[quote name='desdemona']moze jeszcze oodzyska wzrok. oby tak sie wlasnie stalo.[/quote]
Trzymamy za to kciuki!
Tylko potrzebna jest maluchowi kasa na leczenie... Kto jeszcze może pomóc...?
[quote name='solito'][B]Zapraszam na bazarek dla Fuksa - Ramireza[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7529706#post7529706[/URL][/quote]
Ale nikt z Was nawet nie zajrzał i nie podniósł bazarku!:mad:
A ja dopiero teraz doszłam do kompa...:p
Nicole, cieszymy się bardzo, że dołączyłaś do nas i że będziemy dalej wiedzieć co się dzieje u małej i jakie robi postępy!
Z tego, co widzę, to Sofka trafiła ze wspaniałego domku, do równie wspaniałego!:multi:
[quote name='RITA & DIANA']przed pojściem spac jeszcze przypomnimy nasza sliczna dziewczynke Sabunie!!![/quote]
Tak wcześnie?!:evil_lol:
Riteczko, kiedy będziesz w Uciechowie?
[quote name='justynavege']solito bardzo dobry pomysl
a mozna by to w miare szybko zorganizować??[/quote]
Muszę się do niego wybrać /chyba już wrócił z urlopu.../
[quote name='uxmal']Hmmm, czyli potrzebny byłby transport wa-wa Wrocek lub Dzierżoniów?
[/quote]
Myślę, że z W-wy do Wrocka nie byłoby problemu, tylko trzeba poprosić Puckę...