wszystko jest ok. Tylko ja do pracy wróciłam i mniej czasu posiadam.
Schronisko pozwala na wystawianie psiaków i nie ma z tym żadnych trudnosci. . Własnie,,, nawet nie wiem jak tam allegro psiaków?
Następne to już ja zrobię. W końcu po to ząłożyłam sobie konto na allegro. :razz: Dajcie mi szansę je wykorzystać.
A zdjecia wszystkie wrócą lada dzień. Robię przemeblowanie na wątku, aby miał ręce i nogi. Niech będzie porządny a nie chaotyczny.