Maupa, SMSa w kwestii Czupurka?
Jutro rano postaram się podjechać na Tatarka, żeby labeczka wziąć na spacer. O 11 jadę do Krakowa, więc byłabym około 9. Będę się starała sunię odwiedzać regularnie (myślę, że uda mi się raz dziennie) do Nowego Roku, bo mam wolniejszy okres w pracy, i zabierać na długi spacer. OlimpiaK, możesz się jakoś ze mną wymieniać czy wyruszasz na Święta?