Już jestem!
Kasy starczy, tylko czekamy na transport /nasz samochód u mechanika.../
Wpłynęło:
- 50,- mysza 1
- 25,- Radek,
- 65,- Katarzyna Anna M. /quasimodo?/,
- 300,- od osoby, która chce pozostać anonimowa :loveu:
Razem: 440,-zł!!!
Ślicznie dziękujemy!!!!