Hehehe, no tak...w sumie to nie mogę tak napisać...pomyślę...:cool1:
Zobaczymy, ewentualnie jak będzie cisza, to przy następnej aukcji coś wymyślimy, ale byłoby dobrze, gdybyś spróbowała się podpytać o jego wiek, wet powinien mniej więcej jakoś go określić ;).