-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='Izabela124.']Witaneczko To w weekendzik pojdziemy na spacerek?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Co za pytanie:D Oczywiscie ze tak;-)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko poranne Iza!:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jamnicze']Na Twoim banerku widać, że z luny kawał psicy, a jak ja mam żarcie, posłanie, miski etc. wrzucić na moją kruszynkę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hehe chyba Sajdunia by tego nei uniosła:evil_lol: Ja to dla Vegi biore worek karmy i miski, poslanka nei biore bo i tak ze mna spi:eviltong: Do tego namiot i swoje taboly:eviltong:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']No ok. A wiadomo juz ilv to bedzie kosztowalo?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Kochana cennik masz na 1 stronie:) [/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Ja to bym chcaila tak na poczatku lipca, bo na poczatku sierpnia do Sierakowa jade[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To ja mysle ze mozna by go urzadzić 10.07 i każdy biwakuje sie ile chce:razz: Ja pojade na 4-5 dni:razz: ze swoją suczą:cool1:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pppfffff.... do doopy taki interes:shake::shake: za kare bedziesz oglądac za ciemne foty :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pffffffff.........do doopy takie fotki, za kare ich nie bede oglądac:cool1:[/B][/COLOR] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:razz:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i chcesz mi zasponsorować obiektywa?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobra, ja Ci kupiam obiektywa:razz:;);) Ale ty płacisz:eviltong::evil_lol:[/B] [/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Maadzia pięęęęekne foty jestem z ciebei DUMNA:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='jamnicze']To kiedy planujecie się tam wybrać?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja mysle ze moze 12.07?:razz: [/B][/COLOR]
-
[quote name='basia0607']I ja , i ja !:multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łaaaa super bedzie sie znowu spotkać Basiu!:multi:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:cool1:[COLOR=DarkOrange][B] Czesc i czołem:diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witam i Ciebie Alu:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]WitanKo Madziu:cool1: Witam sie u Ciebie i lece dalej:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]Dobrze .. No ProBlem :D [/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]9 : 45 u Ciebie .. [/B][/COLOR] [COLOR=teal][B]TymczaSem BranoC wam :diabloti:[/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Branoc Kochanie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Ok, bede czekala:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tylko nei zaspij i aparatu nei zapomnij:cool3:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Czesc JUstyś!:multi: Fuksio byl taaaaaaaaki slodki:loveu::loveu: A teraz z niego juz psi mężczyzna:evil_lol: Slodkie te fotaski:multi: Buziaki![/B][/COLOR]
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]Mi pasuje ale chyba zamknięte sklepy będą[/B][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hmm wet od 9 a zoologiczny od 10:cool1: Iza to moze spotkamy sie pod gabinetem wetek o 10? kupimy tabletki odrobaczajace, zajdziemy do zoologa a pozniej do Oskara:razz: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]czolem............... agenty:cool1: buu mam nadzieje ze u nas nie bedzie padal snieg:shake: dowoj foty:diabloti:[/B][/COLOR]