Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Nie, nie!! Po ostatnim koo i siuuuu Fiony dochodzę do siebie... :diabloti:
  2. że tak się zapytam.... masz zamiar kociaki zostawić?
  3. no ja zawsze lubiłam łaciate..więc sama rozumiesz. :eviltong: A w zaistniałej sytuacji, to lepiej rozejrzyj się jeszcze po mieszkaniu? Może znajdziesz jeszcze dwa? :evil_lol:
  4. własnie patrzyłam do portfela...mam tylkop rzy sobie 3zł... więc nie wiem na co to mi starczy..a do bankomatu to mi sięnie chce :evil_lol: Ciotka Bianka stawia!
  5. hehhe....Bianka, to ja zaraz skoczę do sklepu i coś kupię. Co Ty na to? Tylko musimy sięumówić co pijemy! :razz:
  6. cudownie....to sięrodzinka powieszyla...i co teraz?
  7. co tak mało zdjeć Nadira? Poproszę o więcej. :diabloti:
  8. No to może daj linka, to sobie chociaż poczytam. :cool3:
  9. a teraz do Szprotki kiedy pojedziesz? I czy wystawiłaś jeszcze jakiegoś innego psa z tego schroniska?
  10. ależ Ty masz poczucie humoru..heheh..to drugie zdjecie też dobre? :diabloti:
  11. Anka..bądź dzielna dziewczyno.... :mad:
  12. ależ Ty jesteś dowcipna.... :diabloti: Tyle to ja sama doczytałam. To w takim razie czekamy na foty..
  13. zwłaszcza jak zacznie dokładnie studiować anatomię samców... :diabloti:
  14. No to czekamy na wieśc od Lupe. Napisąłam też do Yony o allegro. Zobaczymy co ona na to. No i dajcie więcej informacji o psince. Opisz jak zachwouje się na spacerkach.
  15. słuchaj..banerek jest fajny..tylko ja go nie zauwazyłam. :diabloti: Przepraszam...ale napisałam do lupe, czy może nam zrobić. czy masz coś przeciwko?
  16. wrzuć, wrzuć...może się przydadzą do ogłoszeń. a jak z alelgro? Ma? A moze jakieśbanerki trzeba co? W tej sprawie najlepiej sięodezwać do lupe. A allegro to do Terry albo Yony
  17. Przeczytałam część wątku i siepogubiłam, gdzie jest obecnie ta ruda pięknosć.
  18. spokojnie, samo podbijanie wątku nic nie da. Czy sunia jest gdzieś ogłoszona?
  19. ludzie..przestańcie panikować, proszę
  20. lepiej że tak postąpiła, niż miałaby go wyrzucić po tygodniu. Przynajmniej jest teraz bezpieczny, prawda?
  21. śliczna jest rzeczywiście. A jakaś szansa na więcej zdjeć?
×
×
  • Create New...