Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]No tak u nas psiołki nie wiem jak zime przezyją w naszej umieralni:placz::placz: Dogobranoc Alu:loveu:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Emi ....a moze nie trzeba tych leków....:razz::razz:...kurcze [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Trzeba bo juz to jakos dwa tygodnie jest i nei przechodzi wiec dla dobra Vegi trza...:roll:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo.. hormony...... :roll: nie ma innego wyjscia???? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Chiba nie:shake::shake: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='agaciaaa']jak tam zdrowko Vegi? :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm średnio na jeża, nie przechodzi jej ta uroniówka:angryy: przerzucamy sie na leki hormonalne, drogie a my bez kasy:placz:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='agaciaaa'] Oj, nie denerwuj sie kochanie :lol: i tak Cie kocham :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No ja myśle:evil_lol: No to kochomy sie obydwie:loveu::cool3:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]tylko dwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aż dwa a teraz aż.. nie wiem ile:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']cześć Emi :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Agatko:loveu: [/B][/COLOR]
  6. [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :loveu: a dlaczego dziś wszystkich kochasz??? :razz::razz: tu musi być jakiś haczyk :eviltong: :evil_lol: ale ja Ciebie też :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ooo odrazu jak kogoś kocham to musi byc jakiś haczyk?:angryy:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Taki mały taki duży może wódke pić:evil_lol: Wiatnko:loveu::loveu::multi::multi:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Agatko:loveu: Dzisiaj wszystkich mocno kocham i przyszłam Ci powiedzieć ze cie kocham:evil_lol: KOCHOM CIE!:loveu::diabloti: Widziałam fotki:cool3: Aaaaaaaaaa jaki pycholek otwarty:lol: [/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images31.fotosik.pl/73/72eeb37d3f148043.jpg[/URL] [/B][COLOR=DarkOrange]Buziaki pannice:loveu:[/COLOR][/COLOR][/FONT]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko:loveu::buzi: Musze potańczyć:evil_lol: :cunao:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: dzień doberek pokonkursowo :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/k020.gif[/IMG] wśród nocnej ........... u mnie strona 83 :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]DzieMdoberek po muzealnie:evil_lol: Byłam dzisiaj w muzeum zobaczyc ósmy cód świata - i naprawde cód!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi siostrzyczko nie chodzi mi o galerię tylko o ogólną liczbę Twoich wszystkich postów :) zerknij pod avatar :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no jo , juz 2 posty za dużo, no teraz chyba ze 3 lub ctery:evil_lol: Witanko siostrzyczko:loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hejka!!!!!!!!!!!![IMG]http://yelims1.free.fr/Bisous/Bisous16.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]OoOOł Bea jakie namiętne pocałunki:cool3: Siemanko:loveu::multi:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']HELLO co tu tak cicho?? pewnie was tez tak zmuliła ta pogoda,ja to na lekcji dzisiaj zasnęłam,mało z krzesła nie spadłam.. :) wogule albo pada snieg,albo deszcz,dzień za krótki,słonka ani widu ani słychu,chyba pora na zimową depresje ;) hiehie Co tam Emdziołkowa u was ?? macie podobne wrażenia z Vegulcem ??[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ejo Kate:multi: No u nas tez straszna zamuła, pada desz i wogóle:shake: Ale nie mamy jakoś większych problemów:P myliśmy w parku i spotkaliśmy Boya - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi a tych co nie wiedza uswiadamiam - to jest wykastrowany chłopak Vegi, mix Asta i Pitka , a że dziś byliśmy z 3 psami i dołączył boy i ich nowy psiak Negro to było zabawy, 4 asty i Kajtyś -kudłaty kundelek:) Takze było fajnie:loveu: Jedyny minus dzisiejszego dnia: podali propozycje ocen - jestem załamana, musze kuć:shake:[/COLOR][/B]
  11. Witanko :multi::multi: Jak tam Agen?:evil_lol: Gzecny? Wymiziać ode mnie psiołka!:lol:
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Swietnie:) No to mam nadzieje ze z bazarków sie coś uzbiera:lol:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='papudraczek']ok. jeżeli muszą to być rzeczy związane ze zwierzakami to ja coś wykombinuję. emdziołek czy takie rzeczy jak np koszulka z igrzysk olimpjiskich czy książki mogą być??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No jasne! wszystko co znajdziesz:P dziewcyzny nawet prezerwatywy sprzedawały:grin:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już jest jutro :multi::multi::multi: Cześć :) :loveu::loveu::loveu: jeszcze jeden Twój post i będziesz szatańska :evil_lol::evil_lol: [SIZE=6]666 ;)[/SIZE] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Noł jesce nie, teraz post bedzie 1659, mamy 166 strone :evil_lol: czyli jeszcze 500 stron do szatańskiej liczby , i 7 postów do szatańskiego POSTA:diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek z rańca:multi::multi: grrr znowu ide do lekarza:shake: [/B][/COLOR]
  16. Halo halo Aniu kochana ja cem nowe fotecki:evil_lol:
  17. [quote name='ma_ruda']Zajrzyj na bazarek- tam jak widziałam można wystawiać wszystko. Ale sama poza tym, że raz licytowałam i kupiłam na bazarku apaszkę dla mojej Fraszki, też nie mam pojęcia jakie są zasady dot. wystawiania przedmiotów-a dokładnie co należy robić z wpłaconymi pieniżkami. Chyba dopuszczalne są wpłaty na prywatne konto, ale wydaje mi się, że i tak jakos to musi byc sformalizowane, żeby uniknąc podejrzeń o.......defraudację? Mam nadzieje, że i tutaj emdziołek nas pouczy. Proponujac przekazanie czegos na bazarek, mam na mysli przekazanie osobie, która ten bazarek bedzie firmować fotek rzeczy, które jestem gotowa oddać i, zeby uniknąć podwójnych kosztów wysyłki, wysyłać wylicytowane przedmioty bezpośrednio do osoby, która je kupi na bazarku. Ale skomplikowane:roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny, ja mogę bazarki powystawiać, u mnie jeszcze MOŻE coś sie znajdzie bo juz wiekszą część mieszkania sprzedałam:evil_lol: Jezeli wy znajdziecie sporo rzeczy to wyślecie mi je wielką paką i ja juz z nimi zrobie co trzeba, mysle ze troche kasy sie uzbiera, chociaz na jedna sterylke:lol: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Salsa też wycmokana i zadowolona :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] No ja myślę:P [COLOR=DarkOrange][B]Wstawie foty jutro, juz zgrane na kompecka lae nie ce mi sie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żyje :grins: nie zemdlałam :grins: dialog wygladał następująco: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims.free.fr/Groumph/Peureux02.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzieńdobry! przyszłam zemdleć (daje skierowanie :razz:)[/B][/COLOR][/FONT] [*][COLOR=DeepSkyBlue][I][FONT=Arial][B]d[/B][B]zień dobry, prosze do gabinetu- kozetka w pogotowiu:razz:[/B][/FONT][/I][/COLOR] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale psze pani... ja mówie poważnie lubie se zemdleć przy pobieraniu krwi... zazwyczaj mdleje :p(podwijam rękaw)[/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23403/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/scare2.gif[/IMG][/URL][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pani patrzy na tatuaż i reakcja: [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye:[/B][I] [COLOR=DeepSkyBlue][B]buuuuhahahahhahahaahaha.... niech Pani nawet nie zartuje...kto jak kto ale jak Pani zemdleje to bede miała niezły ubaw[URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25330/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/happy/roflmao.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/I][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23410/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/blush2.gif[/IMG][/URL]zrobiło sie mi głupio i postanowiłam że dziś nie zemdleje.[/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23414/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/new_russian.gif[/IMG][/URL][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] UDAŁO SIE!!! a tak na marginesie... NIGDY jeszcze nie miałam pobieranej krwi w takim sympatycznym i miłym klimacie [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/aiw/23381/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/dance.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MADZIALENKO jestem z ciebie [SIZE=5]DUMNA[/SIZE]!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Siemanderko Alu:multi::multi: Późno ale wpadłam:eviltong:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :multi: mów co u Ciebie w ten jakże ciężki poniedziałkowy dzień :roll: buziak [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wcoraj? wcoraj tom sie nudziła paskudnie, dzień był paskudny ale wiecorkiem dostaliśmy pieska dla moje babci ale fotek nie wstawie bo są na aparacie a aparat zabrał mój brat:roll: Hej sis[FONT=Georgia]:multi:[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='justysiek']hej swietne fotki Vegi naprawde mowie ci[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Justynko!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Siemanko młoda :multi: Nie nadrabiam gadania, za dużo tego :shake: Ale foteczki ślicznoty widziałam :loveu: [URL]http://img232.imageshack.us/img232/7358/clipboard02mu5.jpg[/URL] nie świeć po oczach, babo [URL]http://img223.imageshack.us/img223/9104/sl278625kt5.jpg[/URL] :grin:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko:grins: haha no gadania jak zwykle dużo:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Medorowa']Doberek:grins:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]SiemaNdeRko medOrkowa[FONT=Georgia]:multi:[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:to ja będę 2ga .... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]DOBEREK :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesć DrUuuuga:lol:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :multi: widziałam fajne fotki [URL]http://img156.imageshack.us/img156/9200/sl278590vy2.jpg[/URL] języczkowe :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Agatko![FONT=Georgia] Jezyczkowe nafaniejsze[/FONT]:)[/B][/COLOR] [quote name='natija']a ja z raneczka tez sie witam:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]I my Cebie tez Witamy tyle ze wiecorkiem:shake:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam na pobieraniu krwi.. recenzja u mnie :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ło Matko odważyłąś się?!:crazyeye: GRATKI!!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hejka witanko ......w ten szaro-buro-ponury-senny-barowy dzień ale bym na pifko poszła, albo nawet dwa:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko w ten paskudny ale udany dzionek! Byłam dzisiaj na konkursie kolend z koleżanką - super wyszło!!:multi: To teraz trzeba oblać - piwskiem np:diabloti: Zapraszam[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostra :multi: wycmokaj tą swoją ślicznotkę ode mnie :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wycmokana ty Salse tyz wycmokaj[FONT=Georgia]:) Emotki Ciach.... O_o [/FONT][/B][/COLOR]
  22. [quote name='papudraczek']Mała definitywnie zostaje na wsi!! Nowy właściciel gospodarstwa bardzo się już do wszystkich przywiązał!!! trzeba jeszcze tylko Suńki wysterylizować!!! Myślicie że uda się zrobić jakąś zbiórkę na dwie sterylki??? Tak więć z wesołej czwórki tylko Suzi w dalszym ciągu poszukuje domu!!:-( Emdziołek a jak się ma Cziko????[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cziko skończył szkolenie P1 ,przytył i urusł, jest wielkosci dorodnego owczarka, przyciemniła mu sie sierść (troszeczke) i jest poprostu cudny:) No to tyle, a co do zbiórki z bazarków by sie coś uzbierało[/B][/COLOR]:)
  23. [B][COLOR=darkorange]Dobereczek!:multi:[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR=darkorange]Czesc i czołem:evil_lol:( o nie moze nie czołembo i tak obite dzisiaj o szafke:evil_lol:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]jestem w skole i pozdrówki wysyłam:cool3:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...