dziękuję Wam bardzo,kochani
czy da mi ktoś do siebie numer, ja wysłałabym zdjęcia na telefon ?
jak tylko wrócę do domu a nic sie nie wydarzy to je zrobię
no pewnie, ale pannica terroryzuje cały dom :) jak chce kotu miseczkę z karmą zabrać, to nie ma zmiłuj, kot prycha, bije , Karwia warczy i miskę w pysku niesie do siebie, celem konsumpcji tego co tam jest :)
Antonio jest bardzo, bardzo chory
Okazało się, że ma chorą trzustkę. Teraz już chyba najgorsze mamy za sobą ale było bardzo źle.
Antoś musiał być w komorze tlenowej,na kroplówki 2 razy dziennie jeździliśmy
od wczoraj może troszkę jeść, jeszcze słabo kontaktuje i jest bardzo osowiały ale już nas poznaje :(