Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. dzis będzie wiadomo czy DINO zamieszka w PK! czekam na informacje jak przebiegło spotkanie zapoznawcze.
  2. 15 zł za dobę no i obiecałam że jedzonka trochę mu dostrcze bo to jednak duzy pies.
  3. więc sytuacja przedstawia się następująco: w poniedziałek DINO zostanie pooglądany w Psiej Krainie i jeśli będzie zachowywał sie przyzwoicie to na miesiąc tam zostanie a potem od pazdziernika zobaczymy. jeśli w PK nie przyjma DINA to od 8 września zamieszka w hoteliku przy katowickim schronisku. baaardzo prosze o pomoc w ogłaszaniu DINA, on nie ma jeszcze nic! ani Allegro ani Gratki... potrzebne sa tez wpłaty na utrzymanie go w hoteliku! [CENTER][COLOR="Red"]78213000042001038801430001 VWBank ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE UL.JAGIEŁŁY 5 M 19 14-100 OSTRÓDA nr konta dla przelewów z zagranicy INGBPLPW78213000042001038801430001 opłata za przewalutowanie 40zl :/ KONIECZNIE Z DOPISKIEM: Nadzieja Dobermana[/COLOR][/CENTER]
  4. ARO sie przypomina i prosi o ogłoszenia! przed zimą chciałby zamieszkac w swoim domku!
  5. [quote name='amakor']A miłość, gdzie miłość :loveu::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] :loveu: miłość rózne oblicza ma...
  6. NERO to chyba rekordzista... niedługo pobije rekord czasu oczekiwania na domek :(
  7. jutro będzie wiadomo czy jest szansa na umieszczenie go w hoteliku przy schronie, aczkolwiek przyznam, że chyba byłoby lepiej w Psiej Krainie... jednak ten borok przezyje szok! jutro zadzwonię do PK i zapytam czy jest miejsce
  8. aaaa czyli to zdjęcia zrobione przez Piankę ;) już rozumiem! tak to moje okolice,niestety :( ale cioteczki z Rudy bardzo prężnie działają!!!
  9. nie mogę... ja mam wyjątkową słabość do kłapouchych czekoladek :( na kogo podac kontakt na stronie adopcyjnej? aha i właściwie jak ją nazwałyście cioteczki?
  10. taki los zgotował mu człowiek... ten ukochany, któremu zaufał :( [I]dzodzo masz zapchana skrzynkę mailową i wszystko mi waraca co do Ciebie wysyłam![/I]
  11. MOZA nadal jest u mnie i co fajne ma się co raz lepiej! zacęła na dobre wychodzić ze swojego smutnego światka, częsciej merda ogonkiem, poznaje wszystkie te kawałki psiego życia, które do tej pory były dla niej obce - kradzieże jedzienia, zawlekanie ubrań pańci na legowisko, spanie nielegalne w łóżku kiedy nikt nie widzi, kopanie dziur w ziemi, tarzanie się w mokrej trawie... oj długo by pisać :) dogomanka - jesli tylko udałoby nam się zsynchronizować kiedyś to zapraszam na wspólny spacer!
  12. no proszę a szanowne koleżanki tu taka zarąbistą dyskusję prowadzą :) zrujnowana psychika, zrujnowane finanse, zrujnowane życie osobiste... o zrujnowanych ambicjach nie wspomnę ;) dorplant, przemysl to!
  13. złe wieści :( miejsce w hotelu u Pana Tomka dopiero od października. jesli nie znajdziemy nic innego będę błagac właścicielke o przetrzymanie go jeszcze ale obawiam się że nic z tego... sa kategorycznie nastawieni na oddanie psa.
  14. Olga, zapisałam sobie Twój numer telefonu, w sobotę jeśli nic się nie zawali będę w Łodzi niprzywiozę Ci koce, ręczniki, czy karma (byle jaka ale jednak) albo smakołyki też? bo nie wiem czy w jej stanie może takie rzeczy jeść? odezwę się telefonicznie jeszcze koło piątku, ok?
  15. myslę, z ena jakis czas Jestesmy w stanie utrzymać DINA u pana Tomka, tylko teraz mam pytanie - kto może pomóc w przewiezieniu go tam??? ja teraz wyjeżdzam na weekend :(
  16. moim skromnym zdaniem, po obserwacji jego zachowania i rozmowie z właścicielką, ten pies po prostu potrzebuje wybiegu, ruchu i wyraźncyh granic, tam u siebie w domu jest panem na włościach i rządzi jak chce!
  17. [quote name='olgaj'] Dlatego potrzebuje jakiejs starej kołdry albo koców i rak ktore chca ponmoc w sprzataniu boksu. Ja niestery juz nie mam nic co mogłabym jej tam dac, wszystko zostało zasrane przez mopsa i wyrzucone, mam jeszcze tylko swoja kołdrę, ale wybaczcie na razie nie oddam :)[/QUOTE] czy nadal potrzebne? mam w zapasach dobciowych koce, ręczniki, miski więc tylko powiedz czego potrzeba! a w weekend będe w Łodzi więc moge przywieźć!!!
  18. dobrze, że juz mam wątek a czy ona jest juz u nas na www?
  19. kiepsko widze jego los... etykietka "niemiłego" psa mu nie służy a nie można ukrywac przed ludźmi takich wyskoków bo to nie byłoby fair wobec potencjalnych opiekunów :(
×
×
  • Create New...