Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='deer_1987']E tam o zwykla lekcja ang, rozmowy w grupach, cwiczenia itd :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] :evil_lol::evil_lol: A o czym rozmawialiście? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Tengusia']lubie tu przychodzic i patrzec sobie na Wolliego rozkoszny jest :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/56/73fb70559796ddc9.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A my lubimy jak Ty nas odwiedzasz:loveu: ide ja do was:diabloti:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]tak tak... oczywiście, że fenek :evil_lol: chyba późno pisałam i nie widziałam liter na klawiaturze :evil_lol: właśnie zobaczyłam, że stworzyłam jakiegoś nowego lisa ;) a Kubuś cudny! a Wollie jest w ogóle taką małą śmieszną popierdółką :evil_lol::loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/56/73fb70559796ddc9.jpg[/URL] no uroczo wychodzi na fotach! chyba się ktosik dopiero łobidził :evil_lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/456/f853ab15cab84b43med.jpg[/URL] chyba go schrupię! taki mniamuśny :loveu: [/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]buziaczki i dla Ciebie i dla Lusiaczka:) i dla zwierzów wszystkich:)[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Lusiaczek pozdrowiony, siedzi w pracy i bąki zbija:eviltong: Vega z Wolliem śpią, Wollie chrapie kołami do góry. Kubuś lata mokry po pokoju, przeszedł właśnie pierwszą kąpiel ( wylał na siebie herbatę wiec było trzeba go wykąpać), a ja biedne dziecko siedze i pracuje:diabloti: Bardzo przykładam sie do pracy:diabloti: a dogo było otwarte, ja tutaj przez przypadek...:siara:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Wrocilam!!!!!!!!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ciesze się!:multi: czego sie nauczyłaś?:razz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]pamietasz chociaz o czym lekcje były?:diabloti:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hęęę?? :crazyeye: jaką ilością?? :-o co Was się tam tak namnożyło nagle :evil_lol:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple] [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] yghym: Vegusia, Wollieś, Kubuś........ JA i LUSIACZEK:diabloti: razem daje 5......... chyba:evil_lol: [/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][quote]szczeka bo za czesto nie zagladasz :cool3:to nie rozpoznaje:diabloti:[/quote][/COLOR][B] że niby kto, że niby ja?:crazyeye: ja tu zaglądam tylko z tajniaka:diabloti: ale mordulce szaleją:loveu:[url]http://images36.fotosik.pl/56/86ac0ab0f08951ef.jpg[/url][/B][/COLOR]
  6. [quote name='deer_1987']Znow posty i ich predkosc skakania? ide do szkoly.. papa[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Papa, wracaj szybko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='evl']jaki zmarszczuch :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zmarszczka na zmarszczce:loveu:[/B][/COLOR] [quote name=':: FiGa ::']Mojej doooopy nie widzialaś :shake: Ale dziękuję :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Widziałam:diabloti: telepatycznie:diabloti:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]:loveu::loveu::loveu: cudne mordulce:loveu::loveu::loveu: czesc:diabloti: przyszłam tylko pomachać łapką: :hand:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images29.fotosik.pl/320/7f4382b714672ccf.jpg[/url] :loveu: Czemu on na mnie szczeka?:placz: Cześć:diabloti: nie lubie duzo pisać:diabloti:[/B][/COLOR]
  9. [quote name=':: FiGa ::']To moja doopa bezpieczna jest, bo do piękności jej daleko :diabloti: Posty świrujom :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Jakie daleko, jakie daleko?:mad: Piękna jest :loveu::evil_lol: ZAuważyłam że posty wariaty skaczą i uważajom że som króliczki:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Basiu, mój miszczuniu ukochany - nie choruj :-( Porób wszystkie badania i dbaj o siebie kochana:loveu: Buziaczkujemy naszą bandą w liczbie hmmmm.... 5:diabloti:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Izabela124.']A ja razem z wami :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No i super, bedzie weselej :diabloti:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to mam niemiłą niespodzianke.... muchy zeżera bez mrugnięcia okiem.... morduje, wyrywa krzydełka i na końcu pożera .... :diabloti: wierzysz w prorocze sny???? :cool3::cool3::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:crazyeye: Nie wierze w prorocze sny, Klocuś by ciotki nie zjadł przecie:placz: :diabloti::diabloti: Mam taką nadzieje...:evil_lol: [/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :angryy::angryy: jakiś papug mi skrzeczeć zaczął :mad::mad::mad: wypcham !!!! i potem sie rzuce do wyra :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] NIe rzucaj -, lepiej się połóż bo jeszcze się połamiesz:diabloti: Dbaj o się kobieto:loveu:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='jbk']Przylećcie ;) Zagrzejecie się :) A nas tu dużo rzeczywiście i WSZYSTKIE FAJNE :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Haha nie wątpie:diabloti: Może naucze sie teleportować:diabloti: i zaraz bede u was na kawce i serniczku:loveu: Moze któregoś razu jak bede gdzieś blisko na wystawce z Wolisiem - wpadniemy w łodwiedzinki:razz: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:ale z niego model [URL]http://images26.fotosik.pl/321/8dc8b82f4bb020f1med.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]on lubi dziwne minki trzaskać :evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek'][URL="http://http//images33.fotosik.pl/456/f853ab15cab84b43med.jpg"]http://http://images33.fotosik.pl/456/f853ab15cab84b43med.jpg[/URL] sama slodycz:loveu:[/quote] :loveu::loveu:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj bando z północy :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Czasami wolałybyśmy mieszkać na południu bo tam fajne ciotki mieszkają:loveu: A my na końcu świata mieszkamy i jakoś tu pusto..:shake: Może kiedyś zrobimy wam nalot północnych wiedźm na południe:diabloti:[/B][/COLOR]
  16. [quote name=':: FiGa ::']I będziesz miała czym dzieci straszyć na ulicy w razie czego :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]chyba czym sie chwalic:loveu: boś ty MOJA:loveu:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Madzialenko :loveu: To M[COLOR=DarkGreen]Y [/COLOR]:loveu: Pr[COLOR=DarkGreen]zys[/COLOR]zły[COLOR=DarkGreen]sm[/COLOR]y ob[COLOR=DarkGreen]lu[/COLOR]ka[COLOR=DarkGreen]ć [/COLOR]c[COLOR=DarkGreen]o [/COLOR]u[COLOR=DarkGreen] Cie[/COLOR]bi[COLOR=DarkGreen]e[/COLOR] słycho[COLOR=DarkGreen]wać[/COLOR] :) Dla mnie śnił sie dzisiaj Klocek który mnie chciał zagryźć:placz: A ja przecież byłam grzeczna.:placz: Ale ciocia wie że to tylko sen, że Klocus to by muchy nie skrzywdził:diabloti: 3maj sie cieplutko i [COLOR=DarkGreen]zd[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][COLOR=DarkGreen]rowo[/COLOR] Madziu:loveu:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Dżoint Killko where are U?:placz: Siostra wracaj bo tĘskniĘ:-([/B][/COLOR]
  19. [quote name=':: FiGa ::']:diabloti::diabloti: No pewnie, ustaw sobie, ale też wydrukuj i noś przy sobie w portfelu by przypominało Ci kto Cię kocha i ciągle tęskni :loveu::loveu: :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]oh, ależ oczywiście:loveu::loveu::loveu::diabloti: Juz lece do zakłądu fotograficznego:multi: :diabloti:[/B][/COLOR]
  20. [quote name=':: FiGa ::']Ja tu więcej nie wejdę bo trudno wyjść! Umirom :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] spróbuj tylko znowu do nas nie zaglądać:diabloti: to ci tą piękną doope ukopie:mad::diabloti:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Izabela124.']To zalezy o której wstanę :evil_lol: Może tak o 13? :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] nam pasuje:) Bedziemy czekać na Was :loveu:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Izabela124.']Hej :multi: Może jutro? Z Bobim bym przyszła:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] No to BOOMBA! :multi: o której ci pasuje?[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Sciemanko Iza!:multi::multi: Ale cudne fotki!:multi: Bobi jak zachipnotyzowany: [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12920.jpg[/url] KIedy wpadasz w łodwiedzinki?? Wollie urósł:loveu:[/B][/COLOR]
  24. [quote name=':: FiGa ::']No pewnie! [COLOR=PaleTurquoise] z maleńkimi wyjątkami [/COLOR]:oops:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]haha a jednak:diabloti: LOwciam:loveu:[url]http://i42.tinypic.com/fun91l.jpg[/url] :loveu::loveu: Ale z ciebei sexi doopa:evil_lol::loveu: Ustawie sobie na tapecie w laptopie:diabloti:[/B][/COLOR]
  25. Witajcie:multi: Ale u nas dzisiaj piękna pogoda:loveu: A fotkiAtoska -cuuudne jak zwykle:loveu::loveu: Pięknie książe pozuje:lol: Pozdrawiamy słonecznie!:multi:
×
×
  • Create New...