Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Ano czekamy :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  2. Zbyt szybko pochwalilam Shirke ze nie niszczy, straty co prawda do przezycia, nie tak duze jak u Ulki ale malej posmakowal w nocy kabel od ladowarki ktora jest do wyrzucenia a na dodatek siki i wymiociny tez sie znalazly. :lol:
  3. Hotelik to ostatecznosc sunia po tak dlugim czasie potrzebuje kontaktu z czlowiekiem troche wiecej ruchu anizeli zapewni jej wlasciel hotelu.
  4. Shirka jest naprawde wspaniala spokojna sunia, wcale nie ma ochoty przebywac na zewnatrz zwlaszcza sama. Podczas mojej nieobecnosci nic nie zniszczyla, chodzi za mna krok w krok, nadstawia ten swoj lebek do glaskania. Wypuscilam ja na dwor za swoja potrzeba ale Shirka zobaczyla pierwszy snieg w swoim zyciu. Byla bardzo ciekawa co to jest, nie odrywala prawie pyszczka od sniegu, oczywiscie sprobowac tez musiala jak smakuje, siku zrobila na tarasie ale w koncu odwazyla sie zejsc do ogrodu. Jednak i tym razem bardzo szybciuktko wrocila do domu. Jest spragniona bliskosci czlowieka, A z Megi jakos nie potrafia nawiazac blizszego kontaktu, ale Megi za to kontroluje kazdy krok Shirki.
  5. Zaraz po naszej wycieczce Shirka dostala zarelko w pokoju a Megi w kuchni. Obie wszysko zjadly z apetytem po czym wybieg na podworko i zaraz powrot do domu bo na dworze im sie nie podoba. Chyba zimno. :evil_lol:
  6. Trzeba by na wszelki wypadek o jakis hotelik popytac o ceny i miec cos w zanadrzu zeby bylo wyjscie choc na poczatek.
  7. Podejrzewam ze Emir ma bardzo duzo spraw, bo ja juz jakies trzy tygodnie temu zwracalam sie w tej sprawie do Emir ale niestety nie odtrzymalam odpowiedzi. Nie podejrzewam ze Emir nie chciala udzielic odpowiedzi a raczej podejrzeam ze z zaganiania wlasnymi klopotami i rowniez naszymi nie znalazla jak do tej pory czasu.
  8. Pewnie wlasciel tracac grunt pod nogami chwyta sie reklamy w gazecie, jakiz to problem zadzwonic do redakcji i poprosic o wywiad. Przydalby sie teraz ktos kto na ten artykul ma cos przeciwstawnego do powiedzenia i rowniez w tej samej gazecie poprosic o wywiad moze TOZ krakowski.
  9. 15 kg. karmy jak dla Kostusia moim zdaniem bedzie na okolo 1,5 do 2 miesiecy a przeciez zobowizalismy sie przejac koszty Kostusia i przed dwoma miesiacami Kostus napewno do zadnego domku nie trafi.
  10. Ulka czy ja moge dac Shirce ta sama karme jaka daje Jeje i Megi bo innej u mnie nie ma a ja jak wiesz psom nie gotuje. I trzeba dzis pojechac do nowego DT dograsc sprawe bo Shirka nie moze byc u mnie dluzej jak do srody.
  11. To chyba jeszcze u Ewy jest karma ktora dostalismy i z ktorej to wetka dostala cala zawartosc kociej karmy jaka byla w tej paczce.
  12. Nie chcialam pisac jakimi obowiazkami (prosba) obarczylam Dominike na PW.
  13. My dalismy jej sucha karme z paczki od darczyncow, ale nie pytaj mnie jaka to byla karma bo to tylko Ewa wie.
  14. Gazete Krakowska mozesz kupic rowniez w Olkuszu, ale napewno nie dzis bo egzemplarze ktore nie zostaly sprzedane w nastepnym dniu trafiaja do zwrotu do redakcji.
  15. Abi zostala odebrana wlascielce na podstawie ust. o ochronie zwierzat zgodnie z art.7 (sprawa dyskusyjna). Dalej w art.7 p. 6 jest mowa jezeli zwierze zostalo odebrane wlascielowi z powodu razacego zaniedbywania psa za przyzwoleniem wlasciela z dniem uprawomocnienia sie decyzji zwierze staje sie wlasnoscia miasta. Smiem twierdzic ze w przypadku Abi miasto odebralo psa wslascielce bez jej przyzwolenia i dlatego dzis ma ona prawo do odebrania psa ale w tym momencie musi poniesc koszty zwiazene z przetrzymywaniem psa w schronisku, transportu itd. lub musi sie zrzec psa albo jak to juz pisala doddy nie odbiera awiza przez wyznaczony okres czasu schronisko moze podjac odpowiednie kroki w celu wydania psa.
  16. Kto ma gazete krakowska z poniedzialku tego tygodnia, pisali o schronisku w Olkuszu. Niw wiem jednak czy to bylo pisane w pozytywach czy tez w negatywach. Sprobujcie to sprawdzic i ewntualnie wklejic link do gazety.
  17. Ewcia jezeli jeszcze mamy karme dla psow to prosze cie podrzeuc wetce dla Kostusia.
  18. I mnie ciekawosc zzera, ale radosc tez bylo zobaczyc zmiane w tytule watku. :multi::lol::loveu:
  19. Ulka czy dlugo jeszcze musisz czekac na klatke? :-o
  20. To dzisiaj Dominika przeszla pierwszy chrzest, gratuluje Dominiko i zaraz pisze tez PW. :loveu::loveu::loveu:
  21. Taka wedrowka jaka ma Shirka przydalaby sie mojej Megi.
  22. Shirka nocke spedzila spokojnie, w nocy okolo 1.00 zagladlam jeszcze do niej i koopa byla zrobiona ale nic dziwnego dostala przeciez jeszcze troche do zjedzenia przed bardzo pozno. Jak wiadomo jej wloczega z domu do domu nie bardzo pozwala na regularne zarelko. Rano po kolei wszystko szlo na odrod na koncu Shirka ktora jest tam do tej chwili, ale niestety sama:-( ale juz nie bedzie dluzej sama bo pojechala do pani Beaty do Irysa.:lol:
  23. Niech pozna uroki dogomani a jeszcze do tego naszej fundacji, zeby sie tylko nie zrazila bo u nas nie tylko radosci ale tez doly i rozczarowania, jak w zyciu.
  24. patrzac na twoj wpis tez juz wiem ze wszystko w porzadku.:lol:
  25. Robcie dziewczyny bazarki bo jak tak przyjdzie nam za hotelik placic, to kasa bedzie potrzeba. Postaram sie tez Ulke zmobilizowac zeby cos wystawila.
×
×
  • Create New...