Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Anashar']Wrzuce go na strone adopcyjna owczarkow, tylko Emdziolku - przeslij mi zdjecia w wyzszej rozdzielczosci na maila... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Anashar nie mam zdjęć o większej rozdzielczości:( POSZUKUJEMY MU DOMKU!!!!!! CZAS DO SOBOTY!! PILNE!!
  2. Nie szkodzi.. Musimy znaleźć małemu domek do soboty.. w sobote w ostatecznosci odwioze go do schroniska:placz: POMOCY!!:placz:
  3. [quote name='Agnes B.']No to szukamy dziewczęta! Do góry! A zdjęcia drugiego psa też masz? Też jest ONkowaty? To wrzucaj zdjęcia i na owczarka.pl z nim :D[/quote] Źle mnie zrozumiałaś - mam dwa psy czyli swoją chorą suczke i Maxa. POMOCY!!
  4. I na dodatek moja suczka jest chora i kasy na utrzymanie dwóch psów nie mam bo leczenie mojej suczy kosztuje majątek... Rozmawiałam z mamą- pies ma zniknąć do soboty. Nie chcemy mieć kłopotów z psami bo moja suczka nie toletuje innych piesów ale puki jest chora i lekko osowiała moze być u mnie. Takze do soboty domek potrzebny!! Bardzo pilne!!
  5. [quote name='kon trojanski suwalki']================================================= Aisza to chlopczyk...dlaczego nie jestem zdziwiona ze w schronie znowu podali mi nie te plec... Dotarlam do właścicieli … Dom „Hektora” – … bieda az piszczy. Przeprowadziłam dokładny wywiad - daruje sobie rozpisywanie się.. Przykro mi tym bardziej ze byli wspaniali ludzie - chetni na jego przygarniecie… Może być tak, ze będą chcieli oddac psa – bo ktos tam może mieć alegrie, ma się to niby okazac. Obiecano mi ze psa nie wyrzuca ani nikomu nie oddadza, tylko zadzwonia do mnie. Mam zamiar wpaść tam w nastepnym tygodniu i namowic Ich na jego oddanie…Smutno mi i tyle... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2021/19ivksiazki070gs6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/232/19ivksiazki071at1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5981/19ivksiazki072oe6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/7209/19ivksiazki073io2.jpg[/IMG][/URL] ================================================[/quote] Widać że nie najciekawiej to wszystko wygląda.. a ta mała chyba go kiedys udusi... Miejmy nadzieje ze zgodzą się oddać Hektorka..
  6. A teraz opowiem małą historię: Max to pies którego znalazłam kiedyś pod koniec stycznia - na następny dzień od czasu kiedy go znalazłam , wziął go mój kolega do domku z ogrodem- myslałam ze bedzie miał cudownie.... DO czasu..... Po ok tygodniu dowiedziałam sie od kolegi ze pies im zwiał - (miał wtedy ok 6 miesięcy) oczywiście zaczełam z nim go szukać chociaż on tego nie chciał i na siłe wyciągałam go z domu zeby poszukac Maxa. Po 3 miesiącach Max sie odnalazł. Dzisiaj idąc do szkoły na biologie zauważyłam go jak szedł za mną , wkońcu się zatrzymałam a on podszedł do mnie i co zobaczyłam - Maxa- psa mojego kolegi.Postanowiłam zwrócić psa dla właścicieli. Ok godzi 18 razem z TZ Ewy pojechalismy odwieźć psa i co tam na nas czekało- z przed domu wyleciała zdenerwowana kobieta- ciotka mojego kolegi i zaczeła do mnie sadzić teksty których wole tu nie pisać... Ojciec Daniela najpierw pociągną go aż pies zapiszczał to zabrałam mu smycz. Po krótkiej rozmowie ta " kochana" rodzinka kazała nam sie wynosic razem z psem :angryy: Co za ludzie!!??:mad: To nie ludzie to jakieś potwory!! Mi sie znade ze wtedy pies im nie uciekł tylko go wyrzucili... NIE MAM CO ZROBIC Z PSEM POTRZEBUJE POMOCY!!
  7. Więc tak: PIesek jest niezwykle przyjacielski. Przez ok 2 tygodnie chodził u nas po osiedlu dzieciaki wołały na niego Alfons ( tak powiedział mi kolega z placu) , dzieciaki zrzucały sie na odrobaczenie psa( jest odrobaczony) , wykapany i wyczesany. Lgnie do ludzi i chce zeby go głaskać. Ma ok roku. Dodam ze mam CHORĄ suczkę amstaffa i musze wydawać majątek na jej leczenie i nie mam kasy na utrzymanie jeszcze jednego psa .a pewnei kilka dni u nas zostanie:( HELP!! Za chwilkę wkleje zdjęcia.
  8. Help!!!!!!!!!! Nie mam co zrobić z psem!! :placz: :placz: :placz: :placz: Pomocy!!!
  9. Wklejam go na kupsprzedaj!! HELP!!
  10. Musze poczekać na Ewę ( koń trojański Suwałki) bo ja nie mam cyfrówki a Ewa ma. Postaram sie jak najszybciej! HELP!!
  11. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. HELP!!! SUWAŁKI!! OK ROCZNY MIX OWCZARKA< PIĘKNY ONEK POTRZEBUJE DOMKU NAWET TYMCZASOWEGO NA JUTRO!! SPRAWA BARDZO PILNA!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61146
  13. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]CZERWONY ALARM!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzisiaj znalazłam pieska ok rocznego, mieszańca bodajże owczarka niemieckiego długowłosego.Jest śliczny. Niestety nie mamy co z nim zrobić a do schroniska nie chcemy go oddawać. Piesek na noc moze zostać u mnie ale jutro musi zniknąć. Mam suczke amstaffa agresywną do innych psów i niestety nie moge go zatrzymać.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Postaram sie pod wierczór wkleić fotki pięknego pieska.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#4169e1]POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#4169e1]DOMEK PILNIE POTRZEBNY!! CHOĆBY TYMCZAS!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#4169e1]Błagam o pomoc!! Nie chce go oddawać do schroniska, po co tam miałby się męczyć.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Wierzę że są tu ludzie którzy mi pomogą! POzdrawiam i czekam!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#4169e1]!!!HELP!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#4169e1]A oto bohater:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6919/maxtj6.png[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2720/max4qr5.png[/IMG][/URL][/CENTER] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2643/max5ku7.png[/IMG][/URL] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#4169e1]tel. 502738168[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#4169e1]gg: 4410664[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  14. Dziewczyny co robimy?? podrzucanie nic nie da.... trzeba wklejać go na rózne strony z ogłoszeniami. Dzisiaj wystawie go na kupsprzedaj, 4lapy i mojpupil.pl Więcej nie dam rady...... Wystawiłam go juz na dwa fora o amstaffach. Na zielone i niebieskie. Gdzie kto moze go wstawic?? Informujcie o tym wątku jak najwiecej cioteczek!!!!
  15. Dziewczyny takie podrzucanie nic nie da trzeba asterka zamieszczać na róznych stronach internetowych i powiadomić jak najwiecej cioteczek na dogo o tym piesku!!
  16. Zero odzewu w sprawie Całuni..:( HOpaj w górę
  17. [quote name='kon trojanski suwalki']================================================== .....Ja ze swojej strony oferuje najbardziej ujmujace jak tylko bede w stanie zrobic - zdjecia psow, bo jak to mowia zasady marktingu "jeden pokaz wart jest wiecej niz tysiac slow" Poza tym proponuje zamiescic rowniez w gazecie strone www na ktorym sa zdjecia schroniskowych pieskow, bo jesli nie spodoba sie piesek z gazety, to moze jakis inny ze strony ujmie czyjes serce a mnostwo osob ma juz w swoich domach internet. Moge raz w tygodniu przesylac zdjecie psiaka na maila gazety. ==================================================[/quote] Marta chyba nie zauwazyłas ze Ewa do ciebie pisała i oferowała pomoc. Ewa robi swietne zdjecia i psiaki wgladają na nich słodko...A im słodziej tym wieksze szanse na dom. [quote name='martasuwałki']W środę, po kilku miesiącach rezydowania w Schronisku Cekin vel Bandyta otrzymał szansę od losu... Mieszka teraz ze wspaniałą rodziną i pilnuje domku z ogródkiem... Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że psiak świetnie sobie radzi - już nawet w nocy zaczął szczekać :-o :multi: ;) na obcych, a przecież po tak długim pobycie w schronisku szczekanie przychodzi z trudem... Poza tym dziewczynki uczą go chodzenia na smyczy i różnych psich sztuczek... Pozdrawiam:lol:[/quote] Marta no moze masz zdjecia z nowego domku Cekina?? Jak tak to wklej-daj oczy nacieszyc...
  18. Halo Halo maniacy amstaffów gdzie jestescie?? DOGOMANIACY HOP HOP ON CZEKA!!
  19. Marta ty zrobiłaś wątek na dogo a ja na amstaff.civ ;-) czyli zielone forum amstaffów. Zaraz wklejam na niebieskie i na kupsprzedaj. Pozdro
  20. Ja dziś z rana założyłam Asterkowi wątek na zielonym forum amstaffów... Miejmy nadzieje ze szybko opuści to straszne miejsce...:lol:
  21. Dla mnie tez jeszcze jedną małą wiec ja chce jedną małą i jedna dużą;-)
  22. [quote name='Dada'] Emdziolek: Możesz, możesz jakoś sie umówimy. Iza 13 też chce ze mną jechać, więc nie ma problemu. Może ktoś jeszcze z Białegostoku się wybiera pociągiem, albo pksem?[/quote] Ok to jeszcze sie zgadamy, pewnie bedzie tak ze ja bede jechała pociągiem, to ja dojade do białegostoku a ty w białym sie dosiądziesz i pojedziemy wszyscy razem ( oj sporo nas będzie: Ja+mój brat+ Igusiolek+jej siostra+ty i?? i napewno jeszcze ktos;-) i dwa psy:D:D Bedzie wesoło w tym pociągu:evil_lol: :multi: :multi: :razz:
  23. Hmm mamy ją na stronie naszej www, na wielu ogłoszeniach internetowych, na allegro- nie wiem czy to wiele pomoze.. w Radiu 5 u nas puszczają ogłoszenia .. można zadzwonić i powiedziec;-) PozdRO
×
×
  • Create New...