Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [CENTER][COLOR=DarkOrange][B]I chciałabym Was poinformować że Lusiaczek ma dzisiaj urodziny:loveu: [SIZE=4][COLOR=Red]:BIG:WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMO!:BIG:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/CENTER]
  2. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] nienawidzę lanego poniedzialku :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To tak jak ja, u nas juz od rana dzieciaki z wodą latają:shake: dzieńdoberek:loveu:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Izabela124.']Fajne foteczki, widac spacerek udany ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]a no udany:razz:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='justysiek']:loveu:bylam i melduje sie ze fotki widzialam:evil_lol: super zdjecie z tym smoczkiem:eviltong: caluje i zycze swiatek wesolych:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Danke danke:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']nie ja nie wierze :obrazic: to napewno Vega mu ta butelke podlozyla zeby bylo na niego :mad: :evilbat:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]NIe prawda, Vega sie brzydzi alkocholu i od niego ucieka, to willie żul:evil_lol: [/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Hejo Iza! [/B] [B]Moze jednak wyjdziemy dzisiaj na spacerek, taka sliczna pogoda, pójdziemy na łąke:razz:[/B] [/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]jak tu pięknie i wiosennie:loveu::loveu::loveu::loveu: Mokrego dyngusa jutro Alu:diabloti:[/B][/COLOR]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/98/71f9d3c9706f9735med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/98/4cb1aa0a8b6508eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/98/85e6571e5763403bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/98/9d2a55e456225dadmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/102/115ceac4d144ee5fmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/98/70ee65bf3e51f0c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/102/b8d34ed515b3afdbmed.jpg[/IMG][/URL] gdzie jest vega? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/99/f6592343a554b757med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/103/e657a75574a3d16dmed.jpg[/IMG][/URL] przyłapany na gorącym uczynku ŻUL [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/99/a51b0aa3ad943e9dmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/102/115ceac4d144ee5fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/98/c40b39c93f1f428c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/102/e49c16cdd140386emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/103/5c1b5b7768e834d4med.jpg[/IMG][/URL] Amstaff na wysokości [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/102/a600867e28e39261med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]ide ja do pańci [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/98/c12dec04c3b86391med.jpg[/IMG][/URL] a po drodze znalazłem patyczek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/98/2483c6ca1a67cbc4med.jpg[/IMG][/URL] smaczny patyczek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/98/6d7d805f8f9068c2med.jpg[/IMG][/URL] Leeece boo chcęęę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/98/008e55fa54d38ca5med.jpg[/IMG][/URL] bulwa na wysokości [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/98/dc0f54278e45bddfmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Co to? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/102/68ca533c69315421med.jpg[/IMG][/URL] nic ciekawego, spadamy Vega [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/103/20b7c11bab3ab087med.jpg[/IMG][/URL] Dobra, no to biegiem, kto pierwszy do pańci! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/102/b1e9a3254b2da256med.jpg[/IMG][/URL] a teraz w tamtą stronę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/102/34a62516777594e0med.jpg[/IMG][/URL] Gdzie ty pobiegłaś? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/102/65814f4f77d84213med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]no i se pobiegła:shake: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/98/9d8fd60deb6388b5med.jpg[/IMG][/URL] nie prawda, już wracam! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/98/04c1903373a11a0bmed.jpg[/IMG][/URL] no to teraz pobiegamy razem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/98/f6ccafb39a34f6dcmed.jpg[/IMG][/URL] Vega, znalazłem trop! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/98/932f28e5130ece87med.jpg[/IMG][/URL] pokaż no [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/98/b5aaec047d252507med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  13. [B][COLOR=DarkOrange]ja taka dobra jestem fotki wstawiam a nas nikt nie odwiedza:shake: Vega: i co sie gapisz? Wollie: ZObacz, mam patyczek !! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/98/569b070005bd6480med.jpg[/IMG][/URL] Vega, gdzie ty pobiegłaś? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/98/9bb2e73ef93bfa9dmed.jpg[/IMG][/URL] Tu jestem mały, daj no buzi:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/102/0d7e98fd3601feb9med.jpg[/IMG][/URL] Vega: no to jak już dałeś to uciekam Wollie: zaczekaj na mnie! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/102/14b713e3a868722fmed.jpg[/IMG][/URL] Emdziolku, zrób coś, nie moge jej dogonić! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/98/efa7bfd7943a6172med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B]
  14. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz156-2.jpg[/url] codne foto:loveu::loveu: Heloł mi amore:loveu: Smacznego jajka :multi:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img10.imageshack.us/img10/255/img0147g.jpg[/url] :evil_lol: ale mina to żem cicha ja...:evil_lol: postanowiłam sie ujawnić... głośniej:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]wesołego kurczaka:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Kochanie - Desira z Łaciata pięknie razem wyglądają:loveu: Super że wziełaś Desirke na tymczas:lol: Wesołych świąt! Lofciam cie:loveu:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć zółty gilku:loveu: Wesołych świat! Mikołaja w koszyku, reniferów w skorupce, zajączka pod choinką, smacznego karpia itd:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/102/9acd08c112db929amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/102/88d38c2a27469fe8med.jpg[/IMG][/URL] a to dla Was: [IMG]http://portadosol.blox.pl/resource/mazurek2.jpg[/IMG][/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć cioteczki :) Chciałabym wszystkim odwiedzającym życzyć wesołych, spokojnych świąt :) a teraz fotki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/98/bbcffcfe647eefcd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/102/f43ebdcd3e3386ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/98/bd2ad75d14228326med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/98/80993159ce5b74b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/98/3b95e91bd3bc987bmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  20. [url]http://images36.fotosik.pl/97/f00496a98b7c3975.jpg[/url] :loveu: rozczuliło mnie te zdjecie:loveu:
  21. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostrzyczko :multi::loveu: te jego uszka są najlepsze :) takie dwa radary :) :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images36.fotosik.pl/94/a50c1f9fb884c223med.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dwa olbrzymie radary:evil_lol: a teraz mój niemowlaczek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/102/05595f7a04af73d4.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  22. [quote name='Izabela124.']Witanko :multi: Co u was słychac? Jesli jutro bedzie ładna pogoda to może na spacerek się wybierzemy? :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Iza sory że nie odpisałam, nie miałam jak. Moze jutro??[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]puki wam się wyklują piękne dozie dzieci ja pochwale sie swoim niemowlakiem:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/102/05595f7a04af73d4.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]u justysi zawsze sie dużo dzieje. Wzajemnie wesołych świąt:multi:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]alululoha:diabloti: Justys - i jak , obróżka wyczyszczona? kilka rozmazanych fotek:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/e5e03762cba441e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/100/6a5f7355c96b180dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/100/63c63330db4748f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/96/9630df8c63a6b77fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/96/067d47bfdf84fe94med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/100/9ad3c1f685d30d78med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...