Mrówa,
dziewczyny ode mnie ze Stowarzyszenia na 90% jadą w niedzielę z 2 suczkami z W-wy do Poznania. Kierowcą ma być Ewusek, osobą towarzyszącą KingaW.
Suczki są ONkowate, więc miejsca w aucie niewiele, ale możesz zapytać.
Link do wątku:
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65951&page=20