Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [B]deer- nie obchodze urodzin bo mi sie źle kojarza.. bardzo źle...[/B]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/318/138d922698a0f299med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/445/d851c985019bb3bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/0de0f846c0d7c69amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/53/b38faabb1b3494c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/53/2f8b050cafe6cb98med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/318/138d922698a0f299med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/445/d851c985019bb3bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/0de0f846c0d7c69amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/53/b38faabb1b3494c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/53/2f8b050cafe6cb98med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/ea0b2d53568b38e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/64722d3b7528e16bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/beaf184179add0fcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/734ec7c8fad17176.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/318/f23f7ee034b8e4a2med.jpg[/IMG][/URL]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]mmmmm:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/317/4bb65eb1eb5a85a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/53/d5a97631016e0c46med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/ea0b2d53568b38e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/64722d3b7528e16bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/318/f23f7ee034b8e4a2med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Tak Dżoint kilko, wpadaj do nas:multi: Iza dziekujemy za odwiedzinki i ciasteczka:diabloti: a teraz fotki:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/53/aae8f5780bd6ad89med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/53/654e90e12d8335fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/9f497f63d01b5c3dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/d1559dee42af52c7med.jpg[/IMG][/URL] mniam mniam jakie dobre:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/f781b56eadc04327med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/53/aae8f5780bd6ad89med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/53/654e90e12d8335fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/9f497f63d01b5c3dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/d1559dee42af52c7med.jpg[/IMG][/URL] mniam mniam jakie dobre:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/f781b56eadc04327med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  8. haha ale sobie słodko śpiochają:loveu: a my taaaak sie kochamy: [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12875.jpg[/IMG] i dzielnie ćwiczymy chociaz dzisiaj nam to wogóle nie wyszło:diabloti:: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/galeria-bobika-malej-bestyjki-jego-ofiar-p-74972/index1296.html#"][IMG]http://mystatus.skype.com/smallicon/Izabela_124[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12877.jpg[/IMG] [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12878.jpg[/IMG] [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12879.jpg[/IMG] [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12880.jpg[/IMG] [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12881.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna ilość zdjęć w poście to 5.[/COLOR][/B]
  9. [quote name='rwpb']Przeczytałem u derr, że tu impra się szykuje. Wszystkiego najlepszego, ale nie śpiesz się z tymi urodzinkami. Niech przychodzą jak najwolniej. Najlepiej co parę latek.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekujemy:) Ja urodzin nie obchodze...[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Alicja'][CENTER][IMG]http://www.stokrotka.waw.pl/photos/mid/20.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=Red][B] Wszystkiego Najlepszego [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuje Alu:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Nera-']To jest z tego co sie wlasnie dowiedzialam zatrzask nie zacisk- kapletnie sie na tym nieznam :oops:[/quote] dobra, zrob fotke i zmierz ją i wklej tutaj albo mi na pw:)
  12. [COLOR=DarkOrange][B]nera - a jakiej wielkosci jest ta obrózka czerwona zaciskowa ROZG? chetnie kupie jezeli bedzie dobra na Wolliego. Masz moze zdjecie? buziaki i zycze zdrowka dla Neruni[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Dziekuje:loveu: lat juz 16;) a nasza zwierzeca gromadka sie powieksza:lol: wczoraj dolaczyl do niej królis Kubus. niby miniaturka ale za mocno wyrosnieta:evil_lol:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Basiu współczuwam i zdrowka zycze. a ja dzisiaj jestem juz o rok starsza. macie, wypijcie moje zdrowko: :beerchug::drink1::popcorn::chlup:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Ja równierz 3mam kciuku;) Wyslij mi zdjecia obrózek na PW, juz wyczysciłam skrzynke;)[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images29.fotosik.pl/314/55e817c96975b65emed.jpg[/url] :evil_lol: ale jej uchi stanęły:evil_lol: Witaj mój Miszczuniu:loveu: Widze ze Zuzanka miewa sie dobrze:) U nas futrzaki też są wery łel:diabloti: znaczy bardzo dobrze sie miewają:diabloti: Za to ja troche gorzej, niedawno przeszłam zapalenie płuc, teraz mam ferie ale roboty od czorta. Jutro bede o rok starsza:roll: jak ten czas szybko płynie:shake: Buziole!:multi:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Ja też mam dwa tygodniu urlopu:diabloti: tyle ze od szkoły, o pracy sie nie wymigam:diabloti: Cześć Alu z Ozzym i resztą:multi:[/B][/COLOR]
  18. .....................................:diabloti:
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Boże, jaki on piękny:loveu: I domki sie o niego nie zabijają? ma on chociaż ogłoszenia? Allegro? alegratke? Zeby go wykąpać, wyczesać - to wogóle byłby cód miód piesek. Zeby go ktoś wział na tymczas.... on jest taki piękny..:-([/B][B] zasługuje na dobry domek. Mogę zrobić allegro, alegratke i kilka innych ogłoszeń jak trzeba. [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Jaaa cie jak maluchy porosły, a ja myslałam ze tylko Wollie rośnie jak na drożdżach:loveu: Miałaś napisać na gg, otwieram - a tu przerazająca pustka:diabloti: ogarnął cie leń?:razz::razz: Buźkamy;)[/B][/COLOR] [B] a gdzie Czesiu?:placz:[/B]
  21. [quote name='justysiek'][URL]http://images34.fotosik.pl/442/398ab57b2a9eab13med.jpg[/URL] takiego pyscuska tylko calowac:evil_lol: fajowe malenstwo, widze ze juz cwiczycie:eviltong:u mnie Fuks narozrabial i bym prawie na wylocie a teraz ma kare:placz:ale niestety lepsze to niz... nawet nie mysle co:angryy::mad: wycaluj zazdrosnice, ona pierwsza byla to i wkurza sie ze malenstwo w centrum zainteresowania:diabloti:i dziubka cmoknij od ciotki:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]My przecież Całujemy , tulkamy Vegusie, ja jej nie rozumiem czemu tak sie obraża, przecież jej mówie ze ja cały czas kocham najbardziej na świecie, i dostaje ciasteczka, i nowe zabaweczki, ale jak cokolwiek dam dla wolliego do odrazu leci i mu zabiera a jak wollie chce odzyskac swoja rzecz to na niego warczy:shake: Durnotka:shake:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Tengusia'][CENTER][B]roooooooobbbbbbaaaaaczeeeeeeeekkkkkkkk :loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://www.gify.org/bazagif/serca/amor216.gif[/IMG] [URL]http://images34.fotosik.pl/442/398ab57b2a9eab13med.jpg[/URL][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]jaką wielką miłością do niego pałasz:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]o, tak sobie ćwiczymy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/346f097efce6ffc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/52/6cfa72aef04f66f5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/52/2eec9e2c94db6386med.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/316/170f57f87c2ae2cd.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Veguska nie chce sie dac ładnie obfocic, ale jak bedzie ładniejsza pogoda to pójdziemy na łączke i porobimy fotki:multi:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]o, tak sobie ćwiczymy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/346f097efce6ffc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/52/6cfa72aef04f66f5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/52/2eec9e2c94db6386med.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/316/170f57f87c2ae2cd.jpg[/IMG][/URL] dobrze?[/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]bo wiesz, ja laik jestem :oops:[/COLOR][/SIZE]
  24. [quote name='mrowa23']hehe zboj kochany:) a zrobilabys mu fotke w pozycji wystawowej jestem ciekawa ;) wiesz jak to babcia ;P[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]jasne , zaraza cos cykniemy:lol:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/37-28.jpg[/url] :loveu: Fotka genialnie ukazujaca różnice w długości między Sajdunią a Pikusiem:evil_lol: Jaka ona przy nim malutka:evil_lol: Pzdr.[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...