Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. ;) a można po prostu łapać robaczki i podawać.
  2. Agusiazet..ale zobacz jakie postępy.... :loveu:
  3. no pewnie że są kochani.... :diabloti:
  4. Mrówa czyni z nią cuda....
  5. no...my z Karolcią swoje już przeszłyśmy..no i biedny Rycho z nami :razz: :evil_lol: Prawda Karola?
  6. No i co tam u Szproty? Ponoć był obserwator?
  7. pewnie doszło do "wdrukowania" Ciebie jako rodzinki. :oops:
  8. Weszka...ona rzadko bywa na dogo. Musimy poczekać. A najlepiej do niej uderzyć na gg chyba.
  9. Karolina, to ja czekam na tą okazję............ :razz:
  10. w sobotę byłam w schronisku. WidziałamAstora. Ma się świetnie. :diabloti:
  11. Bianka..na każdego przyjdzie koniec...ważne jest to, czy w tych ostatnich chwilach ma się kogoś życzliwego przy sobie...
  12. czy ja mam wystawić kolejne allegro? Bo nie ma problemu. Chodzi mi o to, aby nie dublować się. ;)
  13. Zobacz jakie cudo mam [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6886/img2321yv3.jpg[/IMG][/URL]
  14. Karolina!! Nareszcie kochana... Ciebie też tam brakuje... ;)
×
×
  • Create New...