Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='zuziaM']Wydrukowalam zdjecie i zawiozlam ( z kilkoma innymi ) pani, ktora potrzebuje mlodego pieska. Psiak bylby w gospodarstwie, ale nie na lancuchu. Pani ma juz jedna stara bardzo sunie. To szanujaca zwierzeta rodzina, dbajaca o nie. Psiak mialby tam luz, ciepla budke i naprawde troskliwa opieke. Ale musze poczekac, na ktorego szczeniorka sie zdecyduje.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]dziękuje i tutaj Zuziu:loveu: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :) wiem że już popędziła w siną dal :) U mnie? hmmm....byłam w kinie, później od razu do koleżanki i wróciłam z pół godziny temu :oops: zasiedziałam się :) Ustaliłyśmy jak będzie wyglądał nasz weekendowy wypad na domek...teraz tylko trzeba się dowiedzieć czy wyruszamy pks'em czy autem :) [/COLOR][/B] [COLOR=DarkOrange][B][/quote] no no nieładnie imprezowac bez emdziolka:evil_lol: ja cem jechać z tobom!:diabloti: (of corse ty wszystko opłacisz:evil_lol:) [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Część Zuzolkowa:loveu: Wpadłam na obiecaną ferbate:diabloti: Dawać mi ją tu!!:sabber:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]aha a na deser chce foty :evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Madzialenko bedem tęsknić:-(:loveu: wiem ze nie jestes uzależniona od dogo:evil_lol: przecie to widać:diabloti: Buziak i spadam:loveu: Miłego tam pobytowania:eviltong:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko:evil_lol: MAdzialena poszła juz a ja przyszłam odwiedzić i spytać co słychać u Cię??[/B][/COLOR]:evil_lol:
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Czesc Saruniowe, słyszalam żeście z sokółki??:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Może byśmy sieM spotkały??:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja tam od meczów piłki nożnej wolę podziwiać Polki pobijające Belgijki w siatkówce :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja tez ja też!! oglądałam wczoraj jak piękniuchno wygrały!!:sweetCyb: :iloveyou: :evil_lol:Siemacie dziewczyny:evil_lol: :iloveyou:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc ALu wpadłam po krótkiej nieobecności i widziałam crayzolkowate foty:evil_lol: wpadne później :loveu: [/B][/COLOR]
  9. [quote name='papudraczek']Hallo!! hallo!!! czy Suwałki śpią!!!?? Cziko zostawił na wsi 3 siostry które potrzebują domków!!!!!!!!!:placz:[/quote] ci ludzie dopiero wczoraj wrócili z urlopu. Dzisiaj wieczxorem lub jutro po [COLOR=DarkOrange][B]poludniu bede miala od nich odzew w sprawie jednej suczynki. Dzisiaj porobie wiecej ogloszen suniom[/B][/COLOR]
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]to czekamy na powrót;* miłego podróżowania [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG] DziewczynKY nie było nas tutaj bo nie było u nas internetu przez prawie dwa dni:motz: Chyba zmienimy sieć ta sobie w kulki leci, cały czas jakieś usterki mają a przez to potrafi dziennie nie byc przez ok 2 goziny neta:angryy:a my za to im płacimy grrrr:angryy: Ale jak juz jest net to skorzystam i wkleję fotki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6199/clipboard01axm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6554/clipboard02akc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4938/sl274296bi0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2861/sl274306qf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4074/sl274313qv1.jpg[/IMG][/URL] [/B][B]Z fotek to wsio. Dzisiaj siedziałam 8 godzin w szkole:roll: siem zmęczyłam i zaraz ide odpocząć:cool3: VEga dzisiaj dostała mase smakołyków a ja 5 z wosu i z polaka z arazprawke:evil_lol: No to tyle newsów na dzisiaj:eviltong:[/B][/COLOR]
  11. dzek jeszcze żyje ale za kilka dni pani chce go uspic..... :(:placz:
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Wiadomo że szkoda... jutro jak wróce ze szkoły założe jej kilka nowch ogłoszeń, tak przy okazji bo dziś znalazłam to cudeńko na ulicy i bede mu jutro robić ogłoszenia... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4494/clipboard03zm9.jpg[/IMG][/URL] puki co ide uczyc sie wiersza na jutro do szkoły.. branoc[/B][/COLOR]
  13. [quote name='papudraczek']Zrobiłam allegro!! przynajmniej mi się tak wydaj!!:shake: nie ręcze za moje zdolnosci [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=248547221[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Super Asiu!! a to prezent od Cziko:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6281/88005369ev1.png[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć dziewczyny, wczoraj po południu przelałam 30zł:lol:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Wczoraj po południu wysłałam 50zł:lol: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images30.fotosik.pl/88/12b771170e2b4ab3.jpg[/url] ależe on ma klate:evil_lol: jest co buziakować:lol: EloŁ aLu:diabloti: i tam cała reszta też EloŁ:evil_lol: [/B][/COLOR]
  17. W Olsztynie jest bodajże szpitalik dla małych zwierząt... pogadam jeszcze z Pauliną ( naszą wolontariuszką która tam studiuje weterynarie), dowie sie ile tam doba i leczenie to bedzie mozna małego narazie przewieźć..
  18. [quote name='dealer']hej Emi...do tej pory nie pisalam ale zagladalam teraz sie jednak tez wtrace do dyskusji:p podobnie jak Ala uwazam ze kazdy najlepiej zna swojego psa i wie co dla niego dobre, moj demon tez chadzal i w kolczatce i w lancuszku i w kagancu i halti itp itd. i za kazdym razem cos komus nie pasowalo ale ja to mam gdzies bo to JA odpowiadm za MOJEGO psa, JA wiem jak on sie zachowuje i JA sie z nim ``prowadzam``:diabloti:` czytajac co niektore wypowiedzi na dogo dochodze do wniosku ze kazdy jeden pies je tylko eukanube, na szyji ma rogza i uczony byl klikierem , zaden nie dostal klapsa i w ogole jest ZAWSZE fajnie i milo.....nie generalizuje bo z pewnoscia sa psy prawie ze idealne i gratuluje ich wlascicielom ze im sie udalo je na takie wychowac....nie potepiam tez eukanuby czy hillsa ani rogza ani klikiera to tak na wszelki wypadek jakby kto pytal:diabloti:niektorzy chyba zapominaja ze w zaleznosci od tego jakiego sie ma psa trzeba do niego podejsc indywidualnie , nie ma jednego dobrego przepisu na kazdego psa. Kazdy pies jest inny , ma inny charakter itd. wiec prosze nie czepiajmy sie tego ze jakis pies nosi kolczatke albo ze inny pies je karme z biedronki:ptroche wiary w innych ludzi prosze:loveu: a tera mnie zlinczujcie:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oooo Dilerka:evil_lol: Witamy 1/3 brygady Vega akurat je ryz z wołowinką, czasami pedigree aod czasu do czasu suche żarcie z Duetu , royala nie tknie a o chapi już nie wspomne:eviltong: Fajnie żeś sie nareszcie odezwała:diabloti: zapraszamy ponownie :happy1:[/B][/COLOR] [quote name='dealer']moj nie lubi RC...w ogole zadnej suchej nie zje , probowalam metodami podawanymi nawet na dogo...i bylabym psa zaglodzila hihi...tera je karme puszkowa z Aldiego i sama widzialas jaki mietki i blyszczacy jest:loveu:a kolczatke i owszem nosil nawet dosc dlugo i..oplacilo sie, nie ciagnie na smyczy no chyba ze kompana do zabaw zobaczy...albo wroga:cool1:metoda drzewka skutkowala tym ze ja stawalam co metr a on w koncu bo sikac mu sie chcialo lal na chodniku:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]my też testowałyśmy metode drzewka ale w efekcie było tak że jak ja próbowałam sie zatrzymać to vege mnie mało w pół nie rozerwała[/COLOR]:evil_lol:[/B]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)no będziemy się starać ...ale liczę ze będzie taka jak M[COLOR=Blue]Y[/COLOR] :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ojojoj będą mnie pilnować:crazyeye: ja nie chce być taka jak [COLOR=Red]W[/COLOR][COLOR=Blue]Y[/COLOR] ja chce być taka jak JA:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]heeej Vegusie amstaffusie:) też się za Wami stęskniłyśmy:) widziałam parę ślicznych fotasków!!:multi: aaaaleee.. te kolce to Vegusia ma naprawdę okrutne :roll: Zuzolka też ciągnie jak cholera...myślałam o kolczatce, ale.. tylko myślałam... jak zobaczyłam te kolce, to chyba nie chcę jej takiej kupować... spróbujemy z halti... a na razie... jeszcze daję radę jak mnie ciągnie prawie 26 kilo masy :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]i tu też ciszaaa?? :crazyeye: no co to się dzieje na tym dogo... śpią jeszcze wszyscy czy jak? :cool3: buziaki Vegusie!!:multi: :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemaneczko dziewczyneczko:loveu: NArazie cichosza było bom ja w szkole byłam i znowu zaraz ide na dodatkowe koło informatyczne ide robić szkolną strone:diabloti: Vega w halti za nic nie bedzie chodzić bo nie nawidzi kagańców a to prawie jak kaganiec- zakładane na pychol i na dodatek jeszcze za pychol sie ciągnie:shake: myślimy o nowych szelkach ale przy Vegi sile szybko sie porwą. miała łańcuszek- poszedł sie walić po 2 godzinach:evil_lol: ona naprawde jest silna. mniejszych kolców w kolczatce nie czuła i ciągnęła jak na obroży za miastem. Nie wiem co zrobić zeby sie oduczyła tego ciągania mnie na smyczy po za budynkami, bo w blokach stara sie chodzić przy nodze:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Ania-shira']O jak ja tu dawno nie byłam A tu proszę wchodze i nowe foteczki Vegulca :loveu: Tylka ta ostra kolczatka nie bardzo. Ja tez kiedyś miała dla mojej Ajki kolczatke z tych delkitaniejszych ale dużej poprawy nie było ciągnęła tak jak przed kolczatką. Po pół roku ona już nie chciała na dwór wyjść z kolczatką. Kupiłam obrożę parcianą więć jako tako chodziła. Ostatnio coś strajkuje i się nie słucha. Wystarczyły 3 dni spacerków bezemnie żeby przestała mnie słuchać :angryy: Pozdrawiam Vegulcowe[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko Aniu:multi: Wiesz co , z Ajką to tak jak z Vegą, kiedyś vega zupełnie nie ciągała na obroży, wystarczyły wakacje - czyli mniej więcej 2 tygodnie , kiedy chodził z nią mój brat rozbestwiła sie i tak już zostało:angryy: już ja ją oducze:mad:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi: heyka porannie A ja się nie wtrącam , bo Ozzy nosił i łańcuszek i rolexa i kolce i szelki , teraz ma szeroką obroże ale to co ma na szyjce zalezy z kim idzie i jak sie zachowuje ... Kazdy własciciel wie jak moze prowadzić swojego psa bo tylko on go zna Buziory zielona i pomarańczowa :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heyka popołudniowe:multi: Ja znam Vege i wiem ze na obroży ni hu.. ka jej nie wyprowadze np na łąke czy do parku:shake: [/B][/COLOR]
  20. [quote name='madzia828']co u psiaka?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]zero odzewu:-([/B][/COLOR]
  21. [quote name='neverend']i to bardzo... on już nie może dłużej u mnie przebywać... moi rodzice się niepokoją... potrzebny chociaż DT!!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Słuchajcie ja bym wzięła małego na tymczas ale jestem z Suwałk a podróż dla takiego malucha taki kawał to straszna męka... może jeżeli ktoś by dowiozł... uh sama nie wiem...:-( [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:hey Lusiaczku ... wiadomo że Emi musi być jAmniołeczkiem ;)...skoru tutaj z nami jest ;)nie ma innej opcji .... ja zawsze byłam janioleczkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: fotaski świetne i super ze juz sama wstawiasz ....za mnie nikt nie chce :cool1: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TObie to ja wierze że ty aniołecek od zawsze byłaś:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']fajne suczydlo :cool3: tylko po co jej takie kolce wielkie? :crazyeye:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo ciągnie tak że na obroży nie ma mowy jej wyprowadzać a jak juz to tylko między blokami to wtedy chodzi przy nodze. Kupimy jej jakieś szelaski :diabloti:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:kciuki: czekamy za 4 gadzinki :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]JEstem na chwile, narazie lece na poczte, ja budziet później:evil_lol: Będą zajebobojniaste zdjęcia:multi:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku ;) co to za rozpusta, że nawet ze szkoły na dogo wchodzisz :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no widzisz:diabloti: napisałam pierwsza sprawdzian to mogłam se robić co dusza zapragnĘła:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: [URL]http://img216.imageshack.us/img216/4408/clipboard03xg7.jpg[/URL] gryzol wstręciuch ;) :evil_lol: :loveu::loveu: [URL]http://img218.imageshack.us/img218/249/clipboard04mr5.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetnie wyszłaś :) [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]siemasz ziomeczek:lol: Wstręciuch?? jak śmiesz tak nazywać mojego morderce:evil_lol:?? Aj tam świetnie:eviltong: tak Ave Satan:diabloti: buehehehe:evil_lol:[/B][/COLOR]
  24. [B][COLOR=darkorange]czusc dziewczyny:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]milego dzionka i ze szkoly pozdrowionka:diabloti:[/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR=darkorange]byyłam i widziałam walki psów:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]z tegoz powodu ze jestem w szkole nie m oge sie rozpisawać ale...[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]jeszcze tu wroce:diabloti:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...