
  17. Jenny19

    Metamorfozy

    [quote name='Neigh']W 7 jest Tygryś:-). A czemu ja nie mam podkładu muzycznego? To znaczy miałam pociąganie nosem........ale wolałbym inny:-)[/quote] Dziwne,w każdym filmiku jest podkład muzyczny.
  18. Jola wyczyść sobie skrzynkę;) Własnie napisałam na wątku Draco,że może Bolton by się nadawał do tego domku,ale widzę że clockwork mnie ubiegla;)
  19. Jenny19

    Metamorfozy

    7 część metamorfoz min.z Ziutką i Odikiem:-) [url]http://pl.youtube.com/watch?v=A6qVoRCv8sY[/url] Na youtubie znalazłam też piękny film z metamorfozami z tyskiego schroniska: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=9OBbOsFH1Ts&feature=related[/url]
  20. Schronisko w Rybniku: Pako- [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110781[/url] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7770/p5032283nl7.jpg[/IMG] [quote name='magda_z'][B]Pako szybko musi znaleść nowy dom, chociażby tymczasowy. On jest już w schronisku ponad dwa miesiące (jak nie więcej) i zaczyna tracić nadzieje że kiedykolwiek znajdzie dom :( Jak byłam w sobote to przez cały czas na budzie leżał, nie interesując sie tym co dzieje sie wokół :( TEN PIES NAPRAWDĘ SZYBKO MUSI ZOSTAĆ ZABRANY ZE SCHRONISKA![/B][/quote] Draco- [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112408[/url] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/1614/p5032210tg8.jpg[/IMG]
  21. Znaleziony amstaff ,w schronisku Tarnowskich Górach.3 lata,wykastrowany,z raną na głowie.Wątek : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112324&highlight=amstaff"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...hlight=amstaff[/URL] [IMG]http://connectit.pl/%7Eorion//images/zoom/Goliat/viewsize/PICT_187.JPG[/IMG]
  22. Nie znikła.Zmieniła adres.;) [URL]http://www.ttb.anashar.net/index.php?id=start[/URL]
  23. Śliczny psiak,uwielbiam czarno-białe umaszczenie u astów:loveu: Wrzuciłam go na bulle [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22803&page=385[/url] Załóż mu wątek na forum astów.
  24. 9-miesięczny Rufus porzucony bo pan wyemigrował...:-(Siedzi cały dzień w klatce u weterynarza i czeka na dom. Pies aktualnie przebywa w Krapkowicach - 25 km od Opola [IMG]http://images30.fotosik.pl/222/1175f4099dd8667bm.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111910[/URL]
×
×
  • Create New...