-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]DZIEŃDOBEREK!!!!!!:loveu::multi::multi: Kiedy organizujemy kolejny spacerek??[/B][/COLOR]
-
[quote name='Martynia&Pusio']Jak to niewiem , wiem :D:D:D:D . Matka ma 12 latek :lol: . To co chcesz na tego prezenta? :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Coo?:crazyeye: ja mam mieć młodszą matkę?:crazyeye: to ty możesz byc moją córą:evil_lol::eviltong: [/B][/COLOR]
-
[quote name='deer_1987']Sama robilas?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Noł, akadna mi zrobiła:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']wow:loveu:tez musze jakis zrobic:lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Popros akadne ona robi cudowne tutaj wątek:[/B][/COLOR] [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108167&page=15[/url] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]poczytałam ;), widziałam ;):cool2: dzięki :Rose:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie dziekuj;)[/B][/COLOR]
-
[quote name='Martynia&Pusio']Nie gróz matce! :mad: .[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ty nie wiesz jak twoje dziecko ma na imie?:mad: Toż Emilka i lat ma 16 na karku:diabloti: A mama mła ile lat ma?[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]post mi przeskoczył na poprzednia strone. MAMUSIU DAWAJ PREZENTA:loveu::evil_lol: Bo jak nie to:mad:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Martynia&Pusio']bede :razz: . (Spytaj MartynyP czy jestem zla .. ) Moge ci nawet dac prezenta na dzien dziecka :p . ( jesli bedziesz moja córka ;) )[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aaaaaaaa to jak bedą prezenty to moge być twoją córą:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Martynia&Pusio']Ja Cie przygarne Ja! :loveu: Bede juz miala trójke dzieci :loveu: . Bo : MartynaP , Ty , i JonQuilla :loveu::loveu:! Chcesz byc mym dzieciem? :loveu: Martynko , ciesze sie ze sie podoba :) .[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A bedziesz dobra mamusia?:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]A moze ktoś mnie przygranie?:diabloti:] bede grzecznym dzieckiem i bede kochać swoja mamusie:diabloti: ps. Mam siostre [/B][B]JonQuille:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Aaaa ile fotek!:multi::loveu: Sliczniuśkie, jaki Fuks jest tłuścioch:crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:roflt:[COLOR=DarkOrange][B]:roflt: Buehehehehehe no nie moge, padłam:roflt::roflt: Twoja teściowa jest swietna:evil_lol: Witaski Wariatki:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Jestem Rolnik ze Smolnik:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/273/34c6739d82055c70.jpg[/IMG][/URL]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
:thumbs:[COLOR=DarkOrange][B]:thumbs::thumbs:trzymam mocno Madzik:thumbs::thumbs::thumbs:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Ja:loveu: Też tu byłam:diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='justysiek'][URL]http://images32.fotosik.pl/273/8427ec5ef08c21a7.jpg[/URL] moj Fuks tez sie tak lubi bawic pilka:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Chyba wszystkie psy to lubią:razz:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostra jaka seksowna w wydaniu baby rolnikowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć :loveu::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki:evil_lol: Hejos:multi:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']u mnie foty:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]juz ide:multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']czekamy na wiecej fot :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]spokojnie , bedą foty:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Dam narazie 2 Vegi i jedną swoja bo musze "spadać na szczaw":evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/273/8427ec5ef08c21a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/223/28e3c56221960c3c.jpg[/IMG][/URL] i Emka rolnik ze smolnik:diabloti:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/273/34c6739d82055c70.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Jak mi demi poda nr konta to Ci wsio poślę na PW ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Alu to wyslij mi nr konta, świeczuszki wystawcie na kolejną licytacje a ja tylko pieniążki wpłace;) [/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hejos No to czekamy[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hejos. chwilka dla motylka juz bede zmniejszac:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Dzien dobry :multi: :multi: :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko mły selkeciku!:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]MADZIA!!!:multi: TO sem ja!;) Powróciłam ze stolycy:razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='AMIGA']Nie mam już za bardzo czasu, żeby czytac cały wątek od początku. Ale czy mozna mniej więcej przypuszczać, jakiej wielkości sunia z niej wyrośnie? Jaka jest mamusia i tatuś?[/quote] Tatuś był taki pod kolanko a mamusia taka za łydkę czyli napewno nie bedzie docelowo wieksza niz do kolan;)
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witaski z rana!:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Czesc dziewczyny!:multi: Sorki ze tak długo nei pisałam ale byłam ja w stolycy :evil_lol: Lunka jest już u Amigi:-(Jak mi za nią tęskno ...:placz::placz:Masakra:placz: Po szkole dam fotki ze stolycy i fotki Vegusi z wczorajszego ogniska na dzialeczce:) A tymczasem ide sie szykowac do szkoły. Miłego dnia baby:loveu::loveu: KWM:loveu: ps. Alu czekam na PW:razz:[/B][/COLOR]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Selkeciku Mły!:loveu: Jakże miło mi było Was poznać:loveu:[/B][/COLOR]