Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. hehhe...zjawiskowo piękna...hehhe...Bianka...bo ja Ci osobiście te wszystkie psy odbiorę na kilka dni, żebyś doszła do siebie!!
  2. kochany aparat...wiedział co powinien a co nie. :evil_lol:
  3. No dobrze, a jesli on miał juz szczepienia?
  4. Kicię wczoraj wywizołam do domu..po jej nocjej "wpadce". Idę sobie o 4 rano do łazienki.... Na szczęscie zapaliłam światło na korytarzu. Patrzę..a tam półtora metra od cudownej kuwetki z super kocim żwirkiem...wielkie kooo.,,,,,,...."Oj,.." sobie myslę..."przegiełaś kochana"! :stormy-sad: Zacisnęłam pięści i idę do kuchni...już po ciemku. Bo spodziewam się, że zastanęja na parapecie, jak zwykle.... Idę...skry z oczu rozjaśniają mi nieco drogę. Wzrok wlepiłam w mojąofiarą, która kurczy się na parapetku, tuż za koszykiem z cebulą.... I w ostatniwj chwili...kiedy wyciągałam już do niej dłonie...z checią zemsty... zrobiłam ostatni krok..i usłyszałam "CHLUP" ...!!!!! POdniosłam morką stopę...dokicałam na jednej do kontaktu i włączyłam światło. Patrzę..a tam wielkie siuuuuuu. A Fiona na to , usiadła rozradowana, rozluźiona..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: No nic , poszłam sięwykapać i kotu odpuściłam. Ale zaraz po pracy wsadziłam do kartona i odwiozłam do rodziców. Nie macie pojęcia jaka ona była szczęsliwa, gdy otwarłam karton i zobaczyła swoje podwórko. Zadarła kitę do góry i pomaszerowała na ogród. Chadzała sobie w wysokiej soczystej trawie. Napiła sięwody z garnuszka. Widać że teśkniła. :loveu:
  5. bardzoo ostre słńce było...dlatego zdjecia takie prześwietlone. :cool1:
  6. pieniadze można przeznaczyć za zgodą osób które sie składały na innego bardziej potrzebujacego psa.
  7. wy nie namawiajcie Fryty na zostanie u Bianki. Bo pewnie już kolejka tymczasowiczów się ustawia....
  8. Dostałam informację, że od jutra pies zostanie przywracany stadu i nie ma więcej powodów do obaw. Wszystkim, którzy sięzaangażowali emocjonalnie w sprawę Dina, bardzo dziękuję. Jestem wdźięczna za wasze dobre serca. I przepraszam za niepotrzebne zamieszanie.
  9. patrzyłam na frycine allegro..kiepska oglądalnosć.... :cool1:
  10. wszystko jest ok. Po prostu za ostro poszłyśmy.
  11. No to się wkopałam :cool1:
  12. No to kto jutro jedzie psa wyprowadzić?
  13. No jestem..jestem.... ale to też mamy suunać...albo zmienić chociaż.... [URL]http://www.centrumofert.pl/index.php?a=os1&id=55011[/URL] Sabinka..da sieto zmienić? Proszę... :cool1:
  14. Przeczytaam ze dwa razy to ogłoszenie.... wysłałam Ci info na PW. :cool1:
  15. Treaz dobrze. Dzięki :)
  16. heheh..a co tu sięwyprawia pod moją nieobecnosć? :evil_lol:
  17. najlepiej napisać chyba..."w podpoznańskim schronisku" wtedy nikt tam nie trafi. Co Ty na to?
  18. jest napisane, że Dino w schr. obornickim....nie trudno tam zadzwonić. Tak bylo z Kleksem...niby mój numer, ale psa jak przyjechałam już nie było. ktoś był cwany i zadzwonił wporost do schronu.
  19. a jak zadzwonią do schroniska i poproszą tego "gryzionego psa"? :cool3:
  20. Hmmm...a te "niespodzianki" wszedzie to jej? :diabloti:
  21. dziewczyny..albo znacie to....? "19 miał lat...nazywał siebie......." i teraz wszyscy razem..... :laola:
  22. Yona. Iwoppka.. znacie film "przeminęło z wiatrem"? :diabloti: :evil_lol:
  23. Magda, cieszę się, że właśnie Bulinka przypadła Ci do serca. Pamiętaj, że ona prawie całe życie w schronisku siedzi. I chociaż ma tam opiekę i ludzie jąkochają, to jednak nie jest dom. Dlatego może się trochębać na początku i Ciebie i otoczenia. I najważniejszy jest teraz Twój kontakt z panią Olą, prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzetami w Obornikach. Ona sunię zna od szczeniaka i ma z nią najlepszy kontakt. na tej stronie z linku jest jej numer tel. [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/info/id/7[/URL]
  24. No..troszeczkę ostro.... :razz:
×
×
  • Create New...