Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. [quote name='bira']Dlaczego nie nadają się do adopcji? Ja miałam dobkę z adopcji i w niczym nie odbiegała od normy..........[/QUOTE] bira... ja też mam dobeczkę z rozmnażani odebraną, jest cykor, fakt ale rodowodowych cykorów też sie naoglądałam. po prostu ostatnio jakoś uaktywniło się kilku "miłośników" i zniechęcają ludzi do pomagania nam, twierdząc, że bezdomne kundle, które nazywamy dobermanami należałoby zabić :( ot tacy to "miłośnicy"...
  2. ND już działa, zaczęliśmy ogłaszać wśród dobermaniarzy, niestety ostatnio stał się modny pogląd, że doberman nie nadaje się do adopcji i to jest promowane przez "miłosników" tej rasy :( stąd mamy koszmarne problemy z tymczasami... czy mogę prosić o zdjęcia tych dobeczków takie żebyśmy zaczęli je rozróżniać? i jakiś minimalne na pocztek info o zachowaniu, stanie zdrowia? jedyne co możemy zrobić na JUŻ to wrzucić je w ogłoszenia :( to bardzo mało wiem :( nasz mail: [email][email protected][/email] [COLOR="red"][B]EDIT: ZNALAZŁAM NA STR 25 ZDJĘCIA I OPISY!!![/B][/COLOR]
  3. koleżanka z warszawy poszukuje kogoś do wizyty PA w Chorzowie, czy ktos może na JUŻ pomóc?
  4. zaraz, zaraz a jako fundacja? przecież możemy alegro Nadziejowe wystawic tak jak kiedyś! tyko trzeba by szablon na nowo zrobić.
  5. hej cioteczki, czy udało się wynegocjować z Państwem coś nt klatki?
  6. te boroki ze Szczecina to chyba jakaś rozmnażalnia rozgoniona...
  7. [quote name='tatankas']No to czekamy w takim razie na ich decyzję :) Dzięki :)[/QUOTE] dzisiaj rano Państwo przyciśnięci do muru zdecydowali, że chcą tego, jest podobny do ich zmarłego psiaka i są zdecydowani. tylko kurczę... transport. zrobię potem wydarzenie na FB z prośbą o pomoc.
  8. dziewczyny Jesteście cudne! a za optymizm i poczucie humoru Was uwielbiam :)
  9. wrzucony na adopcyjną ND - jakbym miała coś zmienić w opisie, dodać - piszcie!
  10. oj znam ten urok... na początku grudnia sama o mało co nie rozjechałam na Kłodnickiej beagla... zajarzyłam, że chyba wiem gdzie ten pies mieszka bo one mają bardzo charakterystyczny szczek. zatrzymałam się, polazałam i dzwonię domofonem no i pytam czy pies panstwu nie zginął. no i co? a faktycznie, nie ma psa w domu! a bo wie pani ona (bo to suczka) jakos wychodzi... fakt, ze zaraz gość zlazł i łapnął no ale jak wiedzą że wychodzi to kurna zabezpiecza się płot chyba, nie? Istar19 nie jestes osamotniona w tym patrzeniu i widzeniu nawet jakby chciało się nie widziec :(
  11. szacun dla Was ogromny! mamy w ND takie zatrzęsienie psów, że od kilku dni nie wiemy od czego zacząć :( ja Konika wrzucę na adopcyjną, tylko na kogo dac namiar w ogłoszeniu?
  12. hej [B]draculka[/B] :) obfotkuj gada i zobacz jak się zachowuje! jutro będę wrzucac nasze nowe "nabytki" na stronę... a troche ich jest :(
  13. maciaszku Jestes kochana! ślij na naszego maila: [email][email protected][/email] DZIĘKUJĘ!!!
  14. a czy pan z Polic jest skłonny poczekac na znalezienie domu? jeśli będziemy wiedziec coś więcej na temat psa to będzie nam łatwiej go ogłaszać! a przy okazji - zapraszam na bazarek z mojego podpisu! im więcej kupujących tym więcej szans na uratowanie dobeczków kolejnych!
  15. super! lubię dobre wiadomości :)
  16. wrzuciłam info na FB moje [B]Istar19[/B] - Anashar! strona adopcyjna ONków [url]http://owczarki.eu/start[/url]
  17. tak, do ONowych koniecznie trzeba napisać i trzymac kciuki!
  18. mam ogromną prośbę do wolontariuszy - w ubiegłym tygodniu zalogowalismy w hoteliku przy schronisku dobermana odłowionego w Zawierciu. czy moglibyście przy okazji zrobić mu kilka zdjęć? ja wtedy ruszę z ogłoszeniami.
  19. miodzio :) sama radość patrzeć jak te bidy się zmieniają!
  20. chcecie pomóc dobciom? zapraszam na bazarek! [url]http://www.dogomania.pl/threads/220973-psie-rzeczy-ale-nie-tylko-na-NadziejęDobermana-do-30.01.-godz.23?p=18381052#post18381052[/url]
  21. zapraszam do odwiedzania, podnoszenia i kupowania! na dobcie, również te katowickie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220973-psie-rzeczy-ale-nie-tylko-na-NadziejęDobermana-do-30.01.-godz.23?p=18381052#post18381052[/url]
  22. a ja zapraszam na bazar http://www.dogomania.pl/threads/220973-psie-rzeczy-ale-nie-tylko-na-NadziejęDobermana-do-30.01.-godz.23?p=18381052#post18381052 dla dobermanów oczywiscie!
  23. jesli jest na umowie adres zameldowania tego kto adoptował to jest mozliwość go odnaleźć przez policję. z tego co piszesz ja wnioskuję, że schronisku nie zalezy na wyjaśnieniu sprawy???
  24. [quote name='soboz4']ja zbieram wszystkie, bo to chodzi o określony gatunek plastyku przydałby się plakat o zbieraniu korków na nasze cele! może ktoś by zrobił???[/QUOTE] no pytałam kilka postów wyżej czy zrobić. czy ma być wypasiony tuszożerny czy ekonomiczny? no i co mam na nim napisać? aaa i jaki format?
  25. [quote name='ANETTTA']katowice moze trzeba też ..bo tam moga go szukac[/QUOTE] katowice były poinformowane w pierwszej kolejności ;) a psiak juz wrócił do swojego domku! zakrętki mam i chętnie przekażę, czy będzie nakiś plakacik nt temat? może zrobić?
×
×
  • Create New...