no ja zawsze lubiłam łaciate..więc sama rozumiesz. :eviltong:
A w zaistniałej sytuacji, to lepiej rozejrzyj się jeszcze po mieszkaniu? Może znajdziesz jeszcze dwa? :evil_lol:
własnie patrzyłam do portfela...mam tylkop rzy sobie 3zł... więc nie wiem na co to mi starczy..a do bankomatu to mi sięnie chce :evil_lol:
Ciotka Bianka stawia!
No to czekamy na wieśc od Lupe.
Napisąłam też do Yony o allegro. Zobaczymy co ona na to.
No i dajcie więcej informacji o psince. Opisz jak zachwouje się na spacerkach.
wrzuć, wrzuć...może się przydadzą do ogłoszeń. a jak z alelgro? Ma?
A moze jakieśbanerki trzeba co? W tej sprawie najlepiej sięodezwać do lupe.
A allegro to do Terry albo Yony