Jump to content
Dogomania

Jenny19

Members
  • Posts

    4331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jenny19

  1. Jenny19

    Metamorfozy

    Znalazłam dzisiaj na wykop.pl, bardzo wzruszająca metamorfoza niewidomej porzuconej suni: [video=youtube;r-s7DmAbVb8]http://www.youtube.com/watch?v=r-s7DmAbVb8[/video]
  2. jak Kendal z ogłoszeniami stoi?
  3. Czy ona ma jakieś ogłoszenia?
  4. I oby tak dalej :cool3: A dzisiaj nas w schronisku Westa odwiedziła (muszę się babcią pochwalić ;)) : [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0802.jpg[/IMG] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0803.jpg[/IMG] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0800.jpg[/IMG]
  5. Jak Faflunek po zabiegu się czuje?
  6. Widze że jakiś wysyp jest. :-( Napiszę do Ani czy to aktualne i dam znać.
  7. Ania od beagli miała znajomą chętną na Bartka, mogę podesłać Morusa, masz jakieś fotki?
  8. Zajrzyjcie prosze na wątek Maryni: http://www.dogomania.pl/threads/225051-Marynia-stara-staruszeczka-szuka-pilnie-domu-nie-b%C4%85d%C5%BC-oboj%C4%99tny-zajrzyj-do-maryni?p=18878439#post18878439
  9. Zajrzyjcie prosze na wątek Maryni: http://www.dogomania.pl/threads/225051-Marynia-stara-staruszeczka-szuka-pilnie-domu-nie-b%C4%85d%C5%BC-oboj%C4%99tny-zajrzyj-do-maryni?p=18878439#post18878439
  10. jestem u babulki:shake: roześlę trochę wątek widziałam ją jakiś czas temu gdy siedziała w klatce obok gabinetu, nie wiem gdzie ją przeniesiono?
  11. [quote name='Jaaga']Prosiłam już na wątku sosnowieckich staruszków, ale może szybcie tu się uda. Chodzi mi o ogłoszenia dla suczki, która wczoraj zabrałam ze schroniska. Gdyby ktos mógł jej szybciutko zrobić pakiet ogłoszeń, to bedę bardzo wdzięczna. U mnie ma tylko Tablicę.pl Na maila wyslę fotki i tekst. Sunia reaguje zębami na inne psy, a u mnie ich całkiem sporo. Szkoda, żeby wróciła do schroniska, wiec stąd moja prośba o szybkie ogłaszanie.[/QUOTE] Możesz wysłać do mnie [email][email protected][/email], będę dzisiaj ogłaszać naszego Idola to od razu zrobię pakiet i suni.
  12. Z Konina jest Karolcia_ko5, Ag_Konin [url]http://www.dogomania.pl/threads/217186-1-5-roczny-Nikon-w-typie-pit-bulla-w-nowym-domu[/url]!
  13. Super, bardzo się ciesze, że już po zabiegu. :-)
  14. [quote name='ANETTTA']Tyle co 2 znalazły dom i kolejna bidulka skad ja macie ???[/QUOTE] dokładnie mamy jakiś wysyp bernardynów w krótkim czasie 3 suka jest znajdą z ulicy Metalowej
  15. W Sosnowcu mamy od wczoraj 7 letnią bernardynkę, bardzo wychudzoną i wycieńczoną, z trudem się porusza: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-i2rQfV4frpY/T2jfHJhqXyI/AAAAAAAAtjk/w5iRj8l6zMM/s512/DSC_4305.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uhpwQopgluM/T2jfIb9ZgCI/AAAAAAAAtj8/O8OFgwfLNxw/s640/DSC_4309.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9DfLHqLON7s/T2jfLdc9xbI/AAAAAAAAtkQ/M4siA5JOAko/s640/DSC_4312.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0TcVeMsEyuM/T2jfMGG4v_I/AAAAAAAAtkU/D8mLKTd8_ds/s512/DSC_4313.JPG[/IMG]
  16. Nie chodziło mi o ta kociarnię bo teraz to jest bardziej szpitalik ;) Z tymi bernardynami to jakaś masakra, to 3 pies w przeciągu kilku tygodni. Widziałam ją dzisiaj, strasznie wychudzona i ma coś z oczami. My Eneasza sprawdzałyśmy biorąc go na wybieg dla kotów, poszczekał, poburczał, ale generalnie nie bardzo wiedział co ma robic. Obecnie nie mieszka z kotami, ale ma z nimi kontakt u mamy Agnieszki i bez problemu się dogadują. [IMG]http://images43.fotosik.pl/1293/e8a0483731894535med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1293/432b2e357cba17demed.jpg[/IMG]
  17. Można go wziąć na kociarnie ale wiadomo nie jest to super miarodajne.
  18. Anja z bazarku uzbierasz całą kwotę?
  19. Wygląda na to że Akiro jednak trafił w dobre ręce, przypadkiem go znalazłam na stronie tvnu: [url]http://uwaga.tvn.pl/reportaz,53672,24582,316609,adoptowany_przyjaciel_-_galeria_nr_3,konkurs_dla_milosnikow_psow,galeria.html[/url]
  20. Jaki jest przewidywany koszt zabiegu?
  21. UWAGA!!! Dominika K. Sosnowiec ul Piłsudskiego tel. 534 598 **8, meil [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] szuka amstaffa do adopcji, poprzedni amstaff również adoptowany wyskoczył z balkonu z 8 piętra ,balkon zostawiony otwarty podczas nieobecności właścicielek!!! brak elementarnej wiedzy na temat rasy, na temat żywienia, pracy z psem później mieli adoptowanego huskiego, oddany bo był agresywny, mogą więc szukać również SH do adopcji
  22. UWAGA!!! Dominika K. Sosnowiec ul Piłsudskiego tel. 534 598 **8, meil [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] szuka amstaffa do adopcji, poprzedni amstaff również adoptowany wyskoczył z balkonu z 8 piętra ,balkon zostawiony otwarty podczas nieobecności właścicielek!!! brak elementarnej wiedzy na temat rasy, na temat żywienia, pracy z psem później mieli adoptowanego huskiego , oddany bo był agresywny, mogą więc szukać również SH do adopcji
  23. albo znęcanie się nad drzewkami :D [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/IMG_0090.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/IMG_0088.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/IMG_0087.jpg[/img] i amstaff w swoim naturalnym miejscu bytowania :lol: [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/IMG_0085.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/IMG_0043.jpg[/img]
×
×
  • Create New...