Ja zaglądam, choć tak nie wiele mogę...:-(
Faktycznie na większości zdjęć Demi jest bardzo smutna...:-(
Ale są też jak widać chwile radości i oby tych było więcej...:loveu:
Żeby jak najszybciej Księżniczka wyzdrowiała... Trzymam kciuki!!!
[quote name='Yona']Właśnie zajrzałam. Nic nie dostałam :roll:[/quote]
Wczoraj wysłałam na adres, który mi podałaś. Pytałam koleżanke i powiedziała, że też wysłała...:roll:
Wyślij cokolwiek, choćby pustego maila do mnie, to odeśle. Nie wiem co się stało, ale wszystko wysłałam...:cool1: Może zły adres mi podałaś??? :cool3:
Mój adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[quote name='betinka24']Ale gafa, faktycznie mozna sie nie zle usmiac :evil_lol:[/quote]
Naprawdę się uśmiałam...:evil_lol: i jeszcze jak Cioteczka Lemoniada wszystko podsumowała...:evil_lol:
Tymczasem Cezarek do góry!!! :multi: