-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś'][B]Hakita czy mogę skorzystać z twojego tekstu z allegro do dalszych ogłaszeń Hamera[/B][/quote] Oczywiście, no problem. ;) Polecam się...:cool3: Hop kochany Homerku do góry!!! :multi: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ojej, no nie dobrze z tym zdrówkiem Kropeczki...:shake: Trzymam mocno kciuki za jej zdrówko... Z opowiadań, to naprawde cudowny Aniołek...:loveu: -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']a co bylo nie tak?[/quote] Było chyba nie tak, że za długi podpis, ale jakby się tak porozglądać, to większość jeżeli chodzi o podpisiki z regulaminem jest na bakier...:razz: Achhh, to już drugi raz... Mam chyba jakiegoś "cichego wielbiciela bądź wielbicielke", co mnie tak chętnie modom zgłasza...:cool1: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jaka Ona jest cudowna...:loveu: i te oczęta...:loveu: -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
No to mi banerek Apsiczkowy usunęli...:mad: -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
No to mi banerek Bartusiowy usunęli...:mad: -
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
No to Kochani, Homerek :loveu: na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185476881"][B][COLOR=red]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185476881[/COLOR][/B][/URL] -
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']dziekuje raz jeszcze może by tak wyciąc ten kwałek "każdy ruch,otarcie, nieznajomy i trudny do zidentyfikowania dźwięk budziły jego podejrzliwość, jego reakcje miały charakter zapobiegawczy" i jako 1 zdanie został odseparowany od współlokatorów,gdyż nie zaaklimatyzował się w boksie, ślepota uniemożliwiła mu normalne funkcjonowanie wśród innych psów,zębami bronił sie przed zdeptaniem.[/quote] A może dodać jeszcze przy końcu tego zdania: a one nie pozostawały mu dłużne... Co myślisz??? :cool3: -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']Agatka ma niespozyte pokłady energii, wypuszczona na dwór bieda w kółko i szczeka około 10 minut :)) troche jest nieposłuszna,ale to sie da naprawić :)[/quote] Hurra!!!! :multi: Wspaniałe wiadomości!!! :loveu: -
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Wysłałam pv do Ciebie z propozycją tekstu do aukcji. :razz: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No istna Damulka...:loveu: -
Chciałabym zamieścić list, który otrzymałam z zaprzyjaźnionej kliniki wet w sprawie zatrutej karmy dla Zwierzaków, która to otrzymała oficjalne stanowisko firmy Procter & Gamble w powyższej sprawie. Przepraszam, że tu zamieszczam, ale tutaj się o tym dowiedziałam i chciałabym Wam to pokazać ;) Oto treść listu: [B][COLOR=black][FONT=Times New Roman]Oświadczenie Procter & Gamble[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Genewa, 19 marca 2007[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][COLOR=black]Dotyczy:[/COLOR][/B][COLOR=black] [B]wycofania z rynku w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej wilgotnej karmy dla psów i kotów Iams produkowanych przez Menu Foods Inc.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE][/COLOR] [U][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wszystkie produkty dostępne na rynkach: Europy, Środkowego Wschodu i Południowej Afryki są bezpieczne dla psów i kotów. [/FONT][/SIZE][/COLOR][/U] [COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wycofanie z rynku przez Procter & Gamble w Północnej Ameryce wilgotnej karmy Iams i Eukanuba nie dotyczy rynków: europejskiego, środkowowschodniego oraz Południowej Afryki. Produkty Iams i Eukanuba dostępne na tych rynkach są produkowane [B]wyłącznie w fabrykach w Europie, z innych składników. Są to inne produkty niż dostępne na rynku amerykańskim. Zapewniamy, że są bezpieczne.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Północnoamerykański oddział Procter & Gamble podjął masową akcję wycofywania z rynków tych produktów z własnej woli, mając na celu zdrowie i dobro zwierząt i ich właścicieli. Akcja ta powiązana jest z masowym wycofywaniem z rynku ponad 40 innych marek karm dla psów i kotów produkowanych przez Menu Foods Inc. na rynek Stanów Zjednoczonych. [/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Nie wiem, czy jeszcze gdzieś to zamieścić???[/SIZE][/FONT] :niewiem: [FONT=Verdana][SIZE=2]Co mówicie???[/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']Proszę o ogłaszanie :) ale może poczeakmy troszke jak uzyskam wiecej info wiek historia itp ? jakby co to kontakt do mnie natalia 503759557 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i zaznaczyc że bez wizyty przedaopcyjnej psa nie wydaje się wielkie dzięki :)[/quote] Ok, to już sobie te dane kopiuje i czekam jak uda Ci się zebrać troszkę więcej info, wtedy od razu robię aukcję :) i miejmy nadzieję, że uda się znaleźć upragniony domek... -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że to już u Cioteczki Bianeczki??? :loveu: Jak Tam Kropeczka??? :cool3: -
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Piękny Piesio i te biedne oczka...:-( Może Allegro zrobić Homerowi??? Co myślisz??? -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie mnie...:placz: Tak bardzo bym chciała, On taki piękny, ale nie mogę...:placz: :placz: :placz: Apsiczku na górę biegnij szybciutko i pokaż się wszystkim!!! :multi: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Kropeczko, napewno u Cioteczki będziesz miała jak w niebie...:loveu: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Do góry Łateczku kochany, do góry!!! :multi: -
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
Hakita replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Imbirku...:loveu: -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniap']Bartuś jest na allegro. Nie dałam rady w tym tyg., postaram się go odwiedzić w przyszłym. Aha, najprawdopodobniej Bartek zostanie w hoteliku.[/quote] A możesz proszę podać link do allegro??? I napisz proszę troche więcej, co u Bartusia i co z tym hotelem??? :cool3: -
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
Hakita replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Imbirku...:loveu: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Kropeczki i trzymajcie się Cioteczki...:loveu: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Czy tu Łateczka podbijamy??? :cool3: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']To faktycznie szkoda . Bo to by była super szybka adopcja i super krótki tymczas :diabloti:[/quote] No wielka szkoda...:placz: Ale wierzę, że Kropeczka będzie jeszcze najszczęśliwszą z Kropeczek...:loveu: