Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Ale on większość życia żył tam...... w sumie nie doznał szkód cielesnych, nikt nie bił, dawali jesć, to jego życie. ale stan w którym jest........ muszę pomyśleć.
  2. Otwarłam drzwi.....i to co mi sie ukazało, było dla mnie przykre. Wiedziałam, że Ares się starzeje, wiedziałam, że ma ślepotę na jedno oko...... Ale..wyglądął fatalnie. Skurczyl się. Bielmo na oku jest całkowite (nie znam się na terminologii, ale oko całe jest białe). Nie wiem czy widzi na drugie. Obwąchiwal mnie zawzięcie...po cyzm...zaczął podawać swoją niezgrabną, zreumatyzowaną łapkę. Ja go kocham............. przytulal się do mnie i piszczał. Zawsze uważał mnie za kogoś wyjątkowego. Futro w opłakanym stanie. Włąściwie to co z tego futra zostało, było tłuste i skołtunione. Tyłek miał prawie łysy. Łapki zadnie w przykurcczu........ Nie robiłam zdjeć........tego nie da się oddać nawet zdjeciem. Wiem, że nie jest głodny. Wiem, że ma ręce które go głaszczą. Ale chyba nic więcej.
  3. Najpierw spuściłam sonie ze smyczy na podwórku. Oczywiscie Ares był w mieszkaniu i jak zwylke go nie widziałam. Jednak odezwała się we mnie tęsknota za nim...i postanowiłam wejść do mieszkania...........
  4. Byłam tez dziś u moich rodziców... mieszka z nimi Ares. Pies, którego zabralam ze schroniska chyba 12 lat temu, może 13. Nie widzialam go kilka miesięcy. :-(
  5. Własnie chcę kupić jej jakieś porządne szelki zaprzęgowe, ale nie mogę w necie znaleźć. Masz jakieś namiary?
  6. Kilka miłych, ciepłych miesięcy przed nami. Nic się nie martw. A dziś byliscie na spacerku?
  7. A jakby Scoobi zachowywał się w autku? Byłby spokojny z Sonią? Poza tym, czy Ty masz gg? Jeśli tak, napisz do mnie. Chcę pogadać...
  8. Gdzie dzisiaj byliście? Pochwal się. :diabloti:
  9. To wórciliśmy od Babci. Jak zwykle wałkowany był temat...jaka to sonia gruba i muszę ją odchudzić. Poczym Sonia otrzymała obiad w postaci piersi kurczęcej...i pyreczek. Ja już temu nie oponuję... szkoda sił. Jak się Sonia najadła, znowu słuchałam, że ejst gruba..a potem, że mam jej dać ciasteczko, bo ona ma takie śliczne oczka. :cool1:
  10. Serdecznie witamy z Poznania. :loveu: My już po siku-kupa. Szykujemy się do wyjazdu do babci na obiadek. :lol:
  11. a gdzie my u Ciebie przenocujemy co ciotka? Ale na kawę to z chęcią. :diabloti:
  12. A jak do niego mówisz pieszczotliwie? :razz: Poza tym, to chcemy jechać nad morze na weekend majowy. Szukam w necie i szukam i nic mi w oko jeszcze nie wpadło.. :cool3:
  13. Ojć!! Co za słodkość.... Skąd? Czyżby własny przychówek? :crazyeye:
  14. Greven, Ciebie to juz wieki nie było na Soni wątku. :diabloti: To dobrze, że pamiętasz o zaświadczeniu. Czekamy na nie w miarę cierpliwie. :eviltong:
  15. Ale też masz świra na punkcie robienia zdjeć. :eviltong:
  16. O..A ten biały to kto to? Nic chyba nie wspominałaś. :razz:
  17. Jak trafiliśmy nad wartę to slicznie było. Chociaz niezbyt ciepło. Jednak w miarę upływu czasu zaczęło się chmurzyć. Okamia, a jeździmy przez starołękę po prostu na pierwsze lepsze dostępne miejsce nad Wartą.
  18. Teraz wyjdę z nią na siku. A potem wchodzę do waszej galerii. :eviltong: Yona..Ty jak coś powiesz.
  19. A tu już zmęczona pije wodę. Potem do autka i do domu. A w domciu kąpanko, bo psisko śmierdziało szlamem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8940/img5232zi7.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5016/img5228gb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9729/img5231cp8.jpg[/IMG][/URL]
  21. Okamia, masz niepodlinkowany baner. NIe mam jak wejsć do galerii. :mad: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4744/img5225pb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1638/img5226qo4.jpg[/IMG][/URL]
  22. Znaleźliśmy oponkę i przyczepiliśmy do Soni. Najpierw była baaardzo zdziwiona a potem dziarsko ruszyła do przodu. Zobacz jaka uśmiechnięta. :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3385/img5223di1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2976/img5224hg4.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5636/img5215mq4.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...