OOOoooooo,
mój kolega nazywa się Tomasz R., dobry rocznik 1983 (pewnie, na pewno, oczywiście znają sie z Twoim mężem, bo to chyba niezbyt duże miasteczko).
A ja Wam postaram się linka podesłać do ślicznych kubraczków.
O tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9081618#post9081618[/URL]
Halbinka, trzymaj się, Kochana. Podziwiam Cię.
Ja jestem już. Właśnie wróciłam z Krakowa i teraz nadrabiam cały dzień bez dogo.
Przejrzałam Twój chytry plan, hehehehe.
A co z tymi 2 suniami? Szukasz im jakiegoś DT? Może wątek im gdzieś założyć?
Ciotka Fela, ależ Ty zołzowata dzisiaj. ;) Nie mam ani jednej puszki, ale pracuję (z ciotką Beam) nad ustawieniem jednej w pewnym Urzędzie. Jak się uda, wyślę maila.
Ciotka Fela ma się skontaktować z DT w Siedlcach w celu ustalenia terminu przyjazdu Kromki i badań. Na pewno po rozmowie opisze nam wszystko. Bądźmy dobrej myśli ;)
Postaram się "Kruszynkę" zabrać na chwilę rano, jak tylko będę w stanie mówić.
Ale może w sobotę zrobimy dłuższą rundę?
Ciotka Fela, wysłałam Ci maila-przypominajkę.
Elurin, przepraszam. Moje "teoretyczne" bycie w pracy zamieniło się w praktykę. Przepraszam raz jeszcze. Jutrpo jadę do Krakowa na 1 dzień, ale myślę, że od soboty będzie luuuuźniej.