Jump to content
Dogomania

asiak

Members
  • Posts

    1161
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiak

  1. ciekawe co u naszych Piękności ???? Halinka jak tylko wróci na pewno nas zasypie zdjęciami :loveu:
  2. [quote name='dragoniasta']może być? :razz:[/quote] moim skromnym zdaniem moze byc, jak najbardziej :oops:
  3. [FONT=Tahoma][B]wyjatkowa DEMI potrzebuje równie wyjatkowego domku i opiekuna[/B][/FONT] :loveu:
  4. [quote name='halbina']Kajanek tylko na taki łańcuszek: [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/4/91.gif[/IMG] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] dokładnie tak Halbinko :evil_lol: w zadnym innym tak ładnie nie bedzie wyglądał ;)
  5. [quote name='GoniaP']Nie ma na razie jednej konkretnej strony adoptującej, więc jeszcze nie zacierajcie rąk... A wiecie ile osób chciało Kajana na łańcuch??? Normalnie szok :crazyeye:[/quote] na łańcuch ??? :angryy: takich to najchętniej na łańcuch w goracym słońcu bez wody :diabloti: ciekawe czy by się podobało...???
  6. Pikusiu kochany marsz do pierwszego szeregu :Dog_run: tutaj, z tyłu nikt takiej kruszynki nie zauważy...
  7. domek szukany jest bez przerwy, ogłoszenia, plakaty :razz: , ja chodzę po tej mojej wsi i "nagabuje" ludzi na Tinusię ;) i jak na razie niestety bez odzewu :shake: , ale nie poddamy się bez walki ;) Tinusia znajdzie domek, musi...:loveu:
  8. czyżby Kajanek miał mieć domek i swoich ukochanych ludzi? ...:razz: było by wspaniale :loveu:
  9. zdjęcia naszej Tinusi sa przepiękne :loveu: jak się teraz domek nie znajdzie to ja nie wiem :mad:
  10. witam Oborniki...:loveu: Halinko czy Ty kochana cierpisz na bezsenność??? cioteczki kochane czy widzimy się w sobotę??? :razz:
  11. Tinusiu na dobranoc jeszcze :painting: na pierwszą... a po spacerku śnij i wysnij swoj ukochany, wymarzony domeczek.... a cioteczka troszku poczaruje :ghost_2:, może się uda kochana mordeczko... odwiedzę Cię jutro sliczności....
  12. Kajanek cieszy się powodzeniem no,no,no :lol: to ja na dobranoc Kajanka podniosę na pierwsza stronke :multi: może jeszcze jakiś domek się zakocha...:loveu:
  13. Synusiu, moge tylko podnieść...:-( może jakiś nocny marek Cię wypatrzy...:roll:
  14. [FONT=Tahoma][COLOR=red][B]Kara szuka domku, pokochaj ją[/B][/COLOR][/FONT] ... :loveu: a tymczasem Karuniu na pierwszą biegniemy i domku wypatrujemy...:roll:
  15. Tija jest tak piękną psinką, że domek dla niej na pewno się znajdzie :loveu: musi.... dobranoc Tijunia, wyśnij wreszcie ten ukochany domecek :loveu:
  16. jak trafi do EMIR to pewnie będzie w siódmym niebie, psinka kochana... i jeszcze na dobranoc hoopek na pierwszą :multi:
  17. a ja zaproponuje ślicznej Lunce wieczorny :Dog_run:
  18. :-( nikt do Ciebie nie zagląda :-( , no prawie nikt :-(
  19. Demi spaceruj na pierwszą stronkę,kochana psinko, może jakiś nocny marek Cię wypatrzy :loveu:
  20. piękna psinka :loveu: szkoda że ja jej nie mogę dać domku :-(
  21. [COLOR=blue][FONT=Tahoma][SIZE=3][B]DOMEK DLA SUPER UŚMIECHNIĘTEJ DZIEWCZYNKI PILNIE POTRZEBNY[/B][/SIZE][/FONT] :loveu:[/COLOR] [FONT=Tahoma]cioteczki kochane na 99% jutro bede dopiero późnym wieczorkiem więc proszę zaglądajcie do Tinusi, please :loveu: [/FONT]
  22. oczywiscie w miare moich możliwości czasowych bede zaglądac do Tinusi, ale nie zapominajcie cioteczki że ja mam jeszcze córunie o którą też muszę zadbać ;)
  23. tak Halinko wiemy... i już doczekać się nie mozemy...
  24. piękna inaczej Dusia wypatruje domku wspaniałego...:roll:
  25. Pikuś do góry szybciutko domku wypatrywać :multi:
×
×
  • Create New...