-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]A to mój przybrany synek Paco(prawda ze podobny do mnie) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9430/clipboard04tk5.jpg[/IMG][/URL] Tak zmęczyłam sie zabawą!:lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img458.imageshack.us/img458/5647/clipboard10ty0.jpg[/IMG][/URL] I odpoczywamy razem:cool3: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/3721/clipboard14uo0.jpg[/IMG][/URL] A tak Paco odpoczywa ode mnie:evil_lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9052/sl278525md6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/86/sl278530nu6.jpg[/IMG][/URL] No to by było na tyle;)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Spacerkowych nie bedzie mój brat niecący usuną. Mam kilka domowych : Ale sie zmeczyłam:roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1827/95753153xg7.jpg[/IMG][/URL] POłoże sie odpocząć:cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3629/clipboard01tz9.jpg[/IMG][/URL] No i śpie!:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8302/sl278059fd4.jpg[/IMG][/URL] A gdy wstałam przyszli goście! Ale była zabawa!:multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6339/clipboard01xt5.jpg[/IMG][/URL] CDN;) [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hejo Klocusiowa:cool3: Byłam na kłuciu.. bolało:placz::placz:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Doberecek Bułeckowe panienki:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:Rose::Rose:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:tort:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]100 lat 100 lat niech żyje zyje nam!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:tort:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]:BIG:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] Niechaj gwiazdka pomyślnosci nigdy nie zagaśnie!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:BIG:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]:popcorn:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] I jeszcze jeden i jeszcze raz, 100 lat niech ALA zyje nam![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:popcorn:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]:new-bday:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] Happy brighday to you! Happy brighday to you![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:new-bday:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] a teraz życzonka: Niech Ci słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci.:lol: Niech odejdą smutki,:-( złości :angryy: i powróci czas radości. :multi: Te życzenia, choć z daleka:razz: płyną jak wpatrzona rzeka :crazyeye: i choć skromnie ułożone, :oops: są dla Ciebie przeznaczone.:loveu::loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/4387/222ow3.gif[/IMG][/URL]WSZYSTKIEGZO DOBREGO ALU!![URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/4387/222ow3.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]AaaAaa jaka minka!! [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/041218.jpg[/url] Dziendoberek Paulinko z psiakami i siostrą!:multi::loveu:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]DzieńDoberecek mój Mistrzu:loveu: Jak tam Zuzanka dzisiaj?:cool3:[/B][/COLOR] -
[quote name='Paula_'][URL]http://img229.imageshack.us/img229/2078/clipboard11iq1.jpg[/URL] :loveu: kuci kuci, cudności małe :calus: :multi: A które to tak powarkuje, małe czy duże :razz: Emka, szoruj do lekarza na badania :mad: Za młoda jesteś, żeby chorować, masz się wyleczyć :cool1: Boś Ty naszą przyszłością jest :evil_lol: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Buehehehe ja przyszłością?:evil_lol: BYłam na badaniach! Ałaaaaa bolało:placz: kuła mnie dwa razy, żyły nie mogła znaleźć! buu:placz: Później po pobraniu krwi byłam u laryngologa, miała mi jędza naczynka przypalić i ja sie nachyliłam i krew z nosa, zasłabłam, upadłam, położyła mnie na glebie(bo kozetki nie ma), przyłożyła lód, odeszło mi, zakrwawiłam bluzke:angryy: i powiedziała ze musimy czekac na wyniki badań, bo to najwyraźniej nie jest przekrwiona ani wysuszona śluzówka, za mocne krwotoki i za długo trwaja.....Wrrrr juz mnie denerwuja te krwotoki!:mad: ps. A warczały oba, głosiki im sie zgrały:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berek EMI :multi::loveu::multi:...wstawaj szkoda dnia :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Berek Alu! nie śpiocham od 6:32:cool3: wiem wiem dokładna jestem(patrzyłam na zegarek jak sie cudem z łóżka zwlekłam):evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]uduś! wypatrosz! i powieś na ścianie :eviltong: :evil_lol: a woalka to takie cuś do zasłonięcia twarzy;) z delikatnego materiału... noo.. woal...:p jak ta... Szeherezada miała :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hejka Basiu:loveu: Vega dzisiaj juz jest grzeczna i nie musze jej dusić:evil_lol: własnie wcina kostke i jak skończy lece z nią na spacerros to fotki będą:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Emi siostro cześć :multi::multi::multi: Na pocieszenie Ci powiem że ja ostatnio miałam podrapany policzek :roll: Już nie wspominam o tym co miałam nie raz na buzi kiedy szczury urządziły sobie spacerak na niej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kiedyś poszłam do szkoły z całą szyją i rękami podrapanymi od szczurów i akurat były badania w szkole. Pielęgniarka wypytywała się mnie tak jakby obawiała się że znęcają się nade mną w domu :evil_lol::evil_lol: Kiedy od z gabinetu wychodziłam to chyba nadal nie była w pełni przekonana że szczury mnie tak urządziły :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No hej siostro:loveu: Współczówam policzka podrapanego:loveu: u mnie juz to zeszło ale szyja i ręce podrapane, Vega sie uspokoiła i cały dzień kima:multi: Zaraz ide z nią na podwórko ale coś kręci mi sie w główce i obraz mi sie mydli przed oczami ale jakoś sobie poradze:evil_lol: chiba musze nosić okulary bo normalnie nic nie widze:shake: [/B][/COLOR] [quote name='kate89']Emi zapewniam cie że dzisiaj wyglądam gorzej od Ciebi..znacznie gorzej,a i to mało powiedziane :) wczoraj tak sie z moją bawiłam,chociaz nie nazwe tego zabawą bo wziałam moja juz jako staruche,i jej wczesniej nikt poprostu nie nauczył co to zabawa,wiec nasza pseudozabawa wyglądana na tym ze ja uciekam po domu,ona mnie goni,ja wskakuje na jakies medle,ona nie łapie za nogi,ja ze śmiechu zwalam sie z mebli,leze na ziemi ona mnie gryzie po rękach i nogach,ja ze smiechu nie moge sie bronić i wydzieram sie w akcie rozpaczy na całe gardło hiehie skutek jest taki ze mam pelno siniaków na rekach i nogach,dodatkowo kilka wiekszych zadrapań na szyi,i na w-fie nauczycielka sie pytała czy ja jakies karate trenuje czy co że cała obita jestem,a ja jej na to odpowiadam ,,nie,mam psa" buhaha emi 3maj sie,jutro bedzie lepiej,napewno[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Kate:loveu:Ło matko to żeście sie naszalały:evil_lol: ja dzisiaj z Paco szalałam i powiem wam ze to bardzo mądry psiak jest chociaż troszke nie grzeczny po gryzie ale jakoś go tego oduczymy, dzisiaj w 5 min nauczył sie leżec i dawać łapke, teraz bedziemy to ćwiczyć, czyli podsumowując potrafi już - siad, lezeć i podaj łapkę!:multi: Grzeczny chłopiec!:lol: jestem z niego dumna:lol: Jutro idziemy z Vega i z nim na bezludzie i bedą fotki szalejących piesów:cool3: A tymczasem ide odpocząć:loveu: Buś kochane!:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Bea :):loveu: Prosze o nowe fotki:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Emi - pamiętaj - jesteś mą dumą :p[/COLOR][/B] :diabloti: [COLOR=DarkOrange][B]PAMIETAM:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B][COLOR=Purple]o masz...:roll: no chciałam fluida zaproponować... ale skoro nie posiadasz... to może... woalkę na twarzyczkę? :hmmmm: :diabloti: (mnie Zuzka drapnęła w oko - w to, co to mnie z mańki wcześniej walnęła... na szczęście ślad jest minimalny... bo się zdążyłam trochę odsunąć... i nie boli) [COLOR=DarkOrange]co to znaczy woalka?[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][COLOR=Purple]:hmmmm:[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] [COLOR=Purple]francuski pieseczek?:razz: [/COLOR][COLOR=DarkOrange]Chiba Jo[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:evil_lol: [/COLOR] [COLOR=Purple]uuu... zaświnionej kordełki w kubusie to bym chyba nie wybaczyła :roll::diabloti: pojechała Vegusia.. pojechała po całej linii :cool3:[/COLOR] [/B][/COLOR] [B][COLOR=Purple]P.S. wyciachałam Twe emotki[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No poprostu chyba zamieniła sie z Zuźka, nie sądzisz?:diabloti: No normalnie mam ją chęc dzisiaj udusić, ciacha je a żarełka nie chce!:mad: No chyba ją udusze wrrrrrrrrrrr:angryy: Za tą pościel w szczególności:placz: ps. Nie szkodzi, emoty nie potrzebne:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hej he he he skad my to znamy..............tylko taka różnica że ja urzywam i mam wszelkiego rodzaju korektory fluidy i bazy pod pokład do maskowania : siniolów, podrapań delikatnymi poduszeczkami łapek suni............he he he [IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue18.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hehehe a ja nie posiadam takich cudeniek i chyba czas najwyzszy je kupić:evil_lol: Witanko Bea:loveu:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Kazdy lubi co innego. Basiu wpadaj do mnie eleborat napisałam specjalnie for U:evil_lol:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='Marzena&Gusti']Dziękuję:)Uwielbiam:)A gin&tonic(czy jakoś tak) masz?Nie mam kompana do ginu i nie piłam ponad dwa lata:([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Gin? u mnie ostatnio pili Gin i ja tez wypiłam troszku:evil_lol: Było pyyszne:cool3: Specjalnie for U Gin&tonik: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2448/topinvisiblehj1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] -
[quote name='papudraczek']ja też już nie wiem co mam robić!!! mam nadzieję że w miarę szybko ktoś się znajdzie!! chciałam Suzi wziąść do siebie ale moja mamusia się nie zgadza!! a tobie emdziołku dużo zdrówka życzę!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Asiu. Nie wiem co robić, porobie im ogłoszenia nowe na niecie bo zostały tylko na 3 portalach. Juz sie zabieram za robote:)[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']Cześć Emi :loveu: To zależy... kiedy dokładnie.. bom w ten weekend nieco zajęta :roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm to za tydzień:diabloti: albo 27 jakoś bo bede w Białymstoku to po drodze dla mnie do Ciebie:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]nie wiem Asiu jak Ci pomóc, ja jestem chora wiec nie duzo moge...:-([/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]A teraz jak to na pilnego ucznia przystało bede obrabiać pr. domowa zadaną przez pani profesor Basie Zuzankową:evil_lol: Vega to jest wredna małpa!:mad: Dzisiaj nie dość że wieczorem nie chciała sie położyć spać, jęczała pod drzwiami od mojego pokoju zeby wpuścić ją do Lusiaczka, to później jak juz jej to przeszło to sie kokosiła pół godziny n ałóżku, wkońcu położyła sie ---- na mojej głowie-- i w środku nocy wylondowałam JA na glebie bo ta wredna menda zwaliła mnie z łóżka!:mad::diabloti: Na dodatek podrapała mnie po czole swoimi kopytkami i mam teraz czerwoną kreche na czole!:angryy: jak ja sie pokaże dla chłopaka!:placz::angryy: a nawet korektora nie mam, pudru, fluidu - niczego bo nie używam takowych rzeczy a wychlądam conajmniej tragicznie!:angryy::placz: Rano wredna pinda jeść nei chciała a dobrą karme dostała Eukanube i jesć nie chciała było trzeba dosmaczać!:mad: Jak już zjadła musiałam isc do lekarza i stwierdziłam ze wyjde z nią jak wróće a ta menda zeszczała mi sie w korytarzu! to ja biegiem z nią na podwórko i nie zdążyłam na badania i musze isc znowu po skierowanie:mad: Grrrr dawno rogów nie pokazywała, później wskoczyła z brudnymi łapskami na moją nową piękna pościel w (kubusie puchatki:razz:) a zawsze czeka aż jej sie łapecki wyschną, nie wskakuje z brudaśnymi łapkami!:placz: i musze pościel prać, na dodatek pozwalała mi z łóżka książki i mam sajgon w pokoiku! no masakra myślałam że udusze ją dzisiaj!:mad::angryy: Ale nareszcie położyła sie i śpi:roll: ZBAWIENIE:shake: No to tyle z dzisiejszych eleboratów:evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][/B] [B][COLOR=Purple]oo.. właśnie.. tu wszystko można:) cudnie mi się roztańczyłaś :loveu: mła elaboracka uczennico :p[/COLOR][/B] [B][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Już nie płakusiam:cool3: A tańczyc bude dalej:evil_lol: A eleborat zaraz napisze u Vegi na blogasiu:lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]kurka, to oby nic Ci poważnego nie było i niech sobie ta krew na tyle nie pozwala :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]uehehehe:P no tiaa:p wczoraj w szkole prawie zemdlałam ,przewróciłam sie tak mi słabo było ale zaraz dziewczyny zaniosły mnie do pielęgniarki:evil_lol: Dzisiah tez mi jakoś słabo..:roll: chyba pójdę do szpitala:shake:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Ciachem sie poczęstuje:D szampana wypije ale tańcować nie mogę:placz::placz::placz: Ale co tam na dogo moge tańcować: Balecik: :cunao: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4691/41111mr9.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4797/41310as7.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][URL="http://imageshack.us"][COLOR=DarkOrange][B][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4691/41111mr9.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4797/41310as7.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"][COLOR=DarkOrange][B][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4691/41111mr9.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4797/41310as7.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/URL][/URL] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Emi :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Moja starsza siostra też ma ciągłe krwotoki z nosa...okazało się że ma słabe naczynka krwionośne...miała kilkukrotnie przypalane te naczynka i krew dalej leci. Czasami strasznie mocno się leje..kiedyś w nocy się obudziła z całą buzią zakrwawioną, pościelą :roll: Nasila się to szczególnie zimą kiedy w mieszkaniach się grzeje i powietrze się wysusza. Byłaś u Laryngologa? [/FONT][/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Byłam ale stwierdziła ze nic mi nie jest, moze mam przekrwione naczynko gdzieś i ze jak bedzie jeszcze leciała to zacisnąć nos i przyłożyc cos zimnego i juz wiecej nie powinno lecieć, poszłam do innego lekarza, zrobił wymaz-powiedział ze moge miec anemie, do tego mam słaba krzepliwość krwi i najprawdopodobnie nadmiar białych krwinek... Ale to na 100% bedzie wiadomo pod koniec tygodnia:roll:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]DziendoBerasek :) JAm wpadłam na chwilke zawitnać i lece po kolejne husteczki:shake: Busśś:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies