[quote name='halbina']Kajanek tylko na taki łańcuszek: [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/4/91.gif[/IMG] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
dokładnie tak Halbinko :evil_lol:
w zadnym innym tak ładnie nie bedzie wyglądał ;)
[quote name='GoniaP']Nie ma na razie jednej konkretnej strony adoptującej, więc jeszcze nie zacierajcie rąk...
A wiecie ile osób chciało Kajana na łańcuch??? Normalnie szok :crazyeye:[/quote]
na łańcuch ??? :angryy:
takich to najchętniej na łańcuch w goracym słońcu bez wody :diabloti:
ciekawe czy by się podobało...???
domek szukany jest bez przerwy, ogłoszenia, plakaty :razz: , ja chodzę po tej mojej wsi i "nagabuje" ludzi na Tinusię ;) i jak na razie niestety bez odzewu :shake: , ale nie poddamy się bez walki ;)
Tinusia znajdzie domek, musi...:loveu:
Tinusiu na dobranoc jeszcze :painting: na pierwszą...
a po spacerku śnij i wysnij swoj ukochany, wymarzony domeczek....
a cioteczka troszku poczaruje :ghost_2:, może się uda kochana mordeczko...
odwiedzę Cię jutro sliczności....
Kajanek cieszy się powodzeniem no,no,no :lol:
to ja na dobranoc Kajanka podniosę na pierwsza stronke :multi:
może jeszcze jakiś domek się zakocha...:loveu:
[FONT=Tahoma][COLOR=red][B]Kara szuka domku, pokochaj ją[/B][/COLOR][/FONT] ... :loveu:
a tymczasem Karuniu na pierwszą biegniemy
i domku wypatrujemy...:roll:
[COLOR=blue][FONT=Tahoma][SIZE=3][B]DOMEK DLA SUPER UŚMIECHNIĘTEJ DZIEWCZYNKI PILNIE POTRZEBNY[/B][/SIZE][/FONT] :loveu:[/COLOR]
[FONT=Tahoma]cioteczki kochane na 99% jutro bede dopiero późnym wieczorkiem więc proszę zaglądajcie do Tinusi, please :loveu: [/FONT]
oczywiscie w miare moich możliwości czasowych bede zaglądac do Tinusi, ale nie zapominajcie cioteczki że ja mam jeszcze córunie o którą też muszę zadbać ;)