Jump to content
Dogomania

Jenny19

Members
  • Posts

    4331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jenny19

  1. Jordan- ok. 2 letni pies w typie amstaffa. W schronisku od 28.12. Znajda z ulicy, biegał po placu budowy, łagodny do ludzi- zaczepiał i bawił się z pracownikami. Niedawno był kastrowany- ma jeszcze szwy. Zdiagnozowano u niego grzybicę grzbietu. Zna komendę siad. Bardzo łagodny i posłuszny. Mam cichą nadzieję że pies komuś nawiał i wróci szybko do domu... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C451XnHBisg/Tvzvei3jOmI/AAAAAAAAcJA/FY2sIYCIUG8/s640/DSC_0171.JPG[/IMG]
  2. 5- tygodniowy szczeniak amstaffa porzucony na śmietniku [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=334833263196123&set=a.334833259862790.91888.100000083553737&type=1&theater[/url] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/386255_334833263196123_100000083553737_1395541_138232820_n.jpg[/IMG]
  3. Zaglądam do przystojniaka. Faktycznie zdjęcia tego nie oddają ale na żywo Dingo wzbudza respekt wyglądem.
  4. Można. Mam wieści od Dragona- niestety nie najlepsze- Milena pisze że od kilku dni ma biegunkę. Jeśli jest w domu dłużej niż 3 godziny to załatwia się w mieszkaniu. Nie wiem czy przez biegunkę czy wcześniej też takie zachowania wystepowały. Poza tym ostatnio pozrzucał wszystko z mebli, pogryzł koszyk i rozwalił cały 15 kg worek karmy i rozwlekł ją po domu.
  5. Zdjęcia z wizyty Marty u Gottiego: [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC_0481-1.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC_0484.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC_0486-1.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC_0487-1.jpg[/img]
  6. Wczoraj w schronisku był pan z Dąbrowy Górniczej który poszukuje swoich dwóch zaginionych psów- czarno- białego, brązowookiego huskiego Saddama oraz basseta Bartka. Zdjęcia psów pod tymi linkami: [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,13496,Zaginiony,Dabrowa_Gornicza,Bartek.html[/url] [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,13497,Zaginiony,Dabrowa_Gornicza,Saddam.html[/url]
  7. Wrzuciłam beagla na forum tej rasy, w katowicach w schronisku też jest młodziutki beagielek.
  8. [quote name='Crys'][CENTER][COLOR=red][B]Godzilla[/B][/COLOR] 2miesięczna suczka. Zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sln2vAXn5pw/TvNVMgvbnDI/AAAAAAAAbI4/PtaE0ae5bpc/s512/100_3315.jpg[/IMG] [COLOR=red][/COLOR] [/CENTER] [/QUOTE] Umarłam jak zobaczyłam na picassie jej album i to imię :D Idealnie do niej pasuje, jest olbrzymia jak na szczeniaka. :-o
  9. I Gonzo którego ze schroniska zabrała myxa86 zostaje w swoim DT na zawsze. :-) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-s4pU08MKDDc/TtfSPLICeAI/AAAAAAAAL2s/rMZvofg41ZU/s640/IMGP8558.JPG[/IMG]
  10. Dragon na włościach ;) został wykąpany, że był bardzo grzeczny,jest jeszcze trochę wystraszony nową sytuacją [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC08666.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC08675.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC08678.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC08681.jpg[/img]
  11. Eneasz jest na umowie tymczasowej. Po Nowym Roku podjadę na poadopcyjną i mam nadzieję że podpiszemy umowę stałą.
  12. Dosyć klimatycznie te zdjęcia wyszły, zwłaszcza Kaprysa.:lol: Emilka pamietaj żeby wysłać mi albo wrzucić na picasso zdjęcia Czestera.
  13. Wizyta wypadła ok i w sumie była formalnością.;) Podjechaliśmy do sklepu po obroże, smyczkę, miski itp i do schroniska po Dragona. Biedak był strasznie zagubiony, wzięliśmy go na spacer do lasku żeby się załatwił, po powrocie ciągnął jak zwykle do schroniska, do boksu a tu suprise- każą mu wsiadać do samochodu:crazyeye: W aucie nie mógł sobie znaleźć miejsca, wyrywał się kiedy podwieźli mnie do domu i wysiadłam i chciał wysiadac razem ze mną. Adrian i Milena są naprawdę fajnymi ludźmi, nie miałam niestety okazji poznać ich córeczki ale dowiedziałam się że już wysypała ich przed dziadkami i powiedziała że "była w domku dla psów które nie mają domów i zabierzemy stamtąd Dragona":lol: Dostałam też dzisiaj meila od Agnieszki, u Eneasza wszystko ok, trochę dzisiaj narozrabiał w pokoju, ale ogólnie Agnieszka pisze że się słucha i są bardzo zadowoleni z łobuziaka.
  14. Tak, dlatego pisałam na forum, że trudno będzie bez wsparcia miau i dogo wygrać;)
  15. Gosia w konkursie krakvetu można oddać tylko jeden głos z jednego komputera, nie ma możliwości tak jak na tablicy klikać codziennie.
  16. Trzymamy bo Hugo i tak pewnie by dopiero po Nowym Roku jechał bo Marta mówiła że pani na święta jedzie do Niemiec z rodzinką i zwierzyńcem. Ale najwazniejsze że jest ktoś kto na chlopaka czeka i go chce. Nareszcie.
  17. O ja, prosimy o jakąś dłuższą relację. Ale rozumiem że domek ok??
  18. OK, to po Świętach zrobię mu allegro i jakiś pakiecik ogłoszeń.
  19. Ok. Rozumiem. Jeżeli będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach to pisz. Mogę małemu zrobić też allegro.
  20. No własnie co do młodziaków to pytanie czy obecni opiekunowie w ogóle je będą chcieli oddać:diabloti:;)
  21. Bardzo się cieszę. :-) Czy ona zostanie wysterylizowana w nowym domu?
  22. Jeszcze nie wiem, Basia obiecała że jutro posprawdza wszystkie wpłaty, także jak będę wiedziała to dam znać i potwierdzę na wątku. :-)
  23. Na razie wieści z frontu dobre, noc minęła spokojnie, oczywiście cwaniak spał w łózku, a jakże :lol: dzisiaj został na trochę sam, żeby się przyzwyczaił bo jutro oboje idą do pracy, ale ma zaglądać do niego mama Agnieszki, nic nie zniszczył i nie piszczał.
×
×
  • Create New...