-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
emdziolek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[COLOR=DarkOrange][B]A ja mam pytanie, czy ktoś ma link do bazarku u pinczerki-gizmo z taka wiosenna torbą i rameczkami z darlinga? Nie wiem kiedy zakończył sie bazarek, bodajze 3 tygodnie temu a rameczek ani widu ani słychu:roll:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzień doberek siostrzyczko :loveu::loveu::loveu::multi: miłego dnia przyszłam Ci życzyć :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuje i wzajemnie Sis:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć :loveu: Tak sobie przyszłam, ale widzę, że tutaj się bijecie..to wpadnę później ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesć!:multi: My tylko żartujemy:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://images23.fotosik.pl/214/a1b9e58c6aa875d8.jpg[/URL] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-258.gif[/IMG]:loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/256/e9bd99b38d910d03.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye: agressor dopadł Vegulca :placz::placz: [URL]http://images33.fotosik.pl/257/064a4ed869456d03.jpg[/URL] :placz::placz: nie miała szans :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MADZIA! NIE PŁAKUSIAJ!:glaszcze: BYŁA REANIMACJA I VEGA ZYJE!!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:walki psów [URL]http://images34.fotosik.pl/256/e9bd99b38d910d03.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ba, Luna bedzie wystawiana do takich prawdziwych i bede na niej kase zbijać:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']To zdrówka życzę:calus:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki:loveu:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: cześć .... Basiu :diabloti: tfu tfu... emi :multi::multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange] [B]No ja myśle ze chociaz ty mnei myslic nei bedziesz:diabloti:[/B][/COLOR] -
[B][COLOR=DarkOrange]Dobra juz sie odbrażam:loveu:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze madzia!:loveu: Przyszłam do ciebie z nadzieją ze mnie tu z barbarami mylić nie będą:roll::diabloti:[/B][/COLOR] -
:obrazic:[COLOR=DarkOrange][B]NIE JESTEM BARBARRRA!:obrazic: jak ty możesz mnie tak mylić?:placz: Obrażam sie:obrazic::obrazic:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Ahoj!:razz: ŚWIETNE! ŚWIETNE I JESZCZE RAZ ŚWIETNE FOTO!:loveu:[url]http://images33.fotosik.pl/257/0aca706e0f601a52.jpg:loveu::loveu:[/url] Byłam:razz: i... ...... ........ Jeszcze tu wróce:diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Izabela124.']:grin: Ale masz wesoło z suczami:evil_lol: Lecę czytac opowiadanie:razz:[/quote] [quote name='justysiek'][URL]http://images33.fotosik.pl/257/193d5b2ff6f8ffe6.jpg[/URL] jakie uszko:loveu: czemu idziesz do szpitala jutro kochanie???:-(znowu sie zle czujesz bardzo smutne to :placz:dziekuje za gratulacje:multi:opowiadanie ekstra az sie plakac chce ale super oddany klimat i to co przezywa taki porzucony pies:roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ide na badania, bo miałam już z 10 kleszczy, ostatniego co wyjęłam był strasznie napity, na dodatek wyjęłam go z głowy i ostatnio cos źle sie czuje, więc idem na badania:shake: Fajnie ze sie podoba Ci opowiadanie:razz:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Buziak najlepszy :loveu: a na widok Lunki z tym kubkiem śmiać mi się zachciało :evil_lol: przypomniało mi się jak mój wczęsniejszy kot wsadził łeb w taki kubek :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha jak ja ją zobaczyłam to myslałam ze umre ze śmiechu:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]hej mła pilna uczennico :multi: przyszłam i elaborat żem ujrzała :loveu: miód na me serce nauka widzę, że w las nie idzie dumna zaś jestem z Ciebie :loveu: historia z kubełkiem śmiszna dobrze, że jednak nie poszłaś w ślad Vegulcowej i nie nasikałaś również na dywan :evil_lol: bo ciekawe, kto by po Tobie sprzątał :evil_lol: bo na pewno nie piesy fotaski urocze:) wsjo zobaczyłam, a teraz śpiumkać lecę:) całusy dla Was!! :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mły Miszczu:multi: Pisałam specjalnie for U:loveu: Na szczęście sie nei posikałam, bo nie wiem czy bym doleciała do ubikacji:evil_lol: Całysu dla Ciebie miszczu:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Dobranoc i zdróweczka duzio, duzio, duzio życzę :kciuki: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdobry i dziękuje!:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][U][URL]http://images29.fotosik.pl/215/45f6f88125208378.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]słodkie:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze BEa:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange]Bry wieczór Alu!:razz:[/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Buzi Buzi:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/215/45f6f88125208378.jpg[/IMG][/URL] Czyjaś paszcza wcieła mi sie w kadr:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/256/eb59784f8283f439.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/214/9bbb42dc8bf646a7.jpg[/IMG][/URL] Czy ktoś mówił ze Luna jest słodka?:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/256/e9bd99b38d910d03.jpg[/IMG][/URL] nietopery:diabloti:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/257/064a4ed869456d03.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Selket']Czemu nie było spacerku?? Oj....AAle pogoda byłą brzydka to nie ma czego załować ;) Napisz mi prosze namiary do przelewu za słoniki ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie było bo Emcia źle sie czuła i miałam do szpitala isc ale ide jutro:roll: Wysyłam PW [/B][/COLOR] [quote name='justysiek']czesc Lunka przesliczna:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Skarbie:loveu: GRATKI Z OKAZJI ZARĘCZYN!:multi: A teraz KRÓTKI eleboracik specjalnie dla miszcza mego i dla was: Siedze sobie wczoraj sama w domu, wypuściłam lune zeby ze pobiegała po domu, zaczeła szaleć z Vega. Nagle słysze z kuchni jakiś hałas. Mysle sobei ze moze na Lune coś spadło bo piszczeć zaczęła. Wchodze do kuchni a tam: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/214/a1b9e58c6aa875d8.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak wiem, uroczy widok. DO tego wszedzie były porozrzucane śmieci a Luna nei mogłą zdjać z pyszczka tego kubełka po śmietanie:evil_lol: Dobra, koniec śmiechu:diabloti: Teraz troszke SZOKU:crazyeye: Sprzątam sobie więc te smieci w kuchni, wypuszczam lune do pokoju a tam - VEGA NASZCZAŁA NA SRODKU DYWANU!:crazyeye::roll: Moja perwsza reakcja - SZOK:crazyeye: Moja druga reakcja ----:roflt::roflt:Myslałam ze sie poszczam ze śmiechu:evil_lol: No ale musiałam to posprżatac:roll: W każdym badź razie było wesoło:eviltong: no to teraz foty: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/215/c648a8937130fb03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/257/d15ec5bb67471343.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/51d6848a8c27d0ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/2e5ba9fac12e41a4.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='mia_mia']co tam u Vegulcowej? ps. słodki maluch;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Marto!:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]U Vegulcowej super, przeszła juz jej urojona:multi:Zaraz dam śmieszne fotki:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witaj siostrzyczko :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heh Sis:loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć spacerkowa ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Selkecikowa:loveu: Nie było psapcerku:shake:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Selket']Cześć :loveu: Co to za tajemne rozmówki?? No...... :mad: :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZeśc mły Selkeciku:loveu: Jakie potajemne rozmówki? Przecie wszyscy je widzą:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witaj Emi:) poczytałam, że może ktoś będzie chciał maleństwo przygarnąć:) ale ciii.. nic ni mówimy na razie, tak?:razz: całuski!! :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść MISZCZU!:multi: Narazie trwają rozmowy ale ja na nic nie licze bo ludzie są nie pewni:shake: BUZI BUZI:loveu:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote=basia2202;10160896[B]][/B] [COLOR=Purple][B]a ja Cie i tak koffam [/B][/COLOR]:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja ciebie też Koffciam:loveu: Ciesze sie mły mistrzyniu ze w pracy syper i że Zuzanka drze skarpety:evil_lol: I czytałam o ćwiczeniach Zuzy:razz: I nawet fory widziałam:loveu: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/Wwa/zuza_wwa2008_0061.jpg:loveu::loveu::loveu:[/url] Buziole!:multi:[/B] Zuzankowy pysio[/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]cześć!:multi: TO MY! JA & [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/127fs698873.gif[/IMG] Jarabarabara:evil_lol: Jak tam dzionek mija Alu?:razz: [/B][/COLOR]
- 78403 replies