[quote name='patch75']a nie ma tam kogos, kto moglby odwiedzac Dingo? to by mu choc troche pomoglo
Ale Dingo jest odwiedzany przez nas! Chodzi na spacerki, jest czesany i wtedy jak jest z człowiekiem, to jest szczęśliwy! Ale jak tylko się odchodzi od niego, to płacze...:-( A przecież nie możemy przez cały dzień zajmować się tylko jednym psem, niestety...:shake: inne też chcą...
Dlatego szukamy spokojnego domku z kawałkiem ogródka dla Dingusia i z człowiekiem!