[quote name='Ana_Zbyska']Moj kolega tez jest prawnikiem, wlansie konczy pisac prace mgr i dlatego ostatnio nie mial czasu dla mnie, zeby o tym porozmawiac.
Postaram jak najszybciej sie z nim spotkac.[/quote]
Fajnie by było!
Koniecznie trzeba coś z tym zrobić! Policja może nie chcieć angażować się w to za bardzo...