Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/219/img5197ej4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4518/img5203cm0.jpg[/IMG][/URL]
  2. Ale poczekaj Okamia. To jeszcze nie wszystko, najlepsze przed nami. :diabloti:
  3. A kto mi powie, czyje to jajko? Widziłam takie dwa podczas spaceru. Rozglądałam się za właścicielami, bądź gniazdem skąd wypadło. Nigdzie nic takiego nie było. A nie podobno, by ptak je zniósł przy ścieżce. :cool1: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/4847/img5184zu9.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1452/img5181tm8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1079/img5194oe7.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5475/img5177fo4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3573/img5180ez2.jpg[/IMG][/URL]
  6. Zrobiłam Soni pełno zdjęć. Ale tylko troszkę was pomęczę. :p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/307/img5173iy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7463/img5175ta9.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2017/img5171pk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3943/img5172cf3.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8340/img5167bb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/7261/img5168kv2.jpg[/IMG][/URL]
  9. Okamia, z chęcią do was zajrzę, tylko wyrobię się z własnymi zdjeciami. ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9278/img5163ov5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6331/img5164ei1.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/100/img5160eq9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/80/img5162tn2.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5869/img5158vm9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/231/img5159ph8.jpg[/IMG][/URL]
  12. Jeszcze nie próbowała...a co? Masz jakieś niemiłe doświadczenia? :razz: My dziś z Sonią byliśmy na bardzo miłym spacerze. Wybiegała się, o ile na smyczy można sie wybiegać. Kąpała się w rzece. Ona wręcz uwielbia pływać. :loveu: A wracając do auta już...znaleźliśmy coś fajnego i Sonia mogła wreszcie poczuć, że ejst prawdziwym huszczakiem! Ale nie zdradzę wam jeszcze co to takiego. :p Sami później zobaczycie.
  13. Nochalek jest jaśniejszy od całowania w sam środeczek. :eviltong:
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8475/img5137jl3.jpg[/IMG][/URL]
  15. Chciałam przemilczeć...ale nie sposób nie pisać... suczydełka śniły mi się kilka nocy temu. Olcia gdzieś po polach przede mna uciakała. Może nie przede mną, ale ja ją goniłam. jak widziłam jej pyszczek, to był taki wystraszony...., zalękniony. Wiedziałam, że Carmen też uciekła..ale nie znalazłam jej. Dziwne te sny. Po takich sach mam chec jechać tam i wszystko sprawdzić. Mam chęć zadzwonić. Ale co powiedzieć? A na maile nie odpisuje nikt. Tymczasy.......... Podziwiam was! Że potraficie brać psiaki na tymczasy! Suczek nie ma u mnie od września a one mi się śnią......... Cy wy też tak przeżywacie?
  16. Wyściskałam i od Bianki i od Ciebie... i od siebie...od wszystkich! :loveu: Kocham ją niezmiernie. Chociaż z wchodzeniem pod kołdrę to przesada. :cool3:
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/7754/img5140fe3.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/3023/img5143dv6.jpg[/IMG][/URL] Prawda, że jest śliczna? :loveu:
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5472/img5155ht2.jpg[/IMG][/URL]
  20. Ja na rower się nie piszę. Nie ma mowy. Co do ogniska, to chętnie przyjedziemy. Tylko trza się dokąłdniej umówić. :razz: Sunprince... dlaczego dla Ciebie za daleko?
  21. Napisałam do Oris, zobaczymy co mi odpisze. :razz: Z checią chociaż na spacer pójdę z tym pięknym psem.
  22. Ale sięcieszę! Pieniażki wyjęte. Hurra! :multi:
  23. holipka...cienko z tą kaską...a ja na koncie już totalna nędza. :razz:
  24. ślicznosći maleńkie.... :roll:
  25. Śpij spokojnie Beniu [*] :-(
×
×
  • Create New...